Editörler : crops35
28 Eylül 2010 13:53

Bilgilerim İLSİS Özlük Modülüne Girilmemiş

17 sinde göreve başladım. Ama personel bilgilerim özlük modülüne gecmemis.

burcinkara01
Aday Memur
28 Eylül 2010 20:55

nerden biliyorsunuz?

semercis
Daire Başkanı
29 Eylül 2010 14:37

Burcin hocam sizde adanadan.

hocam mebbise girin orada personel işlemleri var. özlük modülüne girin okulun şifresini girin okulda çalışan tüm personel listesini göreceksiniz.

iki hafta oldu bilgilerim hala girilmemiş,,

semercis
Daire Başkanı
29 Eylül 2010 14:39

ayrıca maaşınızı alabildiniz mi? Ben alamadım 15 inde alırsın diyorlar. daha mal müdürlüğüne yazım dahi gönderilmedi.

burcinkara01
Aday Memur
29 Eylül 2010 19:40

bizim odanın interneti bozuk. bakamıyorum.

maaşlar ayın 5 inde ayarlanıp 15 ind toplu maaş alacağız müdürüm öyle dedi.

siz ilçeye başladım yazısını teslim ettiniz mi?

semercis
Daire Başkanı
29 Eylül 2010 20:01

evet hocam ilçeye yazımı ben bizzat götürdüm fakat seyhan mal müdürlüğüne de ayrı bir yazı yazılıyor sanırım.

burcinkara01
Aday Memur
30 Eylül 2010 21:51

ben bugün baktım ilsis e 3 hocanın ismi var hepsi yokki zaten.

siz rahat olun biz atandık hiçbirşey yapamazlar.

filepalas
Genel Müdür
30 Eylül 2010 21:54

lütfen herkes bu lin ki tıklasın çok önemlidir...

http://forum.memurlar.net/konu/1063466/

aksit21
Aday Memur
01 Ekim 2010 10:36

mal müdürlüğüne kendin şahsi olarak gidiyorsun.eger mal müdürlüğüne giriş yaptırmassan ayın 15 in de maaş alamazsın.maaşlar mal müdürlğü ayarlıyor. ilçe mem sgk girişlerini yapıyor... başlam işlemlerini yapıyo. dün il mem e gittim daha dosyalarımız girilmmemiş özlük bigisine . 1 ay daha sürer diyorlarr. ayarıca arkadaslar adanalı olupta memur sicil no sunu alan varmı varsa nerden aldı yazabilirmi....

semercis
Daire Başkanı
01 Ekim 2010 14:19

Ben almadım. sigorta girişim filan yapıldı ama. mal müdürlüğüne gitmedim. ayın 5 inde maaşlar verilecekmiş herhalde benim işlem de o zaman yapılır. yazı filan götürmedim yani

atclover
Aday Memur
03 Ekim 2010 21:46

arkadaşlar bende okulumza ait kullanıcı adı ve şifre ile baktığımda kendimi görememekteyim listede. bununla birlikte banka hesabım açılmış oldugu halde su an okulumuzun işlerini -hafif baştan savma şekilde- yapan mutemet mal müdürlüğüne hiç bir şey bildirmem gerekmediğini maaşlar girilirken kendileriin ayarlamaları yapıcaklarını söyledi, bu biraz kritik bir zamana denk geleceği için açıkcası tedirginim. bence bu işi takibe alın çünkü ay ortasında başlayıp maaş alamadığımız gibi bir sonraki ayada sarkması bence söz konusu..

semercis
Daire Başkanı
04 Ekim 2010 09:25

HOCAM SİZİNLE AYNI DURUMDAYIM. sanıyorum siz de adanadan

KameLia
Kapalı
04 Ekim 2010 10:23

MEM e Mutemet olarak atandım.

MAaşlarınızı bağlı oldugunuz birimin mutemeti ek bir belge ile mal mudurlugune bildirmesi gerekiyor. Ayın 15 inden once başlayanlar icin geçerli. Ben 13 unde başlamıstım. Biras gecikmelide olsa Normalde çalısan memurların Bayramdan once aldıgı maaşı Eylulun 23 ü gibi pesin olarak aldım.

İÖ okulu ve Meb Personeli için Geçerli. Liseler kendi düzenliyor.

burcinkara01
Aday Memur
05 Ekim 2010 11:34

biz aday memur olduğumuz için girmiyormuş, öyle sööylediler

,HARİTA06
Kapalı
05 Ekim 2010 13:51

ben konyada memur olarak atandım yazıyo ısmımız mebbıste dagasızınkılerı gırmemıslerdır hemde 1masaldık ıkıncıyede 1 gun kaldı nıye okadar gecıktıkı sızınkı

emihar*79
Kapalı
05 Ekim 2010 13:55

arkadaşlar benim de henüz mebbisde adım yok

müdür bey o ile bağlı

geçte olsa gelir dedi

bir de hizmet birleştirmesi yapacaktım

adaylığın kalkmadan yapamazsın dediler

hizmet birleştirmesi yaşayan var mı

,HARİTA06
Kapalı
05 Ekim 2010 14:16

hizmet birleştırmesini nıye yapıonki acelen ne emeklimi olcan benımde vardı bıraz ssk emeklıyken lazım oluyo denıldı muhasebecımız

hyperman
Genel Müdür
06 Ekim 2010 18:50

Bilgilerimizin İLSİS Özlük Modülüne girilmesinin ne gibi faydası olmaktadır? Yani sonuçta giriş, sigorta vb. yapılmış. Bilgilerin özlük modülüne er ya da geç işlenmesinin ne gibi etkisi olabilir?

semercis
Daire Başkanı
07 Ekim 2010 11:50

çok önemli ......mesela görev yeri belgesi alamıyorum. dolayısıyla vedgi indirimine başvuramadım.

hyperman
Genel Müdür
07 Ekim 2010 17:37

görev yeri belgesinin de vergi indiriminin de elektronik İLSİS özlük modülüyle ilgisi yok. görev yerini ilçe mem müdürü belirler ve imzalar. vergi indirimini de ilçe mem'in muhasebe bölümüne bildirirsin.

burcinkara01
Aday Memur
12 Kasım 2010 10:34

Bilgilerimiz girildi.

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi