Editörler : E.Kayı Han
12345678910111213»
18 Şubat 2017 01:02

hayır yani kendi içinde zorluk derecesi eşit olsun diyorum. lisans konularını lise kpss de sorsunlar demiyorum. lisans nasıl zorluyorsa, onların konuları da o şekilde zorlayacak. benim dediğim bu

mrtmz, 7 yıl önce

Lise mezunuyla lisans mezunu bilgi olarak eşit mi ki sınavları eşit olsun peki ??

mrtmz
Aday Memur
18 Şubat 2017 01:02

Şunuda şöylim yakın arkadaşım lisansdan 87 alandan 85 aldı ama alım yok bunlara yazık işte bunlara bişey demiyorum kesinlikle

daha memur olamadim, 7 yıl önce

83 yaptım diyerek övünen kişi lise kpss ye giren kişi bu arada yanlış anlaşılmasın

mrtmz
Aday Memur
18 Şubat 2017 01:03

Şanssızlık ya o işte bidahakinde garanti 80 nin altına düşer bence seninde dediğin gibi 77-78 ortalama

aynen anlıyoruz yavaştan :) bu konuyla alakalı dün yazmıştım ben çünkü. farklı değerlendirilmesi gerekiyor diye, o yüzden tepki verdim.

80 puan yetmedi be kardeş. 83 le kapattı yaşadığım ilde

18 Şubat 2017 01:04

öyle işte onu diyorum ya bende. bi sürü kişi atama çıkmadığı için polis oluyor. gardiyanlık katiplik falanda seçecek tabi napsın adamlar. benim dediğim de bu

mrtmz, 7 yıl önce

Şunuda şöylim yakın arkadaşım lisansdan 87 alandan 85 aldı ama alım yok bunlara yazık işte bunlara bişey demiyorum kesinlikle

mrtmz
Aday Memur
18 Şubat 2017 01:04

Buna kesinlikle karşı çıkmıyorum ve mantıklı bence de

hayır yani kendi içinde zorluk derecesi eşit olsun diyorum. lisans konularını lise kpss de sorsunlar demiyorum. lisans nasıl zorluyorsa, onların konuları da o şekilde zorlayacak. benim dediğim bu

mrtmz
Aday Memur
18 Şubat 2017 01:06

Evet verene 80 üstü alana lafım yok benim 70 cilere kızıyorum ben ??

öyle işte onu diyorum ya bende. bi sürü kişi atama çıkmadığı için polis oluyor. gardiyanlık katiplik falanda seçecek tabi napsın adamlar. benim dediğim de bu

18 Şubat 2017 01:07

daha önce 76 ile falan kapatmıştı. ama o zaman lise kpss daha yapılmadığı için, bi de elinde kpss puanı olan fazla lise mezunu olmadığı için rahat rahat giriyorduk. şimdi 3.5 milyon lise kpss li var. neredeyse yarım milyonu benim puanımdan fazla düşün artık

mrtmz, 7 yıl önce

Şanssızlık ya o işte bidahakinde garanti 80 nin altına düşer bence seninde dediğin gibi 77-78 ortalama

18 Şubat 2017 01:09

ya zaten 70 yapan bi adam pek iddia etmiyor böyle şeylerde. 70 alıp da benim dediğimi diyen hiç kimse görmedim ben. genelde benim puanım veya yakın kişiler

mrtmz, 7 yıl önce

Evet verene 80 üstü alana lafım yok benim 70 cilere kızıyorum ben ??

mrtmz
Aday Memur
18 Şubat 2017 01:13

Ben görüyorum ya yazıyolar 82 üstü 82 bin kişi var ortaöğretim kpss de başarı düşük ya girenler ölesine hep

ya zaten 70 yapan bi adam pek iddia etmiyor böyle şeylerde. 70 alıp da benim dediğimi diyen hiç kimse görmedim ben. genelde benim puanım veya yakın kişiler

18 Şubat 2017 01:23

aynen öyle. bakalım işte hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun

mrtmz, 7 yıl önce

Ben görüyorum ya yazıyolar 82 üstü 82 bin kişi var ortaöğretim kpss de başarı düşük ya girenler ölesine hep

boncul84
Daire Başkanı
18 Şubat 2017 20:17

Benim puanımda 77 atamalarımız çok yüksek gece gündüz çalıştım ama malesef bu puanı aldım mecburen katipliğe yöneliyoruz sıralamaya girebilirsem tabi

benimle aynı neti yapan önlisans mezunu arkadeşım 87 puan aldı benden daha mı iyi hayır ama sistem kötü işte yapacak bişey yok boşada konuşuyoruz

Allah isteyen herkese memurluğu nasıp etsinne diyelim

boncul84
Daire Başkanı
18 Şubat 2017 20:18

Benden daha iyi tabi 87 puanı var:))

18 Şubat 2017 22:31

valla hocam ben bu konuyu bimer e ilettim. herkes kendi arasında değerlendirilsin diye. bakalım ne cevap gelecek

boncul84, 7 yıl önce

Benim puanımda 77 atamalarımız çok yüksek gece gündüz çalıştım ama malesef bu puanı aldım mecburen katipliğe yöneliyoruz sıralamaya girebilirsem tabi

benimle aynı neti yapan önlisans mezunu arkadeşım 87 puan aldı benden daha mı iyi hayır ama sistem kötü işte yapacak bişey yok boşada konuşuyoruz

Allah isteyen herkese memurluğu nasıp etsinne diyelim

freelives
Aday Memur
20 Şubat 2017 02:25

planlanan ilan 2017 kpss puanı ile de yapılabilir mi? tahmini...

nevmak
Memur
20 Şubat 2017 11:28

Hic sanmıyorum ilan 2017kpss sonucları acıklanmadan cıkar bence

freelives, 7 yıl önce

planlanan ilan 2017 kpss puanı ile de yapılabilir mi? tahmini...

20 Şubat 2017 11:43

bende bi istek istiyim ozaman ..infaz koruma memurlarını ilk alımda olduğu gibi özel güvenlik kimlik kartı olanlardan alsınlar :)..

sungurlar
Şube Müdürü
20 Şubat 2017 12:34

haberi hemen duydunuzmu memur olmak için can atıyorsunuz ben bakanlıgın yerinde olsam kpss puanını 80 oalrak tutarım işe baslayınca hemen tayin derdine düsersiniz

miracerkin
Memur
20 Şubat 2017 12:59

Sırf yorum yapmak için yorum yapıyorsun.. Sırf konuşmak için konuşuyorsun.. Boş beleş konuşma, memur olmak için tabi ki de can atacaz. Kişilik meselesi; benim kişiliğim memurluğa yatkın olabilir. Senin kişiliğin memurluğa yatkın olmayabilir, bu kişiden kişiye değişir. Çıkıpta bu konu hakkında tartışma konusu yaratma.. Madem böyle düşünüyorsun me murlar. net ' e neden giriyorsun o zaman? Ne işin var me murlar . net'te?

sungurlar, 7 yıl önce

haberi hemen duydunuzmu memur olmak için can atıyorsunuz ben bakanlıgın yerinde olsam kpss puanını 80 oalrak tutarım işe baslayınca hemen tayin derdine düsersiniz

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
20 Şubat 2017 13:18

senin bu forumda ne işin var kardeşim ?

sungurlar, 7 yıl önce

boncul84
Daire Başkanı
22 Şubat 2017 11:21

Hayır tek yıllardaki p3 geçerli değil çift yıl olacak illaki

Toplam 1292 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi