Editörler : crops35
09 Ağustos 2012 20:47

türkiye halk sağlığı kurumuna atananlar

vhki kadrosu samsuna atandım. ilk tercihimdi.

tercihten önce görüştüğümde işiniz rahat olur 1700 civarı maaşınız olur demişlerdi.

09 Ağustos 2012 20:49

bende gümüşhaneye atandım cnm

kara4
Genel Müdür
09 Ağustos 2012 23:20

kpss atamalarında şunları istemişler:

ÖSYM Başkanlığı tarafından açıklanan KPSS-2012/1 yerleştirme sonuçlarına göre Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı (Başkanlığımız) teşkilatına yerleştirmesi yapılanlardan, 03/04/2012 tarih ve 28253 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelikteki ?Kamu Kurum ve Kuruluşları tarafından kimlik, adli sicil, askerlik ve sağlık durumu hususlarında adaylardan yazılı beyanları dışında ayrıca bir belge talep edilmez.? hükmü gereğince, vukuatlı nüfus kayıt örneği, adli sicil, askerlik durum belgesi, sağlık durum belgesi istenmeyecektir.

Bunların dışında aşağıdaki belgeler istenmektedir:

1. İnternet adresimizde yayınlanan 2012/1 KPSS Açıktan Atama Başvuru Formunun (tükenmez ya da dolma kalemle doldurulmuş ve silinti, kazıntı olmayan veya bilgisayarda doldurulmuş) aslı,

2. Yerleştirme Sonuç Belgesinin internet çıktısı,

3. Yerleştiği unvanın gerektirdiği öğrenim durumunu gösterir noter tasdikli diploma sureti veya mezun olduğu okuldan onaylı (kurum kaşesi ya da mührü ile imzalayanın kaşesinin de bulunduğu) sureti, diplomalarının düzenlenmemiş olması halinde ilgili kurumlarca verilen ve daha sonra diploma veya

örneğiyle değiştirilebilen geçici mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı sureti veya mezun olduğu okuldan onaylı (kurum kaşesi ya da mührü ile imzalayanın kaşesinin de bulunduğu) sureti, eğitimini yurt dışında tamamlayanlardan diplomalarının denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından onaylananların denklik belgesinin aslı veya noter tasdikli sureti,

4. 2 (iki) Adet Fotoğraf (4,5 x 6 cm Ebadında),

5. Mal Bildirim Beyannamesi (İlgili alanları doldurulmuş ve imzalanmış) aslı,

6. Avukatlık Ruhsatının noter onaylı sureti (Avukatlık Kadrosuna yerleşenler için),

Yerleşen adayların, yukarıda sayılan belgeleri Başkanlık Makamının 11/07/2012 tarih ve 2332 sayılı onayına istinaden 31/07/2012 Salı günü mesai bitimine kadar Başkanlığımıza bizzat elden teslim etmeleri (atama işlemlerinin hızlı sonuçlandırılabilmesi ve evrak eksikliklerin tamamlanabilmesi için tercih sebebidir) veya posta yoluyla ulaştırmaları gerekmekte olup (postadaki gecikmelerden kişi kendisi sorumludur, Başkanlığımız hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir) belirtilen tarihe kadar evrakları ulaştırmayanların atamaları yapılmayacaktır.

EVRAK TESLİM ADRESİ:

TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI KURUMU BAŞKANLIĞI SAĞLIK MAH. ADNAN SAYGUN CAD. NO:55

A BLOK 2. KAT ATAMA DAİRE BAŞKANLIĞI SIHHİYE /ANKARA

nur-571
Aday Memur
10 Ağustos 2012 01:09

benimde atandım elhamdülillah.. şimdi ne yapmam gerekli hangi belgeler gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler..

nur-571
Aday Memur
10 Ağustos 2012 01:11

sanmıyorum çünkü kpss bu.. ömss başka olmalı nasıl hazırlayacağız evrağımızı?? sağlık raporu, başka.. ilk baştan anlatırsanız sevinirim.. Saygılarla..

kara4
Genel Müdür
10 Ağustos 2012 09:05

bunlara ek olarak rapor isterler fazladan, başka ne isteyecekler ki.

kara4
Genel Müdür
10 Ağustos 2012 10:00

nur hocam siz nereye atandınız?

sovalye28
Aday Memur
10 Ağustos 2012 10:25

sitede yayınlanır ilanlar kısmında buyuk ıhtımallee gereklı belgeler.. becayiş var mı acaba bayburtu isteyenlere yardım edebilirim seve seve :))))))

ilhanyilmaz55
Kapalı
10 Ağustos 2012 10:28

kara4 kardeş bende samsun kamu hastaneleri kurumu v.h.k.i atandım hayırlı olsun ikimizede Allah utandırmasın

bylunatic
Genel Müdür
10 Ağustos 2012 10:59

vhki olarak atandınız ama GİH olarak göreve başlayacaksınız arkadaşlar. bende sağlık çalışanıyım. yakında yazılarınız bulunduğunuz ildeki sağlık müdürlüğüne gelecek. sonra onlar sizden gerekli evrakları isteyecek. atama 1-2 ayı bulur tahminim. belki biraz daha fazla. hayırı olsun hepinize :) Rabbim diğer engelli kardeşlerime de nasip etsin

kara4
Genel Müdür
10 Ağustos 2012 11:05

bylunatic

evrakları ankaraya gönderin demişler kpss atamalarında. konyada oturuyorum, samsuna atandım. konyadaki sağlık müdürlüğü ankaraya gönderecekse o belgeleri, ben direk ankaraya götürsem daha kolay olmaz mı?

ilhanyilmaz55
Kapalı
10 Ağustos 2012 11:12

bylunatic kardeş abarttın biraz ne 2-3 ayından bahsediyosun taş çatlasın 15 gün sürer işe başlama bende mebde hizmetliyim v.h.ki olarak atandım üniversite bitirdim bizim mede başlamamız 5 gün içinde olmustu

bylunatic
Genel Müdür
10 Ağustos 2012 11:42

arkadaşım ben varsayımda bulundum. sen mebe atandın. meb 5000 kişi aldı o sene. herşey planlı yapıldığı için tçabucak ataman yapıldı. ama sağlık alımı az olduğundan ve bende bu aşamaları daha önceden yaşadığımdan biliyorum. bakanlık sağlık müdürlüğüne atama kararnameni gönderiyor. sonra evrakları topluyorsun. sonra ankaraya gidiyor. orda onanması diğer presedürler falan gelmesi 1 ayı buluyor. sonra geldikten sonra vali onayı diğer ayrıntılar derken bizde 3 ayı bulmuştu.

kara arkadaşım samsun il müdürlüğüyle sürekli irtbat halinde ol. müdürlük evraklarını al ankaraya sen götür derse daha iyi. bizim atamada da herkez kendi götürdü bakanlığa. 1 günde ordaki işlerin halloluyor. yoksa postayla çok bekliyorsun.

ilhanyilmaz55
Kapalı
10 Ağustos 2012 11:55

Mebde sürec su sekilde olmustu atananların ismi atandıkları sağlık müdürlüğüne gönderilir daha sonra kimin nereye ataması yapılcak yani hangi hastane o belirlenir daha sonra 2-5 gün içinde atama kararnamen çıkar süreç bu şekildeydi meb de

bylunatic
Genel Müdür
10 Ağustos 2012 12:58

kendini kötüye hazırla. iyisi gelirse mutlu olursun arkadaşım :)

selcuk_üni
Aday Memur
10 Ağustos 2012 14:28

benimde kardeşim bursaya atandı bu halk sağlığı kurumuna atananlar nerde çalışıyo aile hekimlikleri filanmı birde istanbul ile becayiş yapmak isteyen olursa buraya yazsınlar

selcuk_üni
Aday Memur
10 Ağustos 2012 14:33

acil tıp teknisyeni olarak atandı kardeşim halk sağlığı kurumundakiler 112de çalışabilirmi bilgisi olan varmı bu konuda

kara4
Genel Müdür
10 Ağustos 2012 16:18

kpssde 11 temmuzdan 31 temmuza kadar süre vermişler, bize de büyük ihtimal 31 ağustosa kadar süre verirler evrak teslimi için.

nur-571
Aday Memur
11 Ağustos 2012 12:36

bu kurumunda duyuru belli olunca buraya haber versin artık.. birbirmize yardımcı olursak sevinirim.. Saygılarla..

KURBAĞA SEVMEZ
Kapalı
11 Ağustos 2012 12:43

evet bende bekliyorum. heralde duyuru yapılmadan bişey olmaz. şimdi yapacamız bişşi yok gibi.

nur-571
Aday Memur
11 Ağustos 2012 12:48

:) babam umrede haftadan haftaya gelecek inşaAllah o yüzden tek başımda anlamak zorladım.. Bi kaç kişiden yardım alabilirsem rahatça anlarım yaparım diye.. :)

Toplam 212 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi