Editörler : E.Kayı Han
«12131415161718192021222324

Onix.
Aday Memur
14 Şubat 2017 21:06

1- Adalet komisyonu başkanı (Ağır ceza reisi), Başsavcı ve üye hakim

2- Takım elbise giymek şart değildir ancak takım elbise yakışanıdır. Sizi işe alacak kişilerin karşısına kot keten pantolon ve gömlekle çıkmak iyi bir intiba bırakmaz. (bayanlar için pantolonlu takım önerilir.)

abdrrhmnbyrk, 7 yıl önce

Öncelikle bu konuyu açtığın için teşekkürler. Açıp takip ettiğin için ayrıca teşekkürler.

İcra Katipliği için başvurdum. 82 KPSS puanımla, klavye sınavına girdim ve 42 kişi arasından 28. sıradayım. Sorularım şöyle:

1- Sözlü mülakata katılacak komisyon kimlerden oluşur?

2- Takım elbise ile gidilmesi şart mıdır? Ortam nasıldır ?

Bir torpil furyasıdır gidiyor, kimileri uğraşmayın diyor öyle böyle. Ben çok kötü niyetli olmak istemiyorum nasip diyorum. Hakkımızda hayırlısı... Ama çok istiyorum o başka :)

ahmet156
Memur
15 Şubat 2017 10:45

bıyık serbest

freak189, 7 yıl önce

bıyık bırakmak serbest değil mi? kanunda yazdığına göre belli bir şekle göre serbest.

Swon
Aday Memur
16 Şubat 2017 15:55

Zabıt Katipleri, İcra katipleri haciz, keşif, olay yeri, otopsi gibi gittikleri harici görevlerde ekstra yolluk alırlar. Şuanda keşif, otopsi, haciz işlemleri için katip dosya başına 19,21 krş almaktadır.

tunaliata, 7 yıl önce

icra katipleri hacize gittimi ekstra para mı kazanıyor? ne kadar?

hüsyinadm
Aday Memur
17 Şubat 2017 11:35

72.3 puanım var lise meznuyum pc sertifikam var hangi adliyelerde bu puanla sıralamaya girebilirim? yardımlarınız için teşekkürler :)

beyruttt
Aday Memur
17 Şubat 2017 13:22

Arkadaşlar bende tekirdağ daki sınav listesine girmiştim fakat yazamadığım için katılmadım şimdiden kazananlara hayırlı olsun. bir sonraki alım için hazırlanacağım. Fakat sınav bilgisayar üzerinden uygulamadan mı yapılıyor? yoksa kağıttan mı yazdınız? bir de kullanılan klavye markasını biliyor musunuz? satın alacağım. herkese kolay gelsin

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
17 Şubat 2017 15:11

buraya sormam doğru mu bilmiyorum ama zabit katibi alımı ne zaman çıkar acaba bilgisi olan var mı? f klavye aldım ne güzel hızlandım bayağı heveslendim ocak şubat gibi çıkar diyorlardı ama şu an bazıları mayıs haziran diyor. bi bilgisi veya tahmini olan var mı?

Hatice Sevgi
Yasaklı
17 Şubat 2017 19:54

şubat ya da martta asla çıkmaz o ilan önceki senelere de bakılırsa görülecektir bayramdan sonra bekliyorum ben temmuz ağustosda başvurulur eylül ekim gibi sınav olur 2018 de başlarsınız başarılar:)

hayattan bezmis biri, 7 yıl önce

buraya sormam doğru mu bilmiyorum ama zabit katibi alımı ne zaman çıkar acaba bilgisi olan var mı? f klavye aldım ne güzel hızlandım bayağı heveslendim ocak şubat gibi çıkar diyorlardı ama şu an bazıları mayıs haziran diyor. bi bilgisi veya tahmini olan var mı?

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
18 Şubat 2017 20:30

dalga mı geçtin anlamadım

Hatice Sevgi, 7 yıl önce

şubat ya da martta asla çıkmaz o ilan önceki senelere de bakılırsa görülecektir bayramdan sonra bekliyorum ben temmuz ağustosda başvurulur eylül ekim gibi sınav olur 2018 de başlarsınız başarılar:)

ceren1992
Aday Memur
19 Şubat 2017 14:11

arkadaşlar benim de bir sorum var. SAVCILIKTA zabıt katibi olan var mı ???????

boncul84
Daire Başkanı
20 Şubat 2017 00:12

Tek yıllardaki ilanlar ocak şubatta çıkmış hep

çiftler eylül ekim gibi geçmişe bakarsak eğer bu aralar çıkması gerek

bende bekliyorum bayağı ilerledim inşallah sınavdada güzel bi sonuç elde ederim

ahmet156
Memur
20 Şubat 2017 10:15

evet var

ceren1992, 7 yıl önce

arkadaşlar benim de bir sorum var. SAVCILIKTA zabıt katibi olan var mı ???????

ahmet156
Memur
20 Şubat 2017 10:18

üzgünüm ama şuan bir alım beklemeyin arkadaşlar evet bu yıl içinde alım yapacağız diyorlar ama bu seçimde geçimdi aralığı bulur kesin. yani bu sene ilan çıkar her zaman böyle olmuştur. sadece olursa haziran ayında bir ikm alımı olur küçük başka bişey zor

boncul84, 7 yıl önce

Tek yıllardaki ilanlar ocak şubatta çıkmış hep

çiftler eylül ekim gibi geçmişe bakarsak eğer bu aralar çıkması gerek

bende bekliyorum bayağı ilerledim inşallah sınavdada güzel bi sonuç elde ederim

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
20 Şubat 2017 13:20

zabıt katibi alımı da olacak diye haber yapıldı kardeş sadece ikm de ne oluyor ?

ahmet156, 7 yıl önce

üzgünüm ama şuan bir alım beklemeyin arkadaşlar evet bu yıl içinde alım yapacağız diyorlar ama bu seçimde geçimdi aralığı bulur kesin. yani bu sene ilan çıkar her zaman böyle olmuştur. sadece olursa haziran ayında bir ikm alımı olur küçük başka bişey zor

ahmet156
Memur
20 Şubat 2017 14:17

zabıt katibi alımı yapılmayacak demiyorum kardeşim yapılacak ama bu alımlar hiç bir zaman mart nisan mayıs haziran aylarında çıkmadı zaten yazın adli tatil falan var uğraşılmaz yani. her zaman ki gibi zabıt katibi alımı aralık ayında çıkar. Yani bu yıl çıkacak dediler çıkar ama aralıkta

zabıt katibi alımı da olacak diye haber yapıldı kardeş sadece ikm de ne oluyor ?

mufuso
Aday Memur
20 Şubat 2017 21:32

ayın 21 inde sözleşme imzalayıp göreve başlıcam ne zaman maaş alıcam mart ayının 15 inde mi

ahmet156
Memur
21 Şubat 2017 11:39

evet mart 15 te alırsın. hem 1 aylık maaş hemde 21 inden 15 ine kadar olan maaşını alırsın

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
21 Şubat 2017 20:08

hep ocakta olur deniyodu hala martta çıkar diyenler var şu an için sizin kesin bilgi mi

ahmet156, 7 yıl önce

zabıt katibi alımı yapılmayacak demiyorum kardeşim yapılacak ama bu alımlar hiç bir zaman mart nisan mayıs haziran aylarında çıkmadı zaten yazın adli tatil falan var uğraşılmaz yani. her zaman ki gibi zabıt katibi alımı aralık ayında çıkar. Yani bu yıl çıkacak dediler çıkar ama aralıkta

unstable57
Aday Memur
22 Şubat 2017 18:35

Ben yeni başladım ve müdürümüz yeni alım için talep verdi.Bence yakında açılacaktır sınav.

mufuso
Aday Memur
23 Şubat 2017 20:20

merhaba bugün yerimiz belli oldu asliye ceza mahkemesinde görevlendirildim nasıldır yoğun mudur?

ahmet156
Memur
24 Şubat 2017 09:05

kardeşim atıp tutmaya gerek yok kesin bilgi falan demiyorum. Çünkü bunu ne savcı bilir ne hakim. Kimse kesin bilgi veremez. Ama ben bu sınavı yıllarca takip ettim. Hep böyledir 5000 alacak 3000 alacaz şu gün çıkacak bugün çıkacak ilan diye herkes konuşur. AMA ÇIKMAZ. yani tecrübelerime dayanarak şunu söylüyorum ilan kasım sonu yada aralıkta çıkar. Ocak-Şubat gibi klavye mülakat olur.

hep ocakta olur deniyodu hala martta çıkar diyenler var şu an için sizin kesin bilgi mi

Toplam 465 mesaj
«12131415161718192021222324

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi