Editörler : F16 Gökçen
«456789101112131415»

hac.mat.
Aday Memur
04 Kasım 2009 12:39

:))

merisu
Aday Memur
04 Kasım 2009 12:44

mail banada geldi ben bursada giricem sınava

maliyeci41
Memur
04 Kasım 2009 12:44

arkadaşlar tam cagrmadılar neden derken maılım gelmış bıle yıldızteknık pazar 11:00 hacmat yazmışınya maıl geldı dıye maılımı actım banada gelmış sabah yoktu yenı gelmişş bu arda egıtım drumumuzu soran olmuş lisans mezunuyum herkese basarılar sabh sabah naısl gtcem ya sımdıde bu dert oldu

merisu
Aday Memur
04 Kasım 2009 12:49

arkadaşlar bende lisans mezunuyum ama hala kafamda soru işareti var. ben kariyerden sadece direkt satış temsilciliğine başvuru yapmışım. ama denizbankın kendi sitesinden gişe ve emeklilik başvurusu yapmışım.umarım genel sınavdır. yoksa direkt satış için sınava girmek istemem.

hac.mat.
Aday Memur
04 Kasım 2009 12:51

sen sabah sabah nasıl gitcem demişin ben taa 15 saat yol gidicem...adanada girenler var sınava ben de onu anlamadım ne var ben de adanada gireydim..o yerlestirme biraz sacma olmus...(gitmeyi istedigim için gitcem az cok gezerim diyodum da oyle bi sansım olmasa atlar gider miydim o kadar yol acaba?)

sinem.s
Şube Müdürü
04 Kasım 2009 12:56

banada aynı mesajdan geldi cebecide saat 13.30 da olacak sınava çağırdılar.. bilmiyorum gitmicem galiba..

maliyeci41
Memur
04 Kasım 2009 13:02

ya kolay gelsın o kadar yol ya bunlar en yakın eyrı secmemşlermı o kadar yola çagrıyorlar bu arda tekrar söluyorum dıreksatış dgeıldır MERISU benı aradıalr dırek satış hemen başla dıey kabul etmedım sınav mınavda yoktu ztaen lısans mezunalrını sartsız alıyolar hemen dırek satışa sanmıyorum satış oldugunu zaten gtmem öleyse sana tawyısem gıtmen nolur nolmaz bı git sansını dene ne kaybedersın bekledigın yerden iş çıkmaz bı bakmışın burdan işın olmuş

sinem.s
Şube Müdürü
04 Kasım 2009 13:04

başvuru yapan herkes kabul edilmiş mi sınava.. tecrübe istiyordu ilanda benim tecrübem yok mesela?

merisu
Aday Memur
04 Kasım 2009 13:07

teşekkür ederim maliyeci41.ben aradım insan kaynaklarını her bölüm için sınvla alıyoruz deyince korktum biraz. bide il dışı diye gitmek istememiştim çünkü ayağım kırılmıştı alçıdan çıkalı 2 gün oluyor. tam yürüyemiyorum

celalettin55
Aday Memur
04 Kasım 2009 13:07

evet arkadaşlar

celalettin55
Aday Memur
04 Kasım 2009 13:09

sınavla ilgili soru bilgisine sahipseniz paylaşın

maliyeci41
Memur
04 Kasım 2009 13:11

ya bu konuda benımde tereddutum var mezun olmayan bı arkadasımada geldı sınav daveteı mesela cok fazla eleme olmamaış bence artık sınav sonrası ve mulakatda mı olur bılemıyorum zaten bu sınavda nerden cıktı ya arkadaslar sınav falan yazmıyodu karıyerde benıdm etecrubem yok yenı mezunum sadece stajlarım wr

dilan_dilan
Aday Memur
04 Kasım 2009 13:16

ben sınava giriş yeri belirtmedim.kafalarına göre ayarlamışlar.amasyadan izmire gidicem sınav için.değecek mi bakalım.kaç kişi alıo napıo.net bir bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.bu arada lisans mezunuyum

sinem.s
Şube Müdürü
04 Kasım 2009 13:17

bnmde hiç tecrübem yok ve benimde arkadaşım daha önlisansta son senesi ve onada davet mesajı gitmiş.. sanırım hiç eleme yapmadılar.

maliyeci41
Memur
04 Kasım 2009 13:17

acaba deneyımı olanları sınavsız alıp sınavı deneyımı olmayanlaramı yapıyorlar gecmiş olsun merısu acıl şifalar dılıyorum sınavla alakalı gelen mailde genel yetenek dıyor yanı dmek oluyorkı alan sorusu falan yok sadec genel matematık turkçe mantık soruları iş banaksına gırenler zorlanmazlar ales tarzı sorular beklıyorum ben acıkcası bu konuda bu sınavlarınd aacıkcası manatıgını anlayabılmiş dgeılım acaba ıstegımızımı ölculyorlar kalkıp sınava gıdyoruz emek ve caba harcıyoruz bunuda dusnuyorum

04 Kasım 2009 13:18

Arkadaşlar bende işletme mezunuyum kariyer.netten direkt satış temsilciliğine başvurmuştum....bende sınava cağrıldım sırf bunun için sınava girmek istemiyorum ve cok saçma geliyor bana kredi kartı satmak için sınavamı girilir?...başka pozisyonlara mı alacaklar acaba? bilgisi olan varsa yazsn lüften..

celalettin55
Aday Memur
04 Kasım 2009 13:19

tahminim sınava yapılan tüm başvurqn kişiler davet edilmiş

onder0761
Şube Müdürü
04 Kasım 2009 13:23

sınav daveti alan arkadaşlara başarılar.Bende başvurdum ama sınav daveti almadım.ikametten dolayı olsa gerek. çünkü aöf öğrencisini yada üniversite son sınıf öğrencisini sınava davet ettiklrine göre benim davet almama nedenim bu olsa gerek. Trabzonda ikamet ediyorum.Trabzondan başvurupta davet alan varmı acaba?

04 Kasım 2009 13:26

ya bu 4440800 ü arayıp kacı tuşlayacaz bulamadım ben? arayan varmı daha önce

maliyeci41
Memur
04 Kasım 2009 13:27

önder076

arkadaşım daha yenı gelıyo mailler benımde yenı geldı maılım bende cagrmadılar dıye sasırmıştım geldı sonunda sureklı kontrol et zaten cuma son başlamışlar maıl atmaya dun mesela cep telefonuna atmşlardı dewam edıyor surec yanı cagrımıycaklar dıye bişi yok

Toplam 6496 mesaj
«456789101112131415»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi