Editörler : "eskiyara"Pangaea
15 Mayıs 2013 23:21

Adıyaman hakkında bilgi lütfen

eşim asker tayini oraya çikti bende gidicem nereyi tercih edelim ilçe olarak nasil bir yer orasi sinemasi büyük alişveriş ye teşekkürlerri varmi merkezde

erdoganerdinc
Genel Müdür
15 Mayıs 2013 23:33

güneydoğunun en gelişmiş şehri, aradıklarınızdan da fazlası olan tek yer, Gaziantep şehrimizdir. Bu nedenle beklentilerinizi yüksek tutmayın.

Adıyaman da ilçe olarak Kahta güzeldir. merkeze uzakta olanlar ise küçük ve ( sizin beklentilerinizden anladığım kadarıyla ) sizi hayal kırıklığına uğratır.

kalamarat
Kapalı
16 Mayıs 2013 19:36

saat akşam 19:00 hayat biter

Rose Garden
Aday Memur
17 Mayıs 2013 21:23

abartmayın bee..

ay-yuzlum
Memur
18 Mayıs 2013 00:20

teşkkürler arkadaşlar merkez bile hayal kırıklığına uğratacaksa ilçelerini düşünemiyorum yani merkezde bir sinema bile yok mu okadar mı ya

erdoganerdinc
Genel Müdür
18 Mayıs 2013 00:47

şanlıurfada görev yapıyorum. gel nereyi gezeceksin bir abide park iki mozaik avm var, sinema diyorsan yok değil var fakat gel görki bazı filmler hariç ( Fetih 1453 gibi ) hep aylar öncesinden vizyondan kalkmış filmler.

abartma konusuna gelince öğretmen arkadaşın ortaya koyduğu kriterleri karşılayan tek şehir Gaziantep. avm, disneyland, hayvanat bahçesi ( Türkiye'nin sayılı yerlerindendir.) botanik bahçesi, sinema, bowling salonu ve aklıma gelmeyen bir sürü şey. bu nedenle söylenen sözlerdir hemen abartma oluyor

Rose Garden, 11 yıl önce

abartmayın bee..

ay-yuzlum
Memur
18 Mayıs 2013 00:58

ADIYAMAN DAN MEMNUN MUSUNUZ

erdoganerdinc
Genel Müdür
18 Mayıs 2013 01:16

Hocam ben Adıyaman da görev yapmıyorum Şanlıurfa da görev yapıyorum bir ilçesindeyim aslında okulumdan çok memmunum fakat ilçeden memmun değilim bu okulu kadrosuyla memlekete götürebilsem alır götürür ve emekli olana kadar da ayrılmam.

galiba siz Ankara, İstanbul İzmir yada Eskişehir gibi bir ildesiniz. Kötü bir kent değildir Adıyaman hızla gelişen yeni ve modern yaşam alanlarının yapıldığı bir yerdir. Kahta ilçeside bazı illlerimizin nüfusundan büyük bir nüfusa sahiptir.

hocam önemli olan orada kuracağınız arkadaşlıklardır. şayet iyi bir çevre edinirseniz umrunuzda bile olmaz orada ne olup bittiği. ama en güzel ilde de çalışıyor olsanız çevrenizde iyi arkadaşlıklar edinemediyseniz orası cehennem gibi olur...

odevinimo
Aday Memur
18 Mayıs 2013 07:30

6 senedir adıyaman besnide öğretmenim besni anlatılmaz yaşanır bu sene tayin istiyorum ama hiç elim varmıyor çünkü biliyorum ki burayı çok ararım besni derim başka da bi şey demem

siirtilmerkezi
Şube Müdürü
18 Mayıs 2013 08:57

odevinimo hocam nerelisin ve evli misin?

impeesa
Şef
18 Mayıs 2013 09:17

Adıyaman sessiz sakin biryer. İnsanları çok iyidir çok yardımseverdir ve sıcaktır özellikle dışarıdan gelenlere. Asker ve poliis için bulunmaz nimettr adıyaman kadar rahat olaysız bir yer bulamazlar. merkezinde alışveriş merkezi yok. küçük marketler ve küçük alışveriş merkezleri var. küçük 2 tane sineması var. urfaya 1 saat 15 dk antepe 2 saat 15 dk uzaklıktaadır. lçelerinden en yakını kahtadır. ben 6 yıldır burdayım daha hiç bir sorun yaşamadım.

halkekmek
Memur
18 Mayıs 2013 09:33

abartmayın beyler, adıyaman gayet güzel yaşanılası bir yerdir. ilçe oarak gölbaşı ve besni ilçeleri yazılabilir hocam, kahta biraz uç nokta kalıyor konum olarak. avm ve sinema içinantep urfaya gidilebilir haftasonları onun dışında gayet medeni ve güzel bi şehirdir.

ay-yuzlum
Memur
18 Mayıs 2013 09:54

TEŞKRLER ARKADAŞLR

langirlingir33
Aday Memur
24 Mayıs 2013 20:31

ev kiraları nasıl adıyamanda,bide hangi mahallelerden ev tutsak iyi olur? teşekkür ederim

langirlingir33
Aday Memur
24 Mayıs 2013 20:32

doğalgazlı ev kiraları?

langirlingir33, 11 yıl önce

ev kiraları nasıl adıyamanda,bide hangi mahallelerden ev tutsak iyi olur? teşekkür ederim

scn0505
Aday Memur
24 Mayıs 2013 20:47

s.ben adıyamanlıyım.ve bitliste öğretmenım.

hocam adıyaman bir memur için sonderece idealdir.tek sıkıntısı 2 ay sıcak yaz mevsımı.ayrıca her türlü ihtiyaca cevap veren bir şehir.ben 8 yıldır bitlisteyım ve gölbaşına da razıyım ama olmuyor işte.siz adıyaman rahatlıkla gidin hcam.endişelenecek hiçbir şey yok.

langirlingir33
Aday Memur
24 Mayıs 2013 21:08

teşekkür ederim,,,ev kiraları hakkında bilginiz var mı?

m.ali sawyer
Aday Memur
25 Mayıs 2013 00:33

6 sene kahta ve merkezde öğretmenlik yaptım...buyrun sorun sorularınızı

hardwrestler
Aday Memur
25 Mayıs 2013 01:54

gaziantepde bin tl den aşağı ev yok, hatta ev bulamazsın,şanlıurfada kiralar anteb gibi, adıyaman hem ucuz hem sakin.adıyaman memur için uygun bir yer.

ekin idil
Aday Memur
25 Mayıs 2013 15:49

ay aman yandım adıyamandan...

impeesa
Şef
03 Haziran 2013 08:26

Merkezde ev kiraları 400 ile 600 arası değişiyor

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler