Editörler : Pangaea
22 Mart 2009 23:39

çok önemli...özel hastanelerden alınan sağlık raporu geçerlimi ???

çeşitli söylentiler var... net bilen arkadaşlar yardım edebilirmisiniz.

laalaam
Aday Memur
22 Mart 2009 23:50

hocam bazıları kabul edildiğini söylüyo. ben de sizin gibi meraktayım özelden 30 tl ye alan arkadaşlar varmış, bazıları da devletten 120 tl vermiş. keşke mem e sorsaydık kimse çok net bilmiyo sanırım :(

melek17
Genel Müdür
22 Mart 2009 23:50

illerin kabul edip etmemesiine bağlı o.yani atandığın yerin milli eğitiminine telefon açıp sorman lazım...ben özel hastaneden aldım,kabul ettiler

alpertunga84
Müsteşar
22 Mart 2009 23:52

genelde kabul etmiyorlar diye biliyorum..siz devlet hastanesinden alın işiniz garanti olsun..yarın gidin başvurun hemen.zaten bir hafta sonraya atıyormuş çoğu yer..yığılma olduğundan..işi riske atmayın..

ilkmatçıazize
Aday Memur
23 Mart 2009 00:47

tam teşekküllü olması şartıyla geçerli

saheser
Daire Başkanı
23 Mart 2009 08:53

teşekkür arkadaşlar siirt milli eğitimi ve ilçe mem i aradım farketmez dediler alabilirsiniz dediler. istanbuldada şişli mi mem i aradım oda tam teşekküllü olması şartıyla olur dedi.

haticekabran
Aday Memur
23 Mart 2009 10:52

kasım atamasında arkadaşım bursada bi özel hastaneden aldı ve siirt mem kabul etti. ben de aynı hastaneden alıcam. atandığım mem i aradım devletle anlaşması varsa sorun olmaz dediler. hastanenin devletle anlaşması var zaten.

sedamat
Şef
23 Mart 2009 11:07

hem bursa mem hem de gemlik mem e sordum arkadaşlar.

tam teşekküllü hastaneyse heyet raporu veriyosa öğretmen olur filan yazıyosa kabul ediyolar.

afyonun devlet hastanesi 150 tl isterken özel hastane 100 istiyo.

siz de arayın sorun uğraşmayın valla devlet hastanesiyle filan..

eik_ilkmat
Kapalı
23 Mart 2009 11:18

Arkadaşlar konyadan almak isteyen varsa devlet hastanesinde 96tl

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi