Editörler : Pangaea
01 Ocak 2011 21:54

artvin-hopa'ya atananlar, burası hakkında bilgisi olanlar nerdesiniz?

Hopa ya atandım branşım biyoloji, okul:kemalpaşa çpl. bana neler tavsiye edersiniz???? diğer atanan arkadaşlarım bilgilerimizi paylaşalım!!!

zgvc86
Aday Memur
01 Ocak 2011 21:58

meraba hocam hayırlı olsun.ben de aynı okula atandım branşım edebiyat.ben salı günü gidiyorum:D belgelerimi teslim etmeye?sizin yolculuk ne zaman.

zgvc86
Aday Memur
01 Ocak 2011 22:02

hopada öğretmenevi varmış.aradım konuştum orada devamlı kalan öğretmenler varmış.rahat bi yermiş.genel anlamda da iyi bi yere benziyo.yalnız ben ankaradan gidiorum biraz uzak o yüzden. ama ne yapalım hayırlısı..

sky-ciel
Şube Müdürü
01 Ocak 2011 22:13

hocam çok sevindim ne güzel aynı okuldayız ben de ist dan gidiyorum fakat belge teslimi için 31 ocak tarihini beklemeyecek miyiz?

sky-ciel
Şube Müdürü
01 Ocak 2011 22:18

bir de hocam hangi belgeleri götürüyorsun eğer o şekilde erken teslim ediliyorsa ben de haftasonu gideyim sonra bir daha uğraşmam, ben de öğretmenevinde kalmayı düşünüyorum fiyatlar nasıl acaba biz şu anda taşınma işleriyle meşgul olduğumuz için pek takip edemedim bir de uçakla mı gideceksin?

zgvc86
Aday Memur
01 Ocak 2011 22:42

ben de bilmiyorum.hocam şimdi aklım karıştı.ben bi memi ararım pazartesi. bana kadrolu atanan arkadaşım atandıktan sonra 15 gün içinde gitmen lazım demişti ama görevlendirme de 31 ocak:D okulu aradım ben dün müdür dedi ki ben göreve başlamanız gerekio die biliyorum dedi. ben de biletimi aldım. uçakla gitmeyi düşünüyodum ama istanbul aktarmalı batuma batumdan da servisle hopa zor olacağı için müdür bey otobüs önerdi. biletimi aldım ama pişmanım şimdi:D açık bilete çevircem artık gidilmesi gerekmiosa.zaten 20 saatmiş yolculuk:D:D

zgvc86
Aday Memur
01 Ocak 2011 22:45

bilmiorum derken ne zaman gidileceğini bilmiorum ama belgeleri müdürden öğrendim şöyle:

2 vesikalık foto

sağlık raporu -sağlık ocağından kabul edilio

mezuniyet belgesi aslı fotokopisi

formasyon aslı fotokopisi

ikametgah

nüfus cüzdanı fotokopisi

kpss sonuç belgesi çıktısı da oluo

sky-ciel
Şube Müdürü
01 Ocak 2011 22:55

hocam göreve başlama 31 ocak ya, ben öyle biliyorum şimdi gitsekte kime ne vericez ki onu bir kesinleştirelim de ona göre favranalım madem, öğretmen evinde yer varmıymış peki, özelimi açayım msn yollarsan rahat konusuruz...madem aynı yere gidiyoruz:)

zgvc86
Aday Memur
01 Ocak 2011 23:06

evet hocam yer varmış öğretmenvinde. özelden veriorum msni.görüşelim

zgvc86
Aday Memur
01 Ocak 2011 23:14

yeni üye oldum ilk defa özelden atıorum msj ama geldi mi anlamadım:D

sky-ciel
Şube Müdürü
01 Ocak 2011 23:18

valla hocam gelmedi açtım özelimi ama sizinki açıksa ben size atayım...

zgvc86
Aday Memur
01 Ocak 2011 23:20

nasıl atılıyo ben online üyelerden sizi bulup msj attım öle diil mi??

volkanerozel
Aday Memur
25 Haziran 2011 13:39

Arkadaşlar Merhaba,

Artvin Hopa Kemalpaşa Serhat İ.O ingilizce öğretmeni olarak atandım. hopa ve Kemalpaşa

için bilgi verebilcek arkadaşlar;

-Şehrin kendisi, Hopa ve diğer ilçeleri

-Hopa'da sosyal durum

-Ev kiraları ve ekonomik durum

gibi faktörlerden yana, bir nebze aydınlatma yaparlarsa çok memnun olurum.

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi