Editörler : swat3410
«1219122012211222122312241225122612271228122912301231
12 Ekim 2017 18:18

Devrem hakkında adli tahkikat başladıysa er geç iddianame yazılıyor.iddianame yazacak bişeyde ilk alındığındaki iddia neyse o.4 sayfası 15 temmuz klasik matbu 2 satırda hakkındaki iddia.bende senin gibi düşünürken posta ile geldi bir kere daha yıkılmıştım.neyse şimdi beraat ile sonuçlanacak gelecek ay inşllah.

atakumlu., 7 yıl önce

Uyaptan sadece hakkımızda dava açıldı mı o görülür mesela benim soruşturma devam ediyor adli kontrol var 9 aydır iddianame yok zaten iddianame düzenleyecek suç yok.. Hazırlık soruşturması varsa sadece adliyeden öğrenebilirsin..

Zerdalli
Memur
12 Ekim 2017 19:35

4 ekimciyim. Bu zamana kadar soruşturmalik bi durum olsaydı adli bişey acilmazmiydi ?

atakumlu., 7 yıl önce

Uyaptan sadece hakkımızda dava açıldı mı o görülür mesela benim soruşturma devam ediyor adli kontrol var 9 aydır iddianame yok zaten iddianame düzenleyecek suç yok.. Hazırlık soruşturması varsa sadece adliyeden öğrenebilirsin..

atakumlu.
Yasaklı
12 Ekim 2017 21:36

İddianamede düzenlesin zaten her hafta çarşamba günü imza atıyorum.etkin pişmanlıktan faydalanmak isteyen fetöcü polis memuruna 2011 yılında emrimde görevli polis memuruna cemaati övmemden usanmış ve 1 yıllık polis trafikten kaçakçılık Şubeye geçmiş... Suçlama bu... Paşalar gibi kendimi savunurum

allahvargayleyok, 7 yıl önce

Devrem hakkında adli tahkikat başladıysa er geç iddianame yazılıyor.iddianame yazacak bişeyde ilk alındığındaki iddia neyse o.4 sayfası 15 temmuz klasik matbu 2 satırda hakkındaki iddia.bende senin gibi düşünürken posta ile geldi bir kere daha yıkılmıştım.neyse şimdi beraat ile sonuçlanacak gelecek ay inşllah.

12 Ekim 2017 23:27

karabela 55 ile ne büyük bir benzerlik bu (!)

atakumlu., 7 yıl önce

İddianamede düzenlesin zaten her hafta çarşamba günü imza atıyorum.etkin pişmanlıktan faydalanmak isteyen fetöcü polis memuruna 2011 yılında emrimde görevli polis memuruna cemaati övmemden usanmış ve 1 yıllık polis trafikten kaçakçılık Şubeye geçmiş... Suçlama bu... Paşalar gibi kendimi savunurum

Ensar1525
Memur
13 Ekim 2017 15:11

Hayırlı Cumalar..

14 Ekim 2017 02:19

E bordro "Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı." diyor. Bilgisi, duyumu, yorumu olan var mı?

Asabiyim01
Aday Memur
14 Ekim 2017 04:24

Bodro çıkmış sıkıntı yok görünüyor. Hayırlısı olsun.

14 Ekim 2017 10:02

Sabah düzelmiş, teşekkürler

misyon.2010
Müsteşar Yardımcısı
18 Ekim 2017 22:28

İade olalı iki ay oldu, çok bir değişiklik yok, hala idari yönden bir gelişme yok, adli yönden dosya öylece bekliyor bir gelişme yok, iney açığa alındım niye iade edildim bilmiyorum, 3/1 maaş farkları hala yatmadı, geçen sene düşmem kıdem verildiğinden maaş hesaplamasından 7 aylık kıdem derece farkı olarak 450 tl civarı bir para yattı (2-3 den 1-1 in düşme farkı) iade yada ihraç konusunda ortalıkta dolanan dedikodudan başka sağlam bir bilgi yok o da zaten aylardır mevcut durumda. Şimdilik yazacaklar böyle gelişme olursa yine gelirim, tüm masumların görevine dönmesi ümidiyle tez zamanda.

misyon.2010, 7 yıl önce

Durum raporu...

4 ekim açık 17 temmuz iade, yaklaşık bir aydır çalışıyorum, beimle birlikte başlayan grupta yaptığı iş itibariyle vazgeçilmez olmayan 2-3 kişi harici geri kalanları birimi değiştirildi, ilçe, karakol, hassas şeklinde.

4c tescil bilgisi yaklaşık 20 gün sonra aktif şeklinie döndü ve pbs de derece kademe olması gereken yere geldi, maaşlar yapıldıktan sonra olduğu için bondroya yansımadı hizmet yılı kıdem olarak bu ay doğru şekilde olacak muhtemelen.

Maaşlı ve maaşsız emeklilik tarihi 5 ay ileriye gitmiş, 527 bilgilerinde bir sonraki 527 tarihi 10 ay 17 gün ileriye gitmiş.

Maaş iadesi konusunda bir gelşme yok, muhtemelen uzun bir süre olmayacakta. İdari yönden bir gelişme yok, adli olarak savcı dosyayı tem e yollamış ikmalen ifade alınmasını istemiş, geçen gün telefonla arayıp gel diye tem den aradılar, klasik soruları sorup 10 dakikada iş bitti çıktım, niye açığa alındığımı resmi olarak hala bilmiyorum açıklama yapılmadı.

Genel olarak izlenimim personelde çekince olduğu, kimsenin etliye sütlüye karışmadığı, eski dostluk arkadaşlık ortamının yavaşladığı, açıktan dönene kem gözle bakanın da eski muhabbetle devam edenin de olduğu, herkesin işinde gücande olduğunu söyleyebilirim.

19 Ekim 2017 03:22

Esma'ül-hüsna'da

ilk kez dikkatimi çekti az önce.

Ya muid: iade eden :)

Bal-Kes_Pol
Aday Memur
19 Ekim 2017 11:00

arkadaşlar çok alakalı değil ama birşey sormak istiyorum. bu adınıza kayıtlı şu kadar aktif şu kadar pasif hat vardır gibi birşey vardı e-devlette bağlantısını bilen varsa yardımcı olabilir misiniz savcılığa başvuracağım adımıza hat açıp kullanmış olabilirler açıkçası...

Alsancak1
Daire Başkanı
19 Ekim 2017 11:10

Bilgi teknoloji kismindan mobil hat borc sorgulama var oradan gorebilirsin

Bal-Kes_Pol, 7 yıl önce

arkadaşlar çok alakalı değil ama birşey sormak istiyorum. bu adınıza kayıtlı şu kadar aktif şu kadar pasif hat vardır gibi birşey vardı e-devlette bağlantısını bilen varsa yardımcı olabilir misiniz savcılığa başvuracağım adımıza hat açıp kullanmış olabilirler açıkçası...

Ensar1525
Memur
24 Ekim 2017 01:12

?..

nefer42
Memur
24 Ekim 2017 01:55

Suçlama neydi

allahvargayleyok, 7 yıl önce

İmmoltalturk
Kapalı
24 Ekim 2017 01:59

Er geç iddianame hazırlanması ne demektir ya?

Onca takipsizlik alan var. İddianame her durumda hazırlanır diye bir kaide mi var

nefer42, 6 yıl önce

Suçlama neydi

ÜMuhammed21
Aday Memur
24 Ekim 2017 01:59

S.aleykum

Birşey sorabilir miyim ?

Ben geçen 21 Kasım 2016 dan beri hizmetli unvanıyla çalışıyorum. Çalışmaya başlayınca 4.Sinif hemşirelik okuyordum.

Üniversite bitti Lisans KPSS ile 84.6 aldım ve Diyarbakır(Silvan ilcesi)ne atandın.

Benden hizmetli olarak başladıktan 1 hafta sonra soruşturma belgeleri istediler doldurup yolladim ama ses seda cikmadi.

Üniversite bitince 23 haziranda da KPSS hemşirelik için Güv.Sor. belgelerini yolladim.

4 aydır bekliyorum.

12.500 kişiden 9267 kişi düştü 3233 kişi hala bekliyoruz soruşturmaları bitmediği için.

Geçen hafta ise şunu öğrendim hizmetli olarak atandığım işin guvenlik soruşturmasına ise 1 hafta önce başlamışlar. El altında kalmış ben ve hizmetli olarak atanan arkadaşların.

Merak ettiğin şu ben hala 3233 kişinin içindeyim ve 2 ayrı güv.soruaturmasi dosyam var. Eğer 4 aydır yapılan soruşturmamda bir sıkıntı olursa 4 ay boyunca bana zararı dokunmaz mıydı yada Hemşireliğin sorusturmasi bitince mi bir problem olursa dokunur.Bilgisi olan var mı yardımcı olursanız sevinirim.

Yani demek istedigim özetle şu 4 aydır bisey çıkmış olsaydı (ki hamdolsun temizim ama heran hersey olabilir bu sistemde diye soruyorum) açığa mi alırlardı acaba yoksa sonuc ciktiktan sonra mi zararını görürdüm .?

legamin
Şube Müdürü
24 Ekim 2017 03:10

Kelin ilacı Olsa başına Sürer. Be kardeşim.! ! 1 yıl. Gecmis ne. Neden oldugunu bilen yok.. !!i

legamin
Şube Müdürü
24 Ekim 2017 03:18

. kendin. Diyorsun sorusturma 1 hafta önce. Baslamis 3000 kisi. Hemen nasil bitecek.

.ayrica

.calisiyorsan niye boyle bir gocunman oldu?

Esegin aklina karpuz kabuğu. ... anladin sen

ÜMuhammed21
Aday Memur
24 Ekim 2017 08:40

Yae ne alaka ?????

Şuana kadar soruşturma bitmedi. Acaba bir sıkıntı mı var diye şüpheleniyorum. Eğer sıkıntı olsaydı açığa almaları gerekmez miydi ??

Hemşireliğin guvenlik soruşturması hizmetli kadrosuna etki edip etmediğini bilmiyorum işte...

legamin, 6 yıl önce

. kendin. Diyorsun sorusturma 1 hafta önce. Baslamis 3000 kisi. Hemen nasil bitecek.

.ayrica

.calisiyorsan niye boyle bir gocunman oldu?

Esegin aklina karpuz kabuğu. ... anladin sen

24 Ekim 2017 10:19

Bu gün rüyamda khk çıkıyordu ismimi göremedim ama resmim vardı çok ilginç :)

Toplam 24614 mesaj
«1219122012211222122312241225122612271228122912301231

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi