Editörler : swat3410
22 Nisan 2010 08:49

Avukat serkan güçlü den haber bekleyenler

ARKIN KUBİ155 BERKAY VE MEMSAT07 BİZİMLE ORTAK HAREKET EDENLER AŞAĞIDAKİ VERMİŞ OLDUĞUM LİNKİ TIKLAYIN AVUKAT BEYLE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ GÖRÜŞMELERDE ADALET HUKUK BÜROSU WEB SAYFASINDA BİZİ SÜREKLİ BİLGİLENDİRECEĞİ BİR BÖLÜM HAZIRLATTIK

WEB ADRES :http://www.adalethb.com/information.asp?id=87

arkın
Şube Müdürü
22 Nisan 2010 08:53

TÜM ARKADAŞLARIN DİKKATİNE

ARKIN BERKAY MEMSAT07 VE KUBİ155 LE ORTAK HAREKET EDENLERE DUYURULUR

www.adalethb.com buradan kopyalayarak google arattırın bu sayfayı açdıkdan sonrada MÜVEKKİL BİLGİLENDİRME bölümüne girin orada

**** 2010 YILI KOM YRD SINAV MAĞDURLARI BÖLÜMÜNÜ TAKİP EDİN ********

AVUKAT BEYLE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ GÖRÜŞMELER SONUCUNDA BİZLERE AİT BİR BÖLÜM HAZIRLTTI WEB SAYFALARINDA VE SÜREKLİ GÜNCEL BİR ŞEKİLDE BİZİ DAVAMIZ KONUSUNDA BİLGİLENDİRECEK

arkın
Şube Müdürü
22 Nisan 2010 13:42

değerli arkadaşlar kargo su seRkan GÜÇLÜ beye ulaşanların listesi

www.adalethb.com burada bu sayfayı açdıkdan sonrada MÜVEKKİL BİLGİLENDİRME bölümüne girin orada

**** 2010 YILI KOM YRD SINAV MAĞDURLARI BÖLÜMÜNÜ TAKİP EDİN ********

arkın
Şube Müdürü
22 Nisan 2010 15:22

ARKIN--- KUBİ155 ---BERKAY1735---MEMSAT07 İLE YOLA ÇIKAN ARKADAŞLAR

TÜM ARKADAŞLARIN DİKKATİNE AVUKAT SERKAN GÜÇLÜ İLE BUĞÜN YAPILAN

GÖRÜŞMEDE ELİNE GEÇEN EVRAKLARI İNCELEMEYE BAŞLADIĞINI VE P.TESİ EN

GEÇ SALI GÜNÜ YÜRÜTMEYİ DURDURMA DAVASINI AÇACAĞINI TEYİT ETMİŞTİR

memsat07
Memur
23 Nisan 2010 00:11

arkın iyi geceler kardeşim, yeni gördüm açtığın sayfayı, çok iyi yapmışsın en azından buradan bizle beraber olanları bir şekilde aydınlatma şansımız olur. bu arada berkay a 15 gün hak mahrumiyeti vermişler, tirübünlerden izleyecekmiş bizi, yokluğunu aratmamak gerek :) tüm arkadaşlara saygılar...

arkın
Şube Müdürü
23 Nisan 2010 00:48

tşkr ler memsat bende yazdım editörlere kardeşime ceza vermissiniz banada verin hak mahrumiyeti diye yolumuz dava yolu birimiz hepimiz hepimiz birimiz için bunu anlayamadı bazıları sanırsammm

panzerci01
Şube Müdürü
23 Nisan 2010 00:57

ÇEKEMEYENLER ÇATLASIN OZAMAN DAYİİİ:)))

arkın
Şube Müdürü
23 Nisan 2010 13:41

ÇATLASINNN PANZERCİ DAYIIIII

memsat07
Memur
23 Nisan 2010 14:03

selamünaleyküm hayırlı cumalar. nasılsınız abiler görünürde kimseler yok ama illaki birileri bu yoldan geçer diye slm verdim. biz hancı sayılırız artık, yolcularda gelip bi bakıyorlardır eminim. eee tabi bi baksınlar bunlar ne yapıyo ne ediyo, böl parçala yönet yapabilecekmiyiz diye bi düşünsünler değilmi. dün dumrul la ufak bi tartışmamız oldu, deliliğini yaptı üzerine alındı söylediklerimi, yanlış anlaşılmadan kaynaklanan bi şeydi inşallah gönül koymamıştır, abimiz sayılır kırmak istemem, arkın kardeşim müsait olursan ara, rahatsız etmemek adına ben aramıyorum, panzerci devrem seninle de tanışamadık ama bi gün nasip olur görüşürüz telde. allah a emanet olun. selametle...

babürler
Şube Müdürü
23 Nisan 2010 16:40

bende editörlere sesleniyorum berkay a verilen cezayı kınıyorum biraz daha adil olun

arkın
Şube Müdürü
23 Nisan 2010 21:37

BERKAY1735 E VERİLEN CEZAYI KINIYORUZ VE ADİL BULMUYORUZ UNUTMAYALIM

1 GÜNLÜK ADALETLİ YÖNETİM 1 YILLIK İBADETE DEĞERDİR BEKLİYORUZ EDİTÖR KARAHAN ARKADAŞ BU SİTEMLER SANA BERKAY IN TECRİTİNİ ARTIK KALDIRIN

hasan fatih
Memur
23 Nisan 2010 22:12

sa foruma yeni bakabildim .panzerci kardeşim davayı bireysel açmamın sebebi kardeşim takip edecek .zaten puanım düşük geçen hafta berkay kardeşimizle görüştüm.maddi açıdan hiç müsait değilim .allah inandırsın buay çocuğu servisten aldım.bazılarına inat kazanmasam bile müsait olsam sizinle yola devam ederdim.kardeşim avukat istanbuldan takip edecek.yapılan haksızlığın büyüklüğü tartışılmaz bile.forumu sürekli takip etmeye çalışıyom bilgilerinizi dava sürecini paylaşırsanız memnun olurum. ayrıca editörleri kınıyorum sayfa ları silip konuları dağıtıyolar.bilinçli yapıyorlar heralde .bi gün önceki sayfayı bulamıyorum .allah davavanızdan yüzünüzün akıyla çıkarsın .12 nisandakimseyi tebrik edemedik insallah bu sefer hepinizi tebrik ederiz

arkın
Şube Müdürü
23 Nisan 2010 22:21

hasan fatih kardeşim temennilerin için çok teşekkür ederim kardeşim öncelikle bu yazdılarımı dikkatli oku biz bizim tercihimiz olan avulata katılan bizden diğerleri bizden değil diye bir düşünce içerisinde değiliz o yönden rahat ol berkay arkın kubi155 memsat07 4 arkadaş ortak amaç için hak yolundayız sizlerde bu haksızlığa uğrayan arkadaşlarımızsınız sizlerin birinin budava sonucu gitmesi eğer ben gidemesem bile EMİN OLKİ KENDİM KAZANMIŞ KADAR MUTLU OLURUM

ALLAH HER ZAMAN DOĞRU VE DÜRÜST İNSANIN YANINDA OLUR ARTIK RAHAT UYUYABİLİRİZ BİRAZDA BAZILARI UYUYAMASIN AYRICA inşaallah ekonomik sıkıntın bir an önce biter de kardeşim rahatlarsın sana özelinden telefonumu yazıyorum ne zamn arasan arıyabilirsin kardeşim

beelas
Memur
24 Nisan 2010 03:33

öncelikle berkaya verilen 15 günlük hak mahrumiyetini kınıyorum editör arkadaşlara sesleniyorum ben bu formun hak arama, hesap sorma ve insanların özgür iradesiyle fikirlerini açıklama yeri olarak açıldığına inanıyorum bu diktatödlük rejimi esintilerinden vaz geçmenizi ve berkay kardeşimizin hak mahrumiyetininin kaldırılmasını istiyorum

arkın
Şube Müdürü
24 Nisan 2010 19:52

berkay1735 a verilen cezayı kınıyoruzzzzzzzzzzz

hasan fatih
Memur
25 Nisan 2010 01:23

sa arkadaşlar kıssadan hisse yazmak istiyorum .bi kaç arkadaş camide sohbet dinlerler.hoca efendi hırsızlıktan bahseder ve der hırsızlık yapan kişinin eli kesilmelidir ki bi daha yapmasın diye yorum yapar. içlerinden bi tanesi olurmu canım adam hırsızlık yaptı diye eli mi kesilir tövbe eder olur biter. sohbet biter dışarı çıkarlar adam arabasını bulamaz .deli gibi sağa sola koşturur arabam nerde çalanı bi elime geçrirsem boynunu koparacam.arkadaşları yaw az önce hocaya kızıyodun elimi kesilir yaw sen kafasını koparacam diyon .insanlarda haksızlığa uğradığı zaman başkalarının halinden anlar.burdaki arkadaşların moralini bozmayın.bazıları çalışsaydınız bu iş olurdu diyor.gerçekler gün gibi ortada davanızda allah yardımcınız olsun .eşşekten dşmüşün halinden eşşek ten düşmüş anlar kaba bi tabir oldu ama konunun izahı bakımından.durmak yok yola devam her zaman yanınızdayım

beelas
Memur
25 Nisan 2010 09:28

valla haklısın kardeş sen arasıra yaz böyle de bazıları okusun utansınlar

arkın
Şube Müdürü
26 Nisan 2010 07:00

ARKADAŞLAR MİSYON KORUMAYI BERKAY DA BENDE KAZANDIK HAFTAYA ANKARAYA GİDECEĞİZ MÜLAKAT İÇİN ÖNCE DUALARINIZI ESİRGEMEYİN SONRADA BOŞLUK BULDUĞUMUZ İLK ANDA AVUKAT SERKAN BEYLE YÜZ YÜZE GÖRÜŞMEYE GİDECEĞİZ BERKAY1735 KARDEŞİMİZLE AVUKATLA YÜZ YÜZE GÖRÜŞTÜKDEN SONRADA BURADA TÜM DÜŞÜNCELERİ YAZACAĞIZ KISMET OLURSA

memsat07
Memur
26 Nisan 2010 14:17

inşallah hakkınızda hayırlısı olur. unutmayın "cüzdan sol ceket cebinde, mendil sağ ceket cebinde" pantalon cebinize koymayın haaaa. :) adamların ilginç mülakat sistemi var, olmadık şeyler soruyorlar

arkın
Şube Müdürü
26 Nisan 2010 19:35

AVUKAT BEYLE BUĞÜN KUBİ155 ARKADAŞIMIZ GÖRÜŞMÜŞTÜR GEREKÇELERİNİ BİTİRDİĞİ DOSYALARI YARIN MAHKEMEYE SUNACAĞI TEYİT ETMİŞTİR .DİĞER GELEN DOSYALARI DA SIRASIYLA MAHKEMEYE SUNACAĞINI BEYAN ETMİŞTİR DAVAMIZ TEKRAR HAYIRLI UĞURLU OLSUN DİĞER BİR AYRINTI İSE AVUKAT BEY DANIŞTAYDAN EMSAL TEŞKİL EDECEK BİR KARAR BULMUŞ VE SORULARIN İPTALİ SONUCUNDA SADECE DAVA AÇANLARIN BUNDAN YARARLANDIRILMASI KONUSUNDA ÇABA SARFEDECEĞİNİ BEYAT ETMİŞTİR ..BİLGİLERİNİZE

ARKIN --BERKAY1735--KUBİ155--MEMSAT07

kubi155
Şef
26 Nisan 2010 20:59

SERKAN BEYE VEKALET VEREN ARKADAŞLARIMIZIN DİKKATİNE..!

Arkın arkadaşımızın dediği gibi Serkan Beyle bugün telefonla görüştüm.Kendisine Vekaletname gönderen arkadaşların dilekçelerini titizlikle hazırladıklarını ve yarın dava açmak üzere tüm arkadaşların dilekçelerini Mahkemeye vereceklerini bildirdi.Açacağı davada daha önceden Danıştay tarafından bizim yaşadığımız sınav mağduriyetine benzer nitelikte çıkan bir kararı emsal gösterecek.Bu emsal karara adayanarak Mahkemeye yapacağı başvuruda ;

1-Bireysel olarak her arkadaşımızın hatalı ve yanlış sorulduğunu düşündüğü soruların Mahkemece Bilirkişi marifetiyle incelenmesi istenecek.(Bilirkişinin bu incelemesi sırasında sadece dava açmak üzere başvuruda bulunan arkadaşlarımızın sınav soru kitapçıklarının ve işaretledikleri cevap anahtarlarının idareden istenmesi talep edilecek.)

2-Soruların iptali,yürütmenin durdurulması ve yeni sıralamanın Mahkemece atanan Bilirkişi Komisyonu ile yapılması durumunda kursa girmeye hak kazanan en son kişinin puanı emsal gösterilerek sadece Mahkemeye dava açan arkadaşların emsal gösterilen puana ulaşması durumunda BAŞARILI sayılarak Komiser Yrd Kursuna davet edilmesi talep edilecek.

Bu talepler yukarıda belirttiğimiz gibi; daha önce bu sınava benzer bir sınav hakkında Danıştayca verilmiş karar emsal gösterilerek Mahkemeden istenecektir.(Bu emsal kararın Mahkemeye sunulması da bir bakıma taleplerimizin Mahkemece yerine getirilmesinin sağlanacağı inancını oluşturuyor bizde.)

Yarın davanın açılmasına müteakip Mahkemenin açılan davaları incelemeye başlaması ve akabinde Bilirkişi Komisyonu atamasının yapılması sağlanacak.Şayet Mahkemece objektif hareket edemeyeceği düşünülen bir Bilirkişi Komisyonu atanırsa avukatlarımız 3 gün içersinde gerekçesi ile birlikte Mahkemeye Bilirkişi Komisyonunun reddi talebinde bulunacaktır.

Serkan Beye dilekçe göndermeyi düşünen yeni arkadaşlar olursa onlarında dilekçelerini peyderpey hazırlayarak Mahkemeye vereceğini bildirdi.

Şimdilik gelişmeler bundan ibaret arkadaşlar.

Saygılar...

Toplam 35 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi