Editörler : Lanet

soniibfli
Aday Memur
25 Haziran 2013 14:22

arada 6 lira fark var zaten iki kıdem arası 15-20 yıl var demek ki 1 liradan daha az

t800
Genel Müdür
25 Haziran 2013 19:17

Arkadaslarin benim soyledigim net rakamlardir. Cunku kendimde maas yaptim . Telden girdigim icin linke bakamiyorum .

emreciksin
Aday Memur
25 Haziran 2013 19:45

puanım 74 bölümüm antrenörlük. memurluk mu antrenörlük mü ? yardımcı olurmusunz

t800
Genel Müdür
25 Haziran 2013 20:30

Antronor memurdan daha fazla maas alir. Sef gibi maas alir . Tabiki antronorluk yazin. Zaten memurluk gelmez sanmiyorum

emreciksin, 11 yıl önce

puanım 74 bölümüm antrenörlük. memurluk mu antrenörlük mü ? yardımcı olurmusunz

vol89
Aday Memur
26 Haziran 2013 12:30

ömer ve t800 aslında tercih yapacak olup milleti kandırmaya çalışan tiplerden değilsiniz çok sağ olun belli ki harbiden iştesiniz ve milleti aydınlatmaya çalışıyorsunuz

LÜTFEN CEVAP VERİN BENİM İÇİN ÇOK ÇOK ÖNEMLİ KAFAYI YİCEM sorularım şöyle

1ben izmirde yaşıyorum ve tabii ki şu anki düzenimi bozmak istemiyorum izmir sgmyi yazdım ve atandım diyelim tayin istemesem de zorla tayin yaptırma oluyor mu(gümrük gibi)?

2 sgmde bilg. işletmeni ne iş yapar bilg.tamiriyle ilgilenir mi yoksa sadece bilgileri bilgisayara mı girer?

3 t800 izmir malum büyükşehir(pers.çok ama maç da çok) sence izmirde maç görevi zorla mı olur yoksa isteyen mi gider?

İLK 2 SORU ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN CEVAP VERİN

omer484, 11 yıl önce

spor genel müdürlüğünün her ilde şubesi bulunduğu için tayin konusunda sıkıntı çıkarmazlar. yükselme durumu açılacak olan sınavlara bağlı belli bi çalışma yılı istiyorlar bu da sanırım 7 yıl... iş yoğunluğu oyle çok fazla olmaz orta seviyede

vol89
Aday Memur
26 Haziran 2013 12:35

bu arada benim puanda sıkıntı yok 94 zaten bunun için geçen atamada manisada bölümümü yazmadım

vol89
Aday Memur
26 Haziran 2013 12:36

izmirde kadro açılır da pişman olurum diye yine açılmadı hatta ege bölg. açılmadı

vol89
Aday Memur
26 Haziran 2013 12:38

sözlş. kadro da geldi artık sorularıma uygun cevap alırsam yazcam gibi

omer484
Aday Memur
26 Haziran 2013 13:18

yorumların için teşekkürler :)

elimizden geldiğince bildiğimiz konularda yardımcı olmaya calışıyoruz..

sorularının cevabını verecek olursak !

1) zorla tayine zorlamazlar seni merak etme tabi şu anki sisteme göre. yarın öbür gün bi rotasyon yapıp yer değişimi yaptırırsalar ona bişi diyemem. sorunun bugüne göre cevabı hayır yapamazlar :)

2)bilgisayar işletmenleri bilgisayar tamiri yapmazlar. daha çok bilgisayara veri girişlerinde kullanılıyor bu kadro.

3)t800 e somuşsun o cevaplar bunu da :)

hadi hayırlı işler :)

vol89, 11 yıl önce

ömer ve t800 aslında tercih yapacak olup milleti kandırmaya çalışan tiplerden değilsiniz çok sağ olun belli ki harbiden iştesiniz ve milleti aydınlatmaya çalışıyorsunuz

LÜTFEN CEVAP VERİN BENİM İÇİN ÇOK ÇOK ÖNEMLİ KAFAYI YİCEM sorularım şöyle

1ben izmirde yaşıyorum ve tabii ki şu anki düzenimi bozmak istemiyorum izmir sgmyi yazdım ve atandım diyelim tayin istemesem de zorla tayin yaptırma oluyor mu(gümrük gibi)?

2 sgmde bilg. işletmeni ne iş yapar bilg.tamiriyle ilgilenir mi yoksa sadece bilgileri bilgisayara mı girer?

3 t800 izmir malum büyükşehir(pers.çok ama maç da çok) sence izmirde maç görevi zorla mı olur yoksa isteyen mi gider?

İLK 2 SORU ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN CEVAP VERİN

adaymemure14
Aday Memur
26 Haziran 2013 13:20

sgm de ilçede çalışma gibi bi durumvar mı ? ya da tesislerde ..şimdi biz atanırsak çalışmayerimiz ne

adaymemure14
Aday Memur
26 Haziran 2013 13:21

ilmüdürlüğündeki bina da mı çalışacağız yoksa ilçede bi yere mi verirler ilçede bi tesise vs ?

omer484
Aday Memur
26 Haziran 2013 13:24

tercih vereceğiniz il müdürlüğünü arayıp sorun memurları nerde görevlendiriceksiniz diye?

adaymemure14
Aday Memur
26 Haziran 2013 13:26

anladımteşekkürle

t800
Genel Müdür
26 Haziran 2013 13:53

Izmirde calisan bir arkadasim vardi. Orda mac gorevlerinin kapisildiginu soylemisti. Onun icin istemezseniz yazmazlar.

t800
Genel Müdür
26 Haziran 2013 13:55

Bir cok kisi sordu bunu bende bayadir hep ayni seyi soyluyorum :) il mudurluklerinin ilce mudurlugu kadrosu yoktur. Sizi ilceye veremez. Merkezde calisacaksiniz.

adaymemure14, 11 yıl önce

ilmüdürlüğündeki bina da mı çalışacağız yoksa ilçede bi yere mi verirler ilçede bi tesise vs ?

bilgkalfa
Memur
27 Haziran 2013 11:48

İlçeye nasıl veremiyor ki, ilçelerdeki işleri kim yapıyor ? Bizim kurumun en büyük sorunu zaten ilçelerde kadro ve bütçe olmaması ilçe müdürü kadrosu var sadece o nun da maaşı il müd.'den yatıyor zaten. ilçelerde çalışan memur yada bekçi bakıcılar da il mrk den geliyor.

Şöyle söylersek daha doğru olur herhalde İl müdürlükleri ilçeye personel vermek istemez hele kadrolu personeli hiç vermek istemez. Hatta ilçelerde çalışmak için ciddi bir ısrar gerekebilir.

taka3461
Aday Memur
27 Haziran 2013 11:58

trabzon ordu samsun gelir mi acaba 88 puana bilg iştm

t800
Genel Müdür
27 Haziran 2013 12:23

Ilcelerde ne iş varki ? Bitane vekaletin ilce muduru olur yanindada 3-5 tane hizmet alimi olur. Salon veya stadin bakimini onlar yapar. Ilcede baska iş olmazki. Lisanslar ilde yapilir. Ihaleler ilde yapilir. Fiksturler ilde yapilir. Ee ilceye ne iş kaldi.

bilgkalfa, 11 yıl önce

İlçeye nasıl veremiyor ki, ilçelerdeki işleri kim yapıyor ? Bizim kurumun en büyük sorunu zaten ilçelerde kadro ve bütçe olmaması ilçe müdürü kadrosu var sadece o nun da maaşı il müd.'den yatıyor zaten. ilçelerde çalışan memur yada bekçi bakıcılar da il mrk den geliyor.

Şöyle söylersek daha doğru olur herhalde İl müdürlükleri ilçeye personel vermek istemez hele kadrolu personeli hiç vermek istemez. Hatta ilçelerde çalışmak için ciddi bir ısrar gerekebilir.

nesli_06
Müsteşar Yardımcısı
28 Haziran 2013 21:00

arkadaşlar merhaba ben şuan sözleşmeli katibim ama inş. kadroya geçecez ben gençlik ve spor bakanlığına geçmeyi istiyorum ama zabıt katibi kadrosuyla geçebilirmiyim bir de çalışma şartları nasıl ankara merkez bakanlık için soruyorum her yere servis var mı çalışma yoğunluğu ortam nasıl yardımcı olurmusunuz?

t800
Genel Müdür
28 Haziran 2013 21:26

Gsb de zabit katibi kadrosu yok. Fakat memur olarak falan gecebilirsiniz ama cok saglam torpil lazim sizin durum icin. Gsb de her yere servis vardir ankarada . Yemekte vardir. Servis ucretsiz yemek ayda 40 liradir. Fazla yogun bir bakanlik degil. Bazi arkadaslar dizi bile izliyor :) ben memnunum iş yerimden .

nesli_06, 11 yıl önce

arkadaşlar merhaba ben şuan sözleşmeli katibim ama inş. kadroya geçecez ben gençlik ve spor bakanlığına geçmeyi istiyorum ama zabıt katibi kadrosuyla geçebilirmiyim bir de çalışma şartları nasıl ankara merkez bakanlık için soruyorum her yere servis var mı çalışma yoğunluğu ortam nasıl yardımcı olurmusunuz?

Toplam 161 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi