Editörler : Pangaea
01 Ekim 2013 19:56

2014 kpss ye hazırlananlar

çalışmaya başladınız mı ben henüz başlamadım ya :S

alan için hangi kitapları aldınız ? ya fem yediiklim felan bişi çıkarmamış bir yargıyla ihtiyacın var 2013 basım. 2014 çıkar değil mi ?

bir de uzaktan eğitim videoları isityorum nasıl edinebilirim ?

02 Ekim 2013 13:19

kimse yok mu cevaplayacak ya :S

bErs
Kapalı
02 Ekim 2013 16:21

Hocam branşım edebiyattı diğer branşlar nasıl hazırladılar bilemem ama 2013 öabt edebiyat sakın SAKIN SAKIN almaaaaa !!!!!! Beni o kitap batırdı p10 84,.... Ama an rezil yargıya güvenip başka bi şeye bakmadım verdiğim para haram olsun bu yıl yargının diğer kitaplarını da almayacağım benim için yargı bitmiştir ticari kaygıyla çıkardıkları kitap tüm emeklerimi çöpe attı

bErs
Kapalı
02 Ekim 2013 16:25

Bu arada gecen yıl fem e gittim fem kaynağı verdiler o da yetersiz parana yazık derim kullandım biliyorum sen bilirsin ama

istpolat
Kapalı
02 Ekim 2013 16:34

içerik muammaydı zaten

Adamlar öyle bir içerik yazmışlarki bir prof un aklına gelecek her soruyu sorabilirlerdi.

Sınav soruları ile zaten içerik kısmen de olsa belli oldu.

Geçen seneki kitaplar haybeden çıkartılmıştı. Bu sene içeriğe uygun çıkar

bErs, 11 yıl önce

Hocam branşım edebiyattı diğer branşlar nasıl hazırladılar bilemem ama 2013 öabt edebiyat sakın SAKIN SAKIN almaaaaa !!!!!! Beni o kitap batırdı p10 84,.... Ama an rezil yargıya güvenip başka bi şeye bakmadım verdiğim para haram olsun bu yıl yargının diğer kitaplarını da almayacağım benim için yargı bitmiştir ticari kaygıyla çıkardıkları kitap tüm emeklerimi çöpe attı

02 Ekim 2013 20:55

anladım. yargıyı öven birini duymadım zaten :) bende düşünmüyorum. geçen sene bende feme gittim alanla ilgili hiçbişi almadım ki verdikleri kaynak bir tane kitaptı incecik içinde sadece soru üzerinden analtım vardı. beğenmedim anlayacağın.

peki şuan nasıl çalışıyorsunuz ? kafam allak bullak öss kitaplarına mı dönsem napsam :SS

edebiyat-011
Aday Memur
03 Ekim 2013 09:43

Bende edebiyat alana açıkögretim notlarından çalışmayı düşünüyorum daha 1 sene uygulanmış bi sınav çıkacak yayınlara güvenilmez

gazozunatavla
Aday Memur
03 Ekim 2013 11:28

Meb kitaplarini ana kaynak olarak kullaniyorum tarih alan icin. 9. 10. 11.ve 12. Sinif kitaplarinin ozetini cikariyorum. alan egitim kisimi icinde mustafa safranin tarih nasil ogretilir adli kitabindan gidiyorum. Aobt icin piyasa kaynaklarina guvenmeyin. Acikogretime bakilabilir ancak cok detay var.

Kara Budun
Aday Memur
27 Ekim 2013 12:24

Türkçeci arkadaşlar, alan sınavı için tavsiye edebileceğiniz kaynak var mı?

Kara Budun
Aday Memur
28 Ekim 2013 21:41

Yok mu?

28 Ekim 2013 22:34

alan tam bir muamma :S

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi