Editörler : Pangaea
05 Şubat 2011 20:31

Antrenörlük atamaları kadroları dikkat!

YIL 2006 GSGM KPSS P3 İLE ALINAN ANTRENÖR SAYISI:119

YIL 2006 GSGM KPSS P3 İLE ALINAN MEMUR SAYISI:18 ( TÜM BESYO MEZUNLARI TERCIH EDEBILDI)

YIL 2007 GSGM KPSS P3 İLE ALINAN ANTRENÖR SAYISI : 0

YIL 2007 GSGM KPSS P3 İLE ALINAN MEMUR SAYISI :110 ( TÜM BESYO MEZUNLARI TERCİH EDEBİLDİ )

YIL 2008 GSGM KPSS P3 İLE ALINAN ANTRENÖR SAYISI: 50

YIL 2008 GSGM KPSS P3 İLE ALINAN MEMUR SAYISI : 75 ( TÜM LİSANS MEZUNLARI TERCİH EDEBİLDİ VE ATAMA PUANLARI 80 LERDE KALDI BESYO MEZUNLARI BU MEMURLUKLARA YERLEŞEMEDİ!...)

YIL 2009 GSGM KPSS P3 İLE ALINAN ANTRENÖR SAYISI : 25

YIL 2009 GSGM KPSS P3 İLE ALINAN MEMUR SAYISI : 35( TÜM BESYO MEZUNLARI TERCİH EDEBİLDİ)

YIL 2010 GSGM KPSS P3 İLE ALINAN ANTRENÖR SAYISI: 25

YIL 2010 GSGM KPSS P3 İLE ALINAN MEMUR SAYISI : 40 ( ANTRENÖRLÜKLER HARİÇ TÜM BESYO MEZUNLARI TERCİH EDEBİLDİ!....)

GÖRÜLDÜGÜ GİBİ 2006-2010 ARASINDA 5 YILDA GSGM YE ALINAN ANTRENÖR SAYISI 219 KİŞİ ALINAN MEMUR SAYISI 278 KİŞİ BUNLARDAN 115 İNE ANTRENÖRLÜK MEZUNLARI TERCİH EDEMEDİ. GERİ KALAN TÜM BESYO MEZUNLARI TERCİH EDEBİLDİ.

DEMEK İSTEDİĞİM SESİMİZİ ÇIKARMAZSAK BU SENEDE ALACAKLARI ANTRENÖR SAYISI 25 İLE 50 ARASINDA KALIR. TOPLANALIM GSGM YE GİDELİM KADROLU OLMASA BİLE SÖZLEŞMELİ KADRO İSTİYELİM. ARTI 2008 DE Kİ VE 2010 DA KI MEMUR ALIMLARINA BİZ ANTRENÖRLÜK MEZUNLARI TERCİH EDEMEDİ BU KONUYUDA GÖRÜSMELİYİZ. SESIMIZI ÇIKARMAZSAK BU SENE Kİ MEMUR ALIMLARINDADA BU BÖYLE OLACAK. KIMSEDEN SES ÇIKMIYOR GORULDUGU GIBI 5 SENEDE 219 ANTRENÖR ALIMI OLDU SENEDE KAÇ ANTRENÖR MEZUN OLUYOR EN AZ 1500 KİŞİ. 2008 DE SINAVA GIREN ANTRENÖRLÜK SAYISI 1800 LERDEYKEN 2010 DA 3100 LERE GELDİ BU 2012 DE 5000-6000 BİNLERE CIKACAK. YETER ARTIK DİYİP KADRO İSTEMEYE GİTMELİYİZ. İLGİLENLERE DUYURULUR ATAMA BEKLİYENLERE DUYURULUR. ÖZELDEN MESASJ ATIN KONUSALIM BİRLİK OLALIM GSGM YE GİDELİM KONUSALIM GÖRUSME TALEP EDELİM KADRO İSTEYELİM??

GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ HER YIL 1 DEFA GSGM YE ANTRENÖR ALIMI OLMAKTA. MART AYININ BAŞINDA KURUMLARIN PERSONEL TALEPLERİ TOPLANMAYA BAŞLANACAK BU YUZDEN ŞUBAT AYI İÇERİSİNDE ANKARAYA GİDİP GSGM İLE GÖRİŞMELİYİZ GEREKİRSE ATAMALARA KADAR GSGM KAPILARINDA YATMALIYIZ. SEÇİM ÖNCESİ KADRO ALDIK ALDIK ALAMAZSAK ARTIK ÇOK ZORR. DEVAMLI HİZMET ALIMLARIYLA ANTRENÖR ALIYORLAR BUNA BİR ÇARE BULUNMASINI TALEP ETMELİYİZ. AYRICA KOÇLUKSİSTEMİ GELECEKTİ BUNDANDA BİR ŞEY ÇIKMADI. HER OKULA EN AZ BİR ANTRENÖR ALIMI YAPSALAR KİMSE AÇIKTA KALMAZ . MEB BAKANLIĞINA BAĞLI ATAMA İSTEYELİM İSTEMEYENİN Bİ YÜZÜ VERMİYENİN İKİ YÜZÜ DEMİŞLER. ATAMA YAPILMASINI BEKLİYEN TÜM ARKADAŞLARA SESLENİYORUM BİRLİK OLALIM. BANA SIRA GELMEZ DEMEYIN NE KADAR SES O KADAR KADRO O KADAR ATANMA.

aa.aydn
Aday Memur
05 Şubat 2011 22:07

destek.....

tstststs
Aday Memur
07 Şubat 2011 21:33

GÜNCEL

engo1000
Aday Memur
09 Şubat 2011 01:19

guncelll

shaker
Şef
25 Ağustos 2011 15:40

tam destek.... ...hadi arkadaşlar nerelerdesiniz....

serkebesyo
Genel Müdür
09 Eylül 2011 14:53

antrenörlük mezunu arkadaşlar artık yapacağımız tüm çalışmalarda girişimlerde mail kampanyalarında spor yöneticiliği ve antrenörlük bölümü mezunları olarak ortak hareket etme kararı aldık grubun isminide değiştiricez yakında 1400 kişiye ulaştık eğer haklı mücadelemizde bize destek vermek isterseniz memnun kalırız birlikten kuvvet doğar o yüzden hepinizi facebook sayfamıza bekliyoruz bakandan randevu talep ettik spor yöneticiliğindende arkadaşları alıp beraber haklarımızı savunucaz gelin sayfamıza katılın görün güzel şeyler yaptığımızı görüceksiniz ön yargıyla yaklaşmayın lütfen http://www.facebook.com/groups/antrenorder/

Mehdix
Yasaklı
11 Eylül 2011 14:08

allah yardımcınız olsun arkadaslar. Bende antrenorluk hakkında yardım ıstemıstım bu konuda bılgısı olan yardımcı olabılır mı konuma.. Iste lınkı forum.memurlar.net/konu/1371109/

sporTeacher
Aday Memur
16 Eylül 2011 20:20

antrenörlük mezunları en aktif güncel face sayfamız çok güzel bi olusum olustrduk beklyrz

http://www.facebook.com/groups/antrenorder/

serkebesyo
Genel Müdür
10 Ekim 2011 14:00

http://www.facebook.com/groups/antsporder/

ARKADAŞLAR ANTRENÖRLÜK VE SPOR YÖNETİCİLİĞİ BÖLÜMLERİ OLARAK GÜÇLERİMİZİ BİRLEŞTİRİP BU PLATFORMDA MÜCADELEMİZE DEVAM KARARI ALDIK ARTIK BURDAYIZ HERKES ARKADAŞINI GRUBUMUZA EKLERSE DAHA GENİŞ KİTLELERE ULAŞMIŞ OLUCAZ... ilk günde 300 sayısına ulaştık akşama kadar 1000 olucaz inş. arkadaş eklemeye devam lütfen çok aktif bir grup olucaz merak etmeyin benim kim oldugunu merak eden varsa 2006 yılından beri kpss atamaları ve sıralamaları düzenleyen ve forumlarda editörlük yapmış birisiyim 2006 yılından yapılan ilk atamadan beri bu oluşumların içince yer aldım şuandada diğer gruptaki yöneticilik görevinden ayrılarak bu grubu kurdum muğla gsim de kadrolu antrenör olarak çalışıyorum vikipedi profilim : http://tr.wikipedia.org/wiki/Serkan_%C5%9Fen

batu44
Memur
15 Ekim 2011 09:00

arkadaşlar GSGM de memurların tamamına yakını antrenörlerin ve yöneticilerin formasyonu olanların büyük bölümü bende dahil kurumlar arası öğretmenliğe geçti yani en az 250 kişi geçti diğer bölümlerde p3 le alınan fizik kim yz vb onlarda geçti bu konuyu çekeceğiniz mail ve fakslarla belirtin

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi