Editörler : "eskiyara"Pangaea
20 Ocak 2010 19:23

Adıyaman - Müdür Atama

arkadaşlar kahta öğretmenevi hakkında bilgisi olan varmı? istemeyi düşünenler varmı?

zinnureyn saki
Kapalı
21 Ocak 2010 11:15

aliyas adıyamanın neresinde görevin

_efemerid_
Aday Memur
21 Ocak 2010 12:06

132 yataklı büyük bir komplex

ALİYAS
Daire Başkanı
30 Ocak 2010 18:15

adıyaman açıkladı

hayırlı olsun

sultanseymus
Kapalı
20 Şubat 2010 18:03

Müdür yardımcılığında oynanacak 4 oyun:

1.Halen müdür yardımcısı olupta, tekrar müdür yardımcısı sınavına girenler. Rüşvet karşılığı, sendika kardeşliği, cemaat yada menfaat birliteliği karşılığında, gitmeyecek yerleri tercih edecekler. Amaç vekaleten atananın görevine devam etmesini sağlamak.

2.Kendi kadrosunu oluşturmak isteyen yada kurduğu kadronun dağılmasını istemeyen ilçe milli eğitim müdürü yada şube müdürünün tercih aşmasında mebsis onay verme esnasında tercihlere yön vermesi.Örneğin:Remzi bey, bu okulu tercih edin kimse istememiş vb.

3.Açıklanmayan münhaller.

4.Sınavla atanma sürecini bittikten sonra; isteğe bağlı yönetici atama sürecinde mayıs ve eylül de olacak.Kendi menfaat çevrelerine dağıtılan bolca ödüllü EK2 rezaletiyle kişiliksiz kişilerin atandığını göreceğiz.

haktannn
Daire Başkanı
20 Şubat 2010 18:21

arkadaşalar mrb ben adıyaman da müdürlük sınavı ile başvurdum ve atandım ama benden daha yüksek puanlı olan biri daha iyi bir yere atandı buraya kadar her şey normal ama bu adama ek2 sinde yanlış beyanda bulunmuş ve beni çok az farkla beni geçti ben bunu ispatalayabilirm bu etapta ne yapabilrim eğer bu kişinin ataması iptal edilirse beni hakettiğim yere verirlermi lütfen yardımmm eediiiiiiiinnn teşekkürler

sultanseymus
Kapalı
26 Şubat 2010 00:00

1.Sorum: Adıyaman merkezde tercih edebileceğim sadece bir okul var. Müdür yardımcılığı sınavında 72 puan aldım. Size sorum Mayıs 2010 da tekrar münhaller gösterilip atama yapılacak mı?

2.Sorum:14 yıllık öğretmenim ve sicil notum ortalaması 95 tir. Sicil notum 14 yıldır (95)çokiyi olasına rağmen Ek2 de yazacağım teşekkür takdirim yok. Bazı öğretmenler 3yıllık olmalarına ve sicil notu 75 olasına rağmen takdir ve teşekkürlerle dolmuş, nasıl doldurabilmişler?. Ek2 teşekkür ve takdirle doldurmam için ne yapmam gerek?

3.Sorum: Ben 14 yıllık öğretmenim, müdür olamıyorum.72 puan almama rağmen müdür yardımcısı da olamayacağım. 3yıllık öğretmenler, nasıl müdür olabildiler? 3 yılda ne zaman öğretmenlik yaptılar ki, ne zaman müdür yardımcılığı yaptılar ki ve EK2 lerini 3 yılda nasıl doldurabildiler?Lütfen cevaplayınız?

KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN.

ciwan02
Kapalı
26 Şubat 2010 00:14

sınava çalışırken 2005 lileri 70 puanlarla en güzel okullara yerleştiren adıyaman meb bununlada kalmayarak müdürlük atamasından sonra boşa düşen merkezdeki okullara (MEHMET AKİF ERSOY İ.Ö.O,MERKEZ HALK EĞİTİM,ÖĞRENCİLER İ.Ö.O,MERKEZ ÖZEL İDARE İ.Ö.O)..BUNUN DIŞINDA MERKEZ 23 NİSAN İ.Ö.OKULUNDADA 2 VEKİL MÜDÜR YARDIMCISI VAR....) norm fazlası adı altında başkalarını yerleştirdi...bu nasıl bir ayak oyunudur...o zaman sınava hiç girmeseydik...norm fazlası olanları bunca yıl bir yere yerleştirmedin de bu zamanımı buldun...madem norm fazlası vardı ekim 2009 da 2005 lileri atamadan önce boş okullara yerleştirseydin...adıyaman meb de dönen dolap hiçbir yerde yok..

kahtaogretmen
Şube Müdürü
27 Şubat 2010 21:02

ADIYAMAN da Mayıs sonunda sınavı kazanan bütün adaylar atanacak.

1.40 tane müdür başyardımcılığından doğacak,40 a yakın müdür yardımcısı münhalı.

2.Tercih sisteminden dolayı kim nereyi tercih ettiğini bilmediğinden, 20 münhal okula müdür atanması olmadı.20 okul şuan belli olan münhal.

3.20 ye yakın müdür yerini beğenmeyip göreve başlamadı.

4. Yeni yapılan okul, öğretmen evi (Yılda iki kez mebsis güncellenir mayıs ve eylül de) bunlar mayıs ayında resmi olarak açılacak. Şimdiden hizmet veriyorlar zaten.İsim vermek istemiyorum.Yeni yapılan beş yıldızlı öğretmen evi var,3 kadro. Adıyaman geneli 20-30 ordan.

5.Anadolu lisesi kazanan, bilim sanat merkezleri , nisan da memleketine gitmek isteyen, ve gösterilmeyen okullar da var.

metin123
Aday Memur
10 Mart 2011 17:54

adıyaman sınava dayalı olarak (müdürlük ve md.yrd) tekrar duyuru yaptı.acaba en son kaç puan atanmıştı

***MEHMET02***
Aday Memur
11 Mart 2011 18:38

en son müdür yardımcılığı kacta kaldı ve kac kişi atanmıstı hatırlayan varmı

***MEHMET02***
Aday Memur
11 Mart 2011 19:32

kimseyi ilgilendirmiyormu

metin123
Aday Memur
13 Mart 2011 06:41

demek ki kiseyi ilgilendimiyor.müdürlük için en son kaç puan atandı adıyamanda...

heyecan1976
Yasaklı
16 Mart 2011 00:07

Arkadaşlar md yardımcılığında 72 puan aldım,sınıf öğretmeniyim.Adıyaman merkez ve köylerinde şansım yokmuş edindiğim bilgilere göre.Çünkü il dışından gelen çok yüksek puanlı varmış bu yıl.Şimdi bu sene gelen arkadaşlar lütfen açıklarmısınız puanınızı ya da Kahta'yı yazacak mısınız?

***MEHMET02***
Aday Memur
16 Mart 2011 23:21

72 puan çok iyi bence merkez gelebilir ama kahtada çok açık var kahta merkez ve yakın köylerinden bahsediyorum bence kahta merkezide yaz.ama merkez kkoyleri gelir size

msic
Aday Memur
21 Mart 2011 20:33

Mrb. arkadaşlar. Adıyaman 2. müdür yardımcılığı atamalarını ne zaman açıklayacak? Bilgisi olan varsa lütfen yazsın.

CEGET
Genel Müdür
21 Mart 2011 22:29

acayip bir başlık olmuş yaw. insanlar bilgiye susamış.başım çok ağrıyor ama dayanamadım üye girişi yaptım.elbette yanıtlamak için değil düşüncemi yazmak için. yanıtyacak gücümde yok bu kadar bilgimde yok.

***MEHMET02***
Aday Memur
21 Mart 2011 22:59

hoca puanın iyi galiba merak ettine göre ama 110 altı bence kalır atanmaz

msic
Aday Memur
22 Mart 2011 01:23

müdürlük değil müdür yardımcılığı dedim. Ayrıca açıklanma zamanını sordum. Teşekkürler.

***MEHMET02***
Aday Memur
24 Mart 2011 00:25

sanırım süpekilasyon değilse bu cuma diye duydum.

ALİYAS
Daire Başkanı
24 Mart 2011 14:37

adıyaman zanlımca açıklamaz

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi