Editörler : F16 Gökçen
28 Ocak 2011 15:38

Garanti Bankası Gişe Asistanlığı: "Orta Anadolu"

garanti bankası konya,kırşehir,nevşehir ve kayseri illeri için gişe asistanı sınavı yapacakmış benim anlamadığım şu; neden sınav konyada olmuyorda kayseride yapılıyor

fafa06
Genel Müdür
28 Ocak 2011 16:23

iç anadoluda ne zaman alım olacak yaa

28 Ocak 2011 16:25

fafa sen ankaralısın galiba orta anadolu bölgesi diye sınav açmışlar ama ankarayı listeye almamışlar

fafa06
Genel Müdür
28 Ocak 2011 16:26

evet ankaradayım buraya alım yapsalar hemen başvuracam ama ne zaman olacak

28 Ocak 2011 16:29

sırayla açıyorlar ama ankara için özellikle sınav açmazlar çünkü orta anadolu diye açmışlar ayrıca iç anadolu bölgesi diye açacaklarını sanmıyorum bir ege bölgesiyle marmara bölgesi kaldı onlarıda en kısa zamanda yayınlarlar heralde

vencedor
Memur
31 Ocak 2011 10:17

ankara hariç bu sınavda ben çok önceleri bırakmıstım cv mi garanti kariyere . 15 inde imiş sınav yalnız 11 ne kadar davet gönderilecekmiş bana hala davet gelmedi orta anadolu için davet gelen varmı ?

31 Ocak 2011 11:22

bekliyoz hala davet falan yok

nmerhan
Aday Memur
31 Ocak 2011 12:10

ben de başvurdum nasıl oluyor garantinin sınavı.alan var mı yoksa işbankası gibi mi?

vencedor
Memur
02 Şubat 2011 08:59

arkadaşlar davet alan olursa burdan yazsın

banada hala davet gelmedi 11inde oldugunu düşünürsek 5inde atmaya başlarlar sanırım çünkü diğer bölgelerde sınava yakın zamanda olmuş davetler

sınavı gelincede duydugum kadarıyla gk gy varmış ardından dikkat ve hız sınavına giriliomuş davet gelsin detaylı araştıracam bende burayada yazarım öğrendikleriimi

turkuazz01
Kapalı
02 Şubat 2011 10:48

bu bankadan pek umutlanmayın arkadaslar basvurun ama ...ben cukurova bölgeye başvurdm davet gelmedi ve biçok arkadasada.. eğitim ikmatgah tuttugu halde ...başvuru çok olunca rastgele seciolarmış gercekten komik:):)

damla3333
Aday Memur
06 Şubat 2011 14:02

ben daha önce girmiştim garanti bankasına eylül de.yazılı sınavı kazandım mülakata çağırdılar.Mülakatım çok iyi geçmesine rağmen elendim.Yani adamın yoksa zor iş özel bankalar diye düşünüyorum.Orta anadoluya ben de başvurdum yine. en azından deneyim kazanmış oluruz bolca.elensek bile mülakattan:)

seöm
Memur
06 Şubat 2011 14:54

damla3333 evet bende eylülde girmiştim zong garanti için.sınavda topluda iyi geçmişti ama elendim :) gerçekten bir tanıdık olmadan girmek çok zor :S

vencedor
Memur
07 Şubat 2011 01:20

orta anadolu için sınav daveti alan varmı arkadaşlar alan olursa lütfen buraya yazabilirmi

seöm
Memur
07 Şubat 2011 18:40

damla3333 mülakattan elenince tekrar başvuru yapabilmemiz için 1yıl geçmesi gerekmiyor mu?ben yanlış biliyor olabilirim yanlışsa düzeltirmisiniz arkadaşlar.

damla3333
Aday Memur
08 Şubat 2011 12:30

seöm dediğin doğru ben de öyle biliyorum fakat yinede şansımı deneyim dedim.çünkü bazı bankaların böyle bir kuralı yok.örn denizbankta böyle bir durum söz konusu değildi.elensen bile istediğin kadar başvuru yapabiliyosun.ama garanti bankasını bilmiyorm.

seöm
Memur
08 Şubat 2011 17:58

sağol damla3333 bende aynı valla.belki aranırım diye başvurdum.hayırlısı demekten başka çare yok...

damla3333
Aday Memur
09 Şubat 2011 20:49

:)evet hayırlısı diyip bekliycez artık malesef

nutellam
Aday Memur
10 Şubat 2011 16:00

arkadaslar dawette yarın son gün değilmi nıye cağırmıyolar warmı çağırılan

vencedor
Memur
10 Şubat 2011 17:08

Belirtilen yerlerde ikamet eden,

''Gişe Asistanları'' arıyoruz.

Not : Sınav 15 Şubat tarihinde Kayseri'de yapılacaktır. Kriterlere uygun olan adayların sınav davetleri 11 Şubat günü mesai bitimine kadar e-mail ve sms ile yapılacaktır.

Bende hala bi davet almadım foruma yazılanlara bakılırsa alanda yok sanırım

yalnız ben ilan çıktığı günden beri takip ediyorum . ilk ilan metnide kayıtlı ama son ilanda değişiklikler olmuş

ilk ilanda belirtilen yerlerde ikamet eden veya edebilecek olan yazıyordu yeni ilanda ise sadece belirtilen yerlerde ikamet eden yazıyor.

bide ilanda 11 şubat günü sms ve email yoluyla duyuru yapılacaktır dio

11 şubat gününe kadar demiyo:D

iice kafayaı kırdım kelimelerle oynuyorum :)

umarım çaarırlar

davet alan olursada buraya yazsın arkadaşlar

damla3333
Aday Memur
11 Şubat 2011 15:22

hala kimse çağrılmadı mı ya?bana da hala mail gelmedi gelmezde artık şu saatten sonra.

vencedor
Memur
11 Şubat 2011 15:30

banada davet gelmedi

en son sinirlendim aradım insan kaynaklarını dedim bugün gelecek dio dedim ilanda gelmedi

işte çok başvuru olabilirde herkesi çağramayızda dedim bi çok insan benim gibi dedim davet almamış saat 3 dio hele dur bakalım dio

sana göre ne varki dedim güldük kapattık

bu kadar saçma bişi olamaz arkadaş ya

zor durumda olmasam değil garantide çalışmak hesap bile açtırmam ya neyse

durum bu su an orta anadoludan davet alan yok arkadaşlar ik nosunu verebilirim isteyen ark.lara

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi