Editörler : Pangaea
«17181920212223242526272829

titanic82
Genel Müdür
02 Mayıs 2013 22:06

5 yıl biraz karışık en son danıştay iptal etmişti ondan sonra ne oldu belli değil arkadaşım

titanic82
Genel Müdür
02 Mayıs 2013 22:09

diger sayfada oguz arkadaşım OGM ye atanan İİBF liler gurup kurdu zaten bizde daha adayız o sayfaya gelip diger arkadaşlardanda daha detaylı bilgiler alabilirsiniz arkadaşlar bana göre iyi ama yükselme olasılığımız biraz düşük orman mühendisleri oldugu için önümüzde..

ideaid
Genel Müdür
02 Mayıs 2013 22:14

Atanacağımız birim %90 ilçe olur diye duymuştum, bu doğrumu ?

titanic82, 11 yıl önce

fırsatlar diyarı arkadaşım dedğin gibi 1150 net maaş ek gelirle 1750 alıyoruz zaten bizde ilk atandıgımızda hemen emekli maaşımızın az olacagını düşünmeye başlamıştık ama atandıktan sonra maaşıda almaya başlayınca unutuyorsun onu.ama kurum bana göre rahat iş kolaylığıda var bence iyi düşünüp iyi araştırıp ona göre tercih etmek gerek.

titanic82
Genel Müdür
05 Mayıs 2013 14:44

Şimdi OGM ye atananlar Orman İşletme Müdürlüğüne atanıyorlar arkadaşım merkezde de olabilir müdürlük ilçede de ama atandıgın yerler köy vs yerler olamaz çünkü ilçedeki müdürlüğe de atansan merkezde olur zaten Mesala ben ve gruptaki bir çok arkadaşım merkez müdürlükte çalışıyorlar ama ilçe müdürlükte olan arkadaşlarda var.

fırsatlar diyarı
Müsteşar
05 Mayıs 2013 15:35

kardes her sey guzel de emeklı ıolunca alacagımız maas cok dusuk olacaga benzıyor net maas 1150 ıse yuzde 30 kesıntı oluyor bundan 900 anca alınacak demektır sırf bu yuzden yazmak ıstemıyorum ama bır yandan da emeklı oluncaya kadar cok zaman var amannn dıyorum felan kafam karısık yanı ne yapsam kı sence???

titanic82, 11 yıl önce

Şimdi OGM ye atananlar Orman İşletme Müdürlüğüne atanıyorlar arkadaşım merkezde de olabilir müdürlük ilçede de ama atandıgın yerler köy vs yerler olamaz çünkü ilçedeki müdürlüğe de atansan merkezde olur zaten Mesala ben ve gruptaki bir çok arkadaşım merkez müdürlükte çalışıyorlar ama ilçe müdürlükte olan arkadaşlarda var.

titanic82
Genel Müdür
01 Haziran 2013 15:01

haklısın kardeşim biz şuanda öyle alıyoruuz net maaşımız ek ödemeyle şuanda 1700 ksür filan oluyor yangını şimdilik kestiler ama çalışmalar devam ediyormuş. emekli maaşı düşük olur dediğin gibi ama bizde gündeme getiriyoruz bunu bakalım artık. Ama rahatlık meselesine gelince kurumdakiler sürekli yattıklarından rahat bir kurum çakılı bir yer yazmaktansa OGM de çalışmak daha mantıklı tapu da insanlarla o yogunlukla ugraşmaktanda iyi her zaman öncelik maliye olsun derim.

fırsatlar diyarı, 11 yıl önce

kardes her sey guzel de emeklı ıolunca alacagımız maas cok dusuk olacaga benzıyor net maas 1150 ıse yuzde 30 kesıntı oluyor bundan 900 anca alınacak demektır sırf bu yuzden yazmak ıstemıyorum ama bır yandan da emeklı oluncaya kadar cok zaman var amannn dıyorum felan kafam karısık yanı ne yapsam kı sence???

ideaid
Genel Müdür
01 Haziran 2013 15:44

haziran atamasına 40 bilg. işl. ayırdı ogm. ne dersin sence o kadrolar lisans ve İİBF olur mu ?

titanic82, 11 yıl önce

haklısın kardeşim biz şuanda öyle alıyoruuz net maaşımız ek ödemeyle şuanda 1700 ksür filan oluyor yangını şimdilik kestiler ama çalışmalar devam ediyormuş. emekli maaşı düşük olur dediğin gibi ama bizde gündeme getiriyoruz bunu bakalım artık. Ama rahatlık meselesine gelince kurumdakiler sürekli yattıklarından rahat bir kurum çakılı bir yer yazmaktansa OGM de çalışmak daha mantıklı tapu da insanlarla o yogunlukla ugraşmaktanda iyi her zaman öncelik maliye olsun derim.

cynforxdeous
Yasaklı
01 Haziran 2013 16:24

yangın tazminatını ne için alıyordunuz nöbet varmı sizin kurumda? bide bu isi şefi ne iş yapar cvplarsan sevinirim tşkler

titanic82, 11 yıl önce

ideaid
Genel Müdür
01 Haziran 2013 16:39

yangın kalkmış.

cynforxdeous, 11 yıl önce

yangın tazminatını ne için alıyordunuz nöbet varmı sizin kurumda? bide bu isi şefi ne iş yapar cvplarsan sevinirim tşkler

ideaid
Genel Müdür
01 Haziran 2013 16:41

Yangın kaltığı halde hala mesai yapıyorlar mı,yapacaklar mı ben de onu merak ediyorum.

hasim66
Yasaklı
01 Haziran 2013 17:07

guncel

hasim66
Yasaklı
02 Haziran 2013 09:37

.

titanic82
Genel Müdür
02 Haziran 2013 12:53

şuan için İİBF den almaları gerekiyor çünkü bugüne kadar hep lise düzeyinde elaman alındığı için kurum hep düzensiz ilerlemiş bundan sonra İİBF den alır diye düşünüyoruz ama genede bakıp görecez.

ideaid, 11 yıl önce

haziran atamasına 40 bilg. işl. ayırdı ogm. ne dersin sence o kadrolar lisans ve İİBF olur mu ?

titanic82
Genel Müdür
02 Haziran 2013 13:02

https://www.facebook.com/groups/2012ogmmemur/

2012/1 atamasında İİBFden 100 kişi almıştı OGM o zaman grup kurmuştuk burda her birimde çalışanb arkadaşlarımız var onlardan daha detaylı bilgi alabilirsin. ben kadastaro bölümüne bakıyorum sakin ve rahat bir bölüm ama İsi şefliği benden de rahat çünkü aydan aya 15 inde işçilerin maaşlarını yapar üç beste evrak gelir o kadar. Diger bölümler personel şefliği var ORKÖY var özel bütçe saymanlığı var muhasebe var dava servisi var.

titanic82
Genel Müdür
02 Haziran 2013 13:05

yok arkadaşım memurlar rahat bir şekilde hallediliyor her şey zaten memur olarak atandığımız için rahatız...onları kafana takmana gerek yook.

ideaid, 11 yıl önce

Yangın kaltığı halde hala mesai yapıyorlar mı,yapacaklar mı ben de onu merak ediyorum.

ideaid
Genel Müdür
02 Haziran 2013 14:08

Cevapların için teşekkür ederim.

titanic82, 11 yıl önce

yok arkadaşım memurlar rahat bir şekilde hallediliyor her şey zaten memur olarak atandığımız için rahatız...onları kafana takmana gerek yook.

cynforxdeous
Yasaklı
02 Haziran 2013 14:11

cvplar için tşkler hocam ben yazmayı düşünüyorum bu kurumu siz hangi ildesiniz acaba?

titanic82, 11 yıl önce

titanic82
Genel Müdür
05 Haziran 2013 11:08

Arkadaşım ben Şırnakta çalışıyorum. İnşallah sizlerde atanırsınız zor bir süreçten geçtiğinize eminim bizde o zamanlar baya bir sıkıntı çekmiştik.Allah yardımcınız olsun.

cynforxdeous, 11 yıl önce

cvplar için tşkler hocam ben yazmayı düşünüyorum bu kurumu siz hangi ildesiniz acaba?

cynforxdeous
Yasaklı
05 Haziran 2013 13:28

inşlh hocam teşekkür ederiz

titanic82, 11 yıl önce

Arkadaşım ben Şırnakta çalışıyorum. İnşallah sizlerde atanırsınız zor bir süreçten geçtiğinize eminim bizde o zamanlar baya bir sıkıntı çekmiştik.Allah yardımcınız olsun.

mehmetcan63
Kapalı
25 Eylül 2013 17:58

orman genel üdürlügüne atanan arkadaşlar becayiş düşünen var ise irtibata gecelim ....

Toplam 563 mesaj
«17181920212223242526272829

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi