Editörler : Pangaea

fenoman
Aday Memur
16 Mayıs 2010 16:58

arkadaşlar aşagıdakı okullar hakkında bılgısı olan vrsa yardımcı olabılırmı.. yazılıp yazılmamasını onerdıgınız okullar hangıslerıı.. Tşkler

MARDİN MİDYAT Gazipaşa İlköğretim Okulu

MARDİN MİDYAT Çavuşlu Yunus Emre İlköğretim Okulu

MARDİN MİDYAT Mustafa Kemal İlköğretim Okulu

MARDİN MERKEZ Ebulula İlköğretim Okulu

MARDİN MİDYAT Ortaca İlköğretim Okulu

MARDİN MİDYAT Barıştepe İlköğretim Okulu

MARDİN YEŞİLLİ Atatürk İlköğretim Okulu

MARDİN YEŞİLLİ Bahçebaşı İlköğretim Okulu

fenoman
Aday Memur
16 Mayıs 2010 18:22

guncell

zuzu.sınıf
Genel Müdür
16 Mayıs 2010 18:41

bana 79,477 ile gelmez heralde sınıfçıyım :)

kayıpp
Daire Başkanı
16 Mayıs 2010 18:44

dila2000 senin puanın kaç benim ilk beş

istanbul pendik

istanbul k.çekmece

yozgat çekerek

yine yozgat

osmaniye düşnüyorum ama değişebilir ilk 6 batı sonra

mardin midyat daki okullar urfa siverek

diye gitcek

a_durmaz
Başbakan Müsteşarı
16 Mayıs 2010 19:23

mardinden uzak durun derim. benden söylemesi. Tabi ki herkes puanına göre biryerlere gidecek ama özellikle puanı iyi olanlar mardinden ve diğer 3. bölgedeki tüm şehirlerden uzak durun derim. Özellikle de hakkari,şırnak,diyarbakır,mardin,ve ardahan'a yaklaşmayın.

Carpediem03
Yasaklı
16 Mayıs 2010 19:26

mardinden uzak dur, urfadan uzak dur, hocam gitcek yer mi var

lütfen mantıklı şeyler söyleyin...

hayır ssanki izmirde 200 kadro acıldı ben mi yazmadım

1800 kadro neredeyse bu söylediginiz yerlerde zaten (sınıf öğretmenligi icin )

muş-bulanıktan daha kötü degildir heralde mardin.

snf_snf
Şef
16 Mayıs 2010 19:37

fenoman hocam ebulula eski mardinde yani o kat kat görünen mardin evleri var ya onların olduğu yerde çarşıda güzel bir okul demişti ablam mardinde öğretmen de kendisi

snf_snf
Şef
16 Mayıs 2010 19:39

fenoman hocam sizin branşınız neydi bu yazdığınız okulların çoğu sınıf öğretmenliği için de açılmış ama ben daha tam araştırmadım ablama da sormadım o araştırınca size de bilgi verebilirim isterseniz

kenann__
Aday Memur
16 Mayıs 2010 19:50

midyat kızıltepeye göre çok daha güzel bir yer.Ev bulması kolay olaysız ve öğretmenler genç oldukları için batıya göre okul içi iletişim daha iyi.İnternette midyat yazdıgınızda hep eski binalar çıkacaktır ama aldanmayın bütün evler yeni.Ama batıda iyi bir yer şansınız varsa düşünmeyin derim

ilkaycocuk_1213
Genel Müdür
16 Mayıs 2010 21:25

arkadaşlar uzak duracak bgişey yok ama bak CARPEDİEM HOCXAM

matmat21
Şef
16 Mayıs 2010 21:31

güneydoğuda gelebileceğiniz en güzel yerdir Mardin..midyat,nusaybin,kızıltepe..diğer ilçeler beş para etmez.

ilkaycocuk_1213
Genel Müdür
16 Mayıs 2010 21:32

sen zamanında benim branşla bayağı bir dalga geçtin ama ben sana yardım edem o puanla nusaybin yazma.kızıltepe yazmayın.buralarda terör dışarıya göre daha fazla.kızıltepe kürtlerin ağırlık yeri.olay orda çok çıkıyormuş.öyle duydum.ama midyat içi çok güvenlidir.

GAZİPAŞA MERKEZ OKULDUR.AMA ÖĞRENCİ SEVİYESİ KÖTÜDÜR.BAŞAR SEVİYESİ ÇOK AZDIR.KENDİNİZİ HİÇBİŞEY ÖĞRETMİYOIRMUŞ GİBİ HİSSEDERSİNİZ.

ÇAVUŞLU KÖY OKULUUDR.SERVİSİ GALİBA VAR.

ORTACA MERKEZE UZAK KÖY OKULUDUR BİR OKULDUR.ÇAVUŞLU DAHA YAKINDIR.GALİBA SOBALI EĞİTİM VAR.

BARIŞTEPE KÖY OKULDUUR.MÜDÜRÜ ÇOK İYİDİR.SEVİMLİDİR.

ATATÜRK MERKEZ OKULDUR BAŞARISI YÜKSEKTİR.

DİĞER ARKADAŞ KIZILTEPE İYİ DEMİŞ AMA BEN ASKERİ PERSONEL EŞİ OLDUĞUM İÇİN BİZE SAKAT DENİYOR ORASI HAKKINDA.EVLER HEP GENÇ YAPIDIR.ESKİ YAPI ÇOK ÜCRA KÖŞELERDE.TIPKI BENİM OKUL SEMTİM GİBİ.

fenoman
Aday Memur
16 Mayıs 2010 23:36

snf_snf hocam ben fen ve teknoloji bölümüm.. dıger okullar acık ama ben tercıhı burda yazdıklarımdan yana kullanacamm.. dedıgınız okul ıyıyse tercıhlerımın arasına alayım.. tşkler.. siz dusunuyormusunuz terch etmeyı??

fenoman
Aday Memur
16 Mayıs 2010 23:39

cok tşkler ılkaycocuk... pekı bu okulların ogrencı profıllerı nasıl. yanı sorun cıkaracak tıpte ogrencılerı varmı sence??

ilkaycocuk_1213
Genel Müdür
17 Mayıs 2010 00:44

bence öğrenci profili kötü.merkez okullar dışında iyi sayılacak okul yok gibi.mesala büyük olasılıkla ağustosta benim okul sınıf öğretmenliği alacaktır. 2 öğretmen gidici.çoğu okulda tekli öğretim var.kalabalık okullada ikili eğitim söz konusu.

açıkcası ben size buralara gelirken öğrenciler açısından umutlanarak gelmeyin. defalarca tekrara rağmen veremeyince sinir oluyorsunuz.bide burda öğrenci bırakmak söz konusu değil.

bide meb i sanki özerk bir kurum devletten ayrıymış gibi çalışıyor.zaten buranın adı midyat cumhuriyeti:))

çok öğretmenin olduğu okullarda çok dedikodu olur. başınız ağrır.en güzeli tek öğretmenli köylerde öğretmen olmakmış.valla bakın köy yazın.bazı köyler 30 puan hizmet puanı var.2 yılda deli puanınız olur.zaten köytde kalmazsınız.

ilkaycocuk_1213
Genel Müdür
17 Mayıs 2010 00:52

öğrencileirn cvp kağıdını siz doldurursunuz ona göre:))

komservolkan41
Aday Memur
17 Mayıs 2010 03:50

mardine sakın gelme araplar parayı çok seviyor evler pahalı ve küçük ayrıca mardin çok küçük sıkıntıdan patlarsın hiç bir sosyal aktivite yok tavsiye etmem ben o hatayı yaptım sakın sen yapma gideceksen diyarbakıra git daha iii orada en azında sosyal aktivite var mardinde hayat yazın saat 8 de kışın 5 te biter ve yakıt çok pahalı en az yıllık yakıt parası 1000 dolar ödersin hiçbir birikim yapamazsın haberin olsun bu arada öğrenciler çok pis özellikle köylerde bin pişman olmadan kararını hemen değiştir

komservolkan41
Aday Memur
17 Mayıs 2010 03:53

mardini sakın marrdinlilerden dinlemeyin onlara kalırsa mardin paris gibidir...

zıman
Aday Memur
17 Mayıs 2010 08:42

merhaba arkadaşlar. Çok basit yorumlar yazanlar var. Mardin ve tüm ilçeleri çok güzel. Bence olumsuz şeyler yazanlar da önyargılıdırlar. Mardin merkez gazi paşayı sormuşsun çok tarihi bir okul. Kardeşim sen de önyargılı davranmayacaksan tüm okulları sana tavsiye edebilirm.

haydra
Memur
17 Mayıs 2010 10:04

arkadaşlar kışın çoğu zaman elektirik kesintileri için ,bir yağmur yağdığından evden çıkamayacak günler için,insanların tuhaf bakışları için,oturup sohbet edeceğin hiçbir yer olmadığı için,dil sebebiyle anlaşamadığımız için,son zamanlarda ortaya çıkan sıkça gündemden düşmeyen terör olayları için,sosyal etkinlik resmen "0" olduğu için,sadece tv hayatıyla yaşayabileceğiniz için,körelmeyi göze alabileceğiniz için burayı SEÇİN...

Toplam 72 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi