Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
13 Ekim 2011 03:44

Hizmet Birleştirilmesi

Selam arkadaşlar malüm hepimizin sorunu ben 5 yıl 4/b li çalıştım ondan önce cumhuriyet üniversitesinde şirket personeli adı altında 3 yıl çalıştım daha sonra hastanenin kendi sözleşmeli elamanı olarak 2 yıl sözleşmeli çalıştım hizmet birleştirmem için hemşire olarak çalışmıştır yazısı istedim ama hastane yetkilileri 3 yıl şirket personeli olarak çaıştıgınız yıllara veremeyiz diyorlar ama ssk yatıyordu diğer 2 yıla verebiliyorlarmış ne yapmam gerekiyor bu yolda yardımlarınızı bekliyorum lütfen şimdiden teşekürler.

cesnigir
Şube Müdürü
13 Ekim 2011 09:57

İşe girmeden önce özelde ve kamuda çalıştığınız süreler hizmet puanına sayılmaz sadece askerlik süresi hizmet puanına sayılır Askerlik ve kamu kurumunda geçen sürelerin tamamı kadro derecenize ,özelde kendi mesleğinizi yaptığınız sürelerin dörtte üçü kadro derecenize sayılır

çağrı2002
Kapalı
16 Ekim 2011 14:19

peki hizmet birleştirmesi yapınca sosyal güvencemiz:yani mesela benim 2002 de ssk girişim var ve hemşire olarak çalıştım öncesinde hiçbir sosyal güvencem yok 2011 de emekli sandığına geçtik artık; hizmet birleştirmesini yapınca beni emekli sandığındaki girişim 2002 mi olacak yani tüm hizmet sürelerim emekli sandığı (4-c)olarakmı toplanacak

oyasar42
Genel Müdür
17 Ekim 2011 10:28

hizmet birleştirmede sağlıkçı olarak çalışına yıllar kadro dereceyi etkiler hizmet puanını etkilemez.

Diğer bilgiler yanlış.

aydın76
Aday Memur
10 Kasım 2011 13:24

1994 yılında ssk girişliyim 2004 yılında devlet memuru oldum şuan derecem 8/3 ü hizmet birleştirme ,işlemini yaparsam derecemde değişiklik olur mu? birde müracaatı sgk ya mı yoksa kendi çalıştığım hastaneye mi yapmalıyım. bilgisi olan varsa sevinirim.

oyasar42
Genel Müdür
10 Kasım 2011 13:58

İŞYERİNE MÜRACCAT EDİYORSUN

ORASI SGK YAZIYOR AYLAR SÜRÜYOR.

AMA KADRO DERECEN ETKİLENİR.

dicle-öz
Aday Memur
10 Kasım 2011 13:58

hastaneye sigorta sicil numaranızla hizmet birleştilmesi için dilekçe veriyorsunuz hastane dilekçenizi il sağlık müdürlğüne göndericek ve il sağ.müd. de sgk ya yazıyor sgk da hizmet bilgilerinizi çıkartıp müdürlüğe göndericek. müdürlükte kademe derece değişikliğinin yapılması için sağlık bakanlığına göndericek.

bordev51
Memur
10 Kasım 2011 14:48

SSK LI çalıştığımızın 3/1 sadece sayılacak diye duydum bilgisi olan varsa paşırsa sevinirim

aydın76
Aday Memur
10 Kasım 2011 19:34

bordev51 bende öyle duydum. ama ssklı çalıştığın dönemlerde aynı işi yaptıysan ve bunu eski işyerinden alacağın belgeyle kanıtlarsan tamamı sayılıyor diye duymuştum. kesin bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın

mislina2
Kapalı
11 Kasım 2011 09:17

..

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi