Editörler : "eskiyara"Pangaea
14 Ocak 2014 11:59

Eğitim Bir- Sen ne işe yarar ?

Bu adamlar her konuda hükümete destek vermekten başka ne işe yarar. Ramazan Çakırcı'ya Twit atıyoruz il içi özür grubu ile ilgili. Adamdan tek bir açıklama ve gayret yok. İşleri güçleri, bir yerlere yranmak için twitler atmak. Biz de öğretmenler olarak kendi halimizde bir şeyler yapmaya çalışıyoruz gerçekten yazık...

hasan.yuce77
Memur
14 Ocak 2014 12:29

türk eğitim senliyim ama memur sendikaları çok güçsüz çok büyük şeyler beslemek yanlış olur

gelisimci35
Memur
14 Ocak 2014 12:37

istifa edelim sendikadan bende bir senliyim bi halta yaramiyorlar ancaaaa reklam pesindeler

mt_xyz
Genel Müdür
14 Ocak 2014 19:45

Yoksa siz hala birsenli misiniz?

Oğuz Yıldırım
Aday Memur
14 Ocak 2014 21:38

Eğitim bir sen ancak hükümetin pisliklerini temizlemeye çalışır,yok 17 şubat yok 28 şubat benim başıma eğitim sendikası değilde akparti,,nasıl bir sendika anlamadım,,,öğretmenler rezil oluyor adamlar ortada yok,,başkanlarıda sanırım başbakanla açılışa gitmiştir zaten başkanlarıda eğitimci değil,,ilahiyatçı ancak bukadar olurda ondan,,rant sendikası,,bir müdürlük kaparmıyım,,bir müdür yardımcılığı kaparmıyım diyenlerin sendikası ,iöğretmeni kim ne etsin ki bu adamlardan hayır bekliyoruz...17 şubatı ,28 şubatı,,filistini,,ergenekonu bıraksınlar asıl işleri olan öğretmenlere baksınlar,,siz eğitim sendikasısınız,,siyasi parti değil,,

uca
Daire Başkanı
14 Ocak 2014 21:39

hukumet

beyin_fırtınası
Daire Başkanı
14 Ocak 2014 21:51

İtina ile yağlama yıkama yapar, hükümetin her tükürdüğünü havada kapar...

beyin_fırtınası
Daire Başkanı
14 Ocak 2014 21:58

Koltuk sevdalısı, ilkesiz insanların; tamamen menfaatler etrafında birleşip bir araya gelmesiyle oluşturdukları rüzgar sendikasıdır. Kendi kendilerini çok uyanık zanneden bu güruhun dünya namına hiçbir görüşü duygusu düşüncesi olmamakla birlikte böyle bir endişeside hiç olmamıştır.Ya ya ya şa şa şa hükümetimiz çok yaşa sloganın sendika olarak arzı endam etmiş halidir...

um_u_t
Memur
15 Ocak 2014 00:12

http://www.kadikoygazetesi.com/35024-yalcin-operasyon-surerse-meydanlara-ineriz

plermi
Genel Müdür
15 Ocak 2014 00:24

TAM DA ŞU AN İŞE YARAYACAKLAR AMA YOKLAR

erdaltura256
Kapalı
15 Ocak 2014 08:41

iyi aidat toplarlar.