Editörler : "eskiyara"Pangaea
28 Temmuz 2013 03:00

zonguldak-ereğli

hakkında bilgisi olan var mı acaba? özelliklede çayırlı köyü yüksel balcı orta okulu

zeynepk39
Aday Memur
28 Temmuz 2013 03:04

Sorduğunuz köy ve okul ile ilgili bir bilgim yok ancak Ereğli merkez pahalıdır,kiralar ve alışveriş olarak,erdemir demir çelik fabrikasından dolayı havası kötüdür,ama yaşanabilecek güzel yerlerdendir.

buka4
Aday Memur
28 Temmuz 2013 03:09

sağolun hocam bilgiler için. pahalı derken mesela nerelere göre pahalıdır yada eşdeğerdir fiyatlar?

zeynepk39
Aday Memur
28 Temmuz 2013 03:11

Hocam deniz şehri olmasıyla birlikte erdemir çalışanlarının aldığı yüksek maaşlar şehri pahalılaştırıyor,şöyle söyleyim bundan 6-7 sene önce denize karşı bir daire sormuştuk,1000tl demişlerdi. o zamanlardan aklımda kalan 'güzel ama pahalı' bir şehir oluşuydu. bilmem yardımcı olabildim mi?

buka4
Aday Memur
28 Temmuz 2013 03:22

valla biraz gözüm korktu. çok sağolun hocam eksik olmayın.

zeynepk39
Aday Memur
28 Temmuz 2013 03:24

yok hocam korkmasın çok güzel bir şehirdir ereğli,ayrıca nerede ev kiraları ucuz ki artık -yaşanacak şehirler arasında- hayırlı olsun,eminim çok mutlu da olursunuz.

buka4
Aday Memur
28 Temmuz 2013 03:27

inşallah hocam. sağolun.

cool_boy10
Genel Müdür
28 Temmuz 2013 04:09

merhaba hocam o okulu ben istiyordum ama benim yerime siz gitmişsiniz,tahminimde sosyalcisiniz:)sorduklarınıza göre zonguldaklı değilsiniz,neden istediniz o okulu hiç bilgi sahibi olmadan merak ettim:)

denizce67
Şube Müdürü
28 Temmuz 2013 07:27

Yaklaşık 6 senedir Ereğli'deyim. Bir çok kişinin çalışmak isteyeceği bir yer. Küçük ama oldukça sosyal bir yer. Festivallere, konserlere, etkinlilere doyarsınız :) Pahalılık konusunda arkadaşların dediklerine katılıyorum ancak önceki senelerdeki gibi değil durum. Erdemir'de işten çıkarılmalar ve maaş düşürmeler olduğundan beri Ereğli biraz daha ucuzlaşmaya başladı (eskiye göre)

Ev kiraları bulunduğu bölgeye göre değişiyor. Çarşı merkezde 600den başlar genelde ama biraz daha çarşıya uzak mahallelerde (kepez gibi) 400'e bulursunuz. Hatta Gülüç tarafında 250 Tl'ye bile deniz manzaralı evde kalabilirsiniz ama Gülüç biraz ters olabilir.

Çayırlı köyü ne tarafta bilmiyorum ancak kesinlikle köyden ev tutmayın hocam. Ereğli'den ev tutun ve geliş gidiş yapın (ben senelerce böyle yaptım). Ereğli ile ilgili sormak istedikleriniz olursa yardımcı olmaya çalışırım. Hayıslı olsun

buka4
Aday Memur
28 Temmuz 2013 18:55

cool_boy10 kardeşim merak etme sosyalci değilim. branşım rehberlik.

buka4
Aday Memur
28 Temmuz 2013 18:58

denizce67 hocam verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. ben de zaten ereğliden gidiş geliş yapmayı düşünüyorum. bu hesaba göre 500 liraya güzel bir ev bulunabilir. zaten ben de çarşı içi istemem. çok sağolun tekrardan.

yecxy
Memur
28 Temmuz 2013 19:11

köy uzak 20 km. felan.gidiş-geliş ereğliye yapilir.yeni bina yapıldı.

cool_boy10
Genel Müdür
28 Temmuz 2013 20:16

18 km uzak,gidiş geliş yapılır,ayrıca zonguldağın merkezinden daha güzel bir ilçe,bu yüzden sıkıntı etmeyin.

buka4
Aday Memur
28 Temmuz 2013 21:25

sağolun verdiğiniz bilgiler için arkadaşlar. acaba kışın sıkıntı olur mu gidiş gelişlerde? kar v.s..

denizce67
Şube Müdürü
28 Temmuz 2013 22:12

Sorun olmaz hocam. Kar yağınca genelde merkezden önce tatil oluyor köyler oyüzden sorun yaşanmıyor.

buka4
Aday Memur
28 Temmuz 2013 23:21

teşekkürler yardımcı olduğunuz için

buka4
Aday Memur
29 Temmuz 2013 03:29

internetten biraz baktım da kadıtarlası diye bi mevki varmış. orda sıfır evleri kiraları bayağı uygun. nasıldır bu mahalle?

ranix
Memur
29 Temmuz 2013 04:14

Merhaba hocam. Kadıtarlası Ereğli'nin kordonuna paralel ve en pahalı muhitlerindendir. Ayrıca Çayırlı yoluna ters olacağı için ulaşımınız açısından problem olabilir. Ereğli gayet güzel bir sahil kentidir. Yeşili, denizi, sahili ve fabrikanın getirdiği yaşam standartlarıyla gözde bir ilçedir. Fiyatlar konusunda pahalı olduğu söylenir ama bu seçeneklerden ötürüdür. Okula gelince; yeni yapılması dışında okul konusunda fazla bir bilgi bulunmuyor internette. Zorunlu hizmet okulu sanırım. Köy merkeze yaklaşık 20 km uzaklıkta. Gülüç köprüsüne kadar yol iyi fakat köprüden önce sola dönüldükten sonra yol bozuk denilebilir. Bildiklerim bunlar. Yüzyüze görüştüğümüzde de yardımcı olmaya çalışırım. Benim de tayinim bu okula çıktı.

buka4
Aday Memur
29 Temmuz 2013 04:23

isim ve branş nedir hocam ? siz ereğlili misiniz?

ranix
Memur
29 Temmuz 2013 04:25

Evet Ereğliliyim. Branşım Türkçe.

buka4
Aday Memur
29 Temmuz 2013 04:27

oraya gelince görüşürüz inşallah hocam. benim ismim burak. çok memnun oldum

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler