Editörler : oto-danisman-expert

06 Haziran 2010 18:09

Dz.K.K. İstanbul Tersanesi Komutanlığı Sivil İşçi Alımı Mülakatı'na girecekler....

Bu mülakat ne zaman olacak acaba varmıdır bilen ?

Bildiklerimizi burada paylaşalım lütfen. Saygılar.

turkfatih
Aday Memur
06 Haziran 2010 18:57

merhaba listeniz oncelikle kurulusa gonderilmesi lazim bende kocaeli seymen karaaracları fab. komutanlıgı için bekliyorum benim listeye girdigim gecen ayın 12 de belli oldu ama alimda iş makinesi tamircisi kısmına kimse basvuru yapmadigi için tekrar iş makinesi tamircisi ilani verdiler listesi sukur ki belli oldu bu cuma gunu iş kurla yaptigim mesajlamaya gore onumuzdeki hafta listeler kurulusa gonderilecek vedaha sonraki hafta yani 2 hafta sonrada evimize mulakata davet mektubu gelecek diye ümit ediyorum hersey gonlunuzce olsun saygılar...

silivrili34
Kapalı
06 Haziran 2010 22:31

@turkfatih

saolasın kardeş. bende işkur u aramıştım listeler açıklandığı gün. işveren tarafından davet mektubu göndereceklerini söylediler. ama zaman konusunda kesin bişey söylemek yanlış olur demişti işkur yetkilisi.

wishnesuyu
Aday Memur
09 Haziran 2010 19:46

15 güne kadar yaparlar bende istanbul tersanesi komutanblıgında çalışıyorum.

nixdorf33
Aday Memur
10 Şubat 2011 22:54

arkadaslar verdıgınız bılgıler cok faıdalı bende mulakata cagrıldım ne yapacagımı bılmıyordum cagırsınlarda kurtulalım :)

11 Şubat 2011 15:24

@nixdorf23 başarılar dilerim..

bende geçen sene girmiştim istanbul tersanesinde mülakata kaynakçı olarak. uygulamada sıkıştırmıyolar gayet kolaydı.

hikmetck
Aday Memur
12 Şubat 2011 13:02

bende mülakata girmeye hak kazandım tesviyeci olarak inşallah girerim işe hayırlısıysa tabi ama mülakatta ne sorarlar uygulamada ne yaptırırlar hiç bir bilgim yok

sakopax
Aday Memur
13 Şubat 2011 20:19

20 gün sonra davet mektubu gelir.deneme süresi hakkında bir bilgisi olan varmı.

14 Şubat 2011 19:27

dememe süresi 1 ay olması lazım ben öyle biliyorum.

tuncay66
Memur
15 Şubat 2011 16:27

merhaba benim abnimde tesviyesi oalrak başvurdu oda sıralamaya girdi 52. sırada. ama mülakat btarihi için bir bilgisi yok.. sadece tebligat bekliyor.sen girdin mi mülakata

miracle415
Aday Memur
15 Şubat 2011 18:45

İyi akşamlar. Benim de kuzenim başvuruda bulunmuştu. Acaba listeye girip girmediğini nasıl öğrenebilir? Siz ne zaman, nerden öğrendiniz mülakata katılacağınızı? Bilgi verirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

15 Şubat 2011 23:19

listeye girip girmediğini işkurdan;

mülakat hakkında bilgi ise ist. tersanesi kom. tarafından gönderilen davet mektubu ile bildiriliyor adaylara.

ayrıca ist.tersanesi kom. arayarakta öğrenebilir.

rossa111
Aday Memur
16 Şubat 2011 02:52

Bende tesviyeci olarak başvurdum 32. sıradan listeye girdim .bu gün işkura gittim nihasi listelerin kuruma gönderildiği,bir ay içerisinde davet mektubu alacağımızı söylediler beklemekten başka yapıcak bişey yok ama can sıkıcı bi bekleyiş kafamızda soru işaretleri var mülakatyta neler sorulucak ne gibi bi sınav olucak, sınavı gecersek nasıl şartlarda çalışıcaz şu anda tersanede çalısan arkadasların tavsiyelerine şiddetle ihtiyacımız var hepimiz için hayırlısı neyse o olsun ..selami selvi

sakopax
Aday Memur
16 Şubat 2011 12:58

nihai listede 4.sıradayım.mülakatı geçersem deneme süresi sonunda işten çıkarılma olasılığı nedir bilen var mı.çok acil cvp lütfen..

17 Şubat 2011 11:57

Öncelikle herkeze hayırlı olsun rakdaslar. Benimde aklıma söyle bi soru takılıyor. her sene pendik tersanasi belli miktarlarda işci alıyor. bu sende 186 kişi alınacak. Her sene bu kadar işci alınması kafamı kurcalıyor. acaba gercekten bu kadar işci lazım oluyorda mı alıyorlar yoksa baska bi sorunlar mı var. bu sizizn dikkatinizi cekmedimi ? orda calısan bi arkadas bunu acıklayabilirmi ?..

sakopax
Aday Memur
17 Şubat 2011 13:03

olimpiyat26 bence alınanların çoğu deneme süresi sonunda sepetleniyo.şimdiki işimi bırakıpta oraya gitmek pek kafama yatmıyo.keşke hiç başvuru yapmasaydım.bu konu hakkında kimsede yardımcı olmuyo ne iştir ya..

17 Şubat 2011 15:27

sakopax dediğn olabilr ama dediğin gibi en iyi bilgiyi orada calısan verir ancak veya işten cıkaraılan varsa ..2 yıldan beri dikkatimi cekiyor bu kadar kişinin aynı iş yerine alınması. dile kolay her sene yüzlerce eleman alınacak ve alınmaya devam ediyor. hiçbir kit kurulusunda ben bunu görmedim. acaba millet orada işe baslayınca işi begenmeyip istifa mı ediyor yoksa gercektende begenilmeyip deneme süresi sonunda gönderiliyormu. bu konu aklıma geldikce süphelerim arttı. İşin sonunda eldeki bulgurdanda olma var. İnsallah hakkımızda hayırlısı olur..

sakopax
Aday Memur
17 Şubat 2011 16:23

belki şu olabilir yeni gelmiş askeri tersane oraya baya bi büyükmüş eleman ihtiyacı fazla galiba.ama ben genede kıllandım hacı bu iş traş gibime geliyo.

wanted214114
Aday Memur
20 Şubat 2011 17:08

guncll

ferhatpalit
Aday Memur
20 Şubat 2011 18:27

merhaba arkadaşlar sizebi konuda bi bilgi vereyim. tam kesin bi bilgi değil ama orada çalışan biri tarafından aldığım bilgiye göre işe başlayıp 1 sene sonra asil olma durumu oluyo genelde çoğunluk memurlukta asaleti alıyor ve emekli olan kişilerin yerine genelde alınıyor 180 200 kişi civarı ve her kamu kuruluşunda extra eleman ihtiyacı duyuluyor. çünkü gelişmekte olan bi kurum tersanede her zaman ek yardımcıya ihtiyac duyuluyor. bu yüzden bu kadar işçi alımı oluyor bildiğim kadarıyla açıklama bu şekilde geldi bana bende çok tereddütlüyüm bende pendik tersanesine başvurdum işkurdan mülakata katılmaya hak kazandığım şeklinde bi mesaj geldi kalıpçı olarak başvuruda bulundum sıralama neye göre yapılıyor. bilmiyorum bende bu konudada bilgi verirseniz sevinirim ve en çok takıldıgım nokta nihai liste diye bişi görmedim ve sıram yok sadece mülakata katılma mesajı geldi

sakopax
Aday Memur
20 Şubat 2011 21:24

ferhatpalit

nihai listeler işkura üye girişi yaptıktan sonra sayfanın sağ tarafında yazar ordan gir..bu tersane işi hakkında daha fazla bilgi lazım arkadaşlar......

Toplam 117 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi