Editörler : swat3410
02 Haziran 2012 11:14

Şırnaka tayini çıkanlar buraya

mrb arkadaslar sırnaka tayınu cıkanlar burda bulussun bende doncem bu sene ıns sıze bılgı vercem sormak merak ettıklerınız hakkında ayrıca ozelımdende ulasabılırsınz kolay gelsınn

arslan36
Aday Memur
02 Haziran 2012 23:00

benim sırnak cikti kara kara dusunuom biraz bilgi verermisinz ?

polis5959
Memur
03 Haziran 2012 01:18

selam oncelıkle hayırlı olsun sıkma canını benımde ıkı sene once tercıh dısı geldı alısırsın burda senın bransın kadrron ne onu soyle once ayrıca merkezde calısmak zordur lojman durumu tokılerı yaptılar bu sene vercekler acıkta kalmassın zaten bır sene dısarda kalırsın en kotu ıhtımal sırnak merkez havası kotudur soguktur cızreye gore dagın yamacında ben idil ılcesındeyım cok rahatım mıdyata yakın sırnaktan cok ayrı yer burası 25 bın nufusu var ama merkezde ne ararsan burdada blursun ayrıca olayda cıkmaz havaalanıda gelıyor yanına merkezde ıyı ama sen bılırsın sakın cızre yada uludere beytussebap isteme sosyal hayat sıfır sen yaratcaksın ama bende donuyorum hayırlısı aertık baska sorcagın olursa cvplandırım

nehir4334
Aday Memur
03 Haziran 2012 14:26

arkadaslar benim esımın tayını sırnaga cıktı ilceler konusunda lojman.iş yogunlugu ve diger konularda bilgi verırsenız sevınırım

pol8087
Aday Memur
03 Haziran 2012 17:52

merhabalar benim de tayin ipka vermeme ragmen tercih dışı şırnaga cıktı hakkımızda hayırlısı olsun.öncelikle benim branş genel hizmet ama ilgili bilmem ne geregi çevik kuvvet görünüyo ama 3 senedir hudut kapısında çalıştım.ulaşım imkanı nedir? bekarım lojman olur mu?daha ilçe mi merkez mi belli olmadı genel bi bilgi iyi olurdu...

polis5959
Memur
03 Haziran 2012 19:05

mrb arkadaslar öncelıkle sırnaka tayını cıkanların Allah yar ve yardımcısı olsun hayırlı olsun bende ıkı yıl once ipka vermem rğmen tercıh dısı geldi.. hayırlısı artık ama soyle bır guzellıgı var hem ıkı sene hemde batıya dönerken ılk tercıhınız gelır..genel bilgi olarak arkadaslar öncelikle idil-merkez-silopi olsun tercıhlerınız ulasım konusunda otobuslerle cızreye gelırsınız tek otogar cızrede var ama yazın idile yakın havaaalanı acılıyor pol0807 cevık senın kadron burayada cevık gelırsın idile gel rahat edersın olay yok idilde ayrıca merkezde toki evler yapıldı lojman konsuunda sıkıntı cekmessınız ıkıncı yıl herkese lojman gelıyor ama ev sıkıntılı bırbırıne devredılmek suretıyle evler yenı gelenlere kalmıyor once gelmenız gerekır cizre ve merkez iş yogunlugu yuksektir yine bılgıo verırım kolay gelsınn

ing2424
Şef
05 Haziran 2012 09:18

eşimin de tercih dışı geldi. biz merkezle idil arasında kararsız kaldık.bi kaç yerde idilin kötü olduğunu okudum fakat forumlarda bahsedilen hep idil. bu konuda neler söyleyebilirsiniz? hangisi daha iyi? bir de evliler içinlojman hiç sıkıntı değil diyenler var, bir de çıkmaz diyenler var. bu lojman durumu nedir? özel arabamızla gelmemiz yararımıza olurmu? mobilya mağazalrı ne durumda? dışardan gelene nasıl yaklaşıyorlar, ikinci el alımı nasıl olur? kafamız ckkarısık, lütfen biraz yardım !

gadik06-73
Kapalı
05 Haziran 2012 10:46

şırnak merkezdeyim yardımcı olmak isterim....bilgi isteyen arkadaşlar yaza bilir......

polis5959
Memur
05 Haziran 2012 11:07

mrb ıng hocam nasılsınz idile kotu dıyenler kımse benım karsıma cıksın ben merkezıde gordum keske ılk basta ıdıle gelseydım dedım pişman oldum idil çok rahat olay fılan yok lojman durumu evlılere var sırayla ama gırıse tokı lojmanları yapıldı verılcek bu sene gelenlere mıdyata yakın sırnakla hıc alakası yok idilin merkezde ıs yogunlugu yuksek bana dua edersınz arabanızla gelın duz ove burası merkez daglık yer yokus arabanız kotu olur market idilde merkezden daha fazla pazarı emnıyetn onunde mobılya mahazaları var ıpek bellona ıkıncı el rahat edersınz nasıl gectıgını anlamadık bız ıdılde caybahcesı var dısardan gelene burda saygı var havaalanı gelıyor daha ne dıyım sız bılırsınzz

gadik06-73
Kapalı
05 Haziran 2012 11:23

şırnak merkezde iyidir havası oldukca serin lojman sıkıntısı vardı ama şimdi toki bitti 500 tane felan lojman var çalışma koşulları rahat amir müdür arkadaş gibi bi sıkıntı yok taşlama felan olsada araçlar zırhlı ama ne şehirden ne ilçelerden bişey beklememek lazım köy gibi bi yer inekler eşşekler ortada gezer insanlarına iyi diyemem sosyal ortamıda yoktur kendinizi hayırlıyın bi beklentiniz olmasın

AYRICA ÇOK PAHALI Bİ ŞEHİR GELİRKEN ÇORABINIZ BİLE EKSİK OLMASIN (ankara_aydın_istanbul_eskişehir e göre PAHALI)olursa merkezi tavsiye ederim.

cire ve silopi merkeze göre daha büyüktür..ama cizre cehennem gibidir.Ben bu kadar sıcak görmedim batman antalya halt etmiş..

genel olarak silopi ve cizre yogundur diger ilçelerde pek cerayim olay olmaz zaten il genelinde asayiş olayı yok gibi

korkacak ürkecek bişey yok, tv den seyrettininz haberler sizi yanılta bilir bende geldigimde noluyor sınırımı geçtim ırak'a suriyeyemi geldim dedim ama inanın zaman burda acaip hızlı geçiyor inanamazsınız buranın en güzel tarafı ise ilk tercihe yollaması geçen sene ve bu sene hiç sekme olmadı..

ve samimiyetimle söylüyorum moralinizi bozmayın ilk bir ay zor gelsede düşündünüz gibi kötü degil 5959 devreme katılıyorum

nehir4334
Aday Memur
05 Haziran 2012 16:21

arkadaslar lojman konusunda forumlarda okuduğum kadarıyla merkezde sıkıntı var diyorlar biz de silopi istiyoruz ama kafamız cok karısık. bir de ilişik kesme mevzusu var tabi temmuz 15'te kesmeyi düşüüyoruz ama dezavantajımı olur bilemiyorum tabi

dogan3402
Aday Memur
07 Haziran 2012 20:07

güncel

mustafa_şırnak
Aday Memur
08 Haziran 2012 20:38

arkadaşlar 1 yıldır cizredeyim size genel olarak bilgi vereyim... şırnağa ilk tayinim çıktı kafayı yicektim sonradan cizre olduğunu öğrenince iyice kafayı yedim... bi gidelim bizi neler bekliyor dedim geldim ilk bir ay ev bul eşya bul çok yoruldum çok zor geldi burası bana... dedim insan yaşamaz burda... ama zamanla dedimki beni buraya gönderen genel müdürlükte çalışan polise teşekkür ederim dedim... çünkü 2 yıl, ilk tercih geliyor biran önce kurtulup gidiyorsun sosyal yaşama gelince cizre güzel arkadaşlar gidebileceğin 3-4 yer var polis lokali(havuzlu),büyük bir park var gayet güzel, bi kaç yer daha var arkadaşlar cizre diğer ilçelere ve merkeze göre daha sıkıntılı ama şu 2-3 aydır bi sorun yok... çevik 2+1 çalışır diğer birimler genelde 12-24 çalışır cizrede ilk sene lojman çıkmaz evliler umudu kessin...bekarlar için kalacak yer çok çeviğin bekar lojmanları var orda kalırsınız herkeze yeteek kadar var... cizrenin en kötü yanı yazları çok sıcak olması... klima olmadan yaşayamazsınız( BU ARADA ARKADAŞLAR ELEKTRİK FATURASI BURDA ÇOK GELİR 2 AYA BİR 350-400 ÖDERSİNİZ TABİ KLİMA ÇALIŞTIRIRSANIZ KAÇAK KULLANIM ÇOK) adana antalya halt etmiş cizrenin yanında...yani arkadaşlar merkez daha iyi... benim tavsiyem merkeze gidin lojman sıkıntısıyok havası serin olay olmaz her türlü imkan var... herşeyin kaymağını merkez yer... eşya konusuna gelecek olursak arkadaşlar burdan gidenler oluyor onların çoğu eşyalarını satıp gidiyor onlardan alırsınız... yeni evlenecek arkadaşlara bi tavsiyem olacak eşya almayın gelin burdan 2. el alın giderken satarsınız çoğu arkadaş sıfır aldı pişman oldu durum böyle arkadaşlar hayırlısı olsun

gadik06-73
Kapalı
09 Haziran 2012 20:27

merkezde toki betti ve 350/360 adet lojman emniyete verilmiş merkezde lojman sıkıntısı olmaz...

arkadaşlar merkeze gelirseniz hemen eve çıkın yada lojmana ben bir yıldır POLİS EVİNDEYİM ve inananın eve çıkmadığıma bin pişmanım yemekler acaip pahalı internet sizi çıldırtacak kadar yavaş odada iki kişi kalıyoruz kişi başı 300 tl veriyoruz.ama bazen bedavamı kalıyorum diye düşünüyorum.

4 gündür uydu bozuk ve bi dekoderi değiştirmediler...şikayetininzi polis evine bildirin gene bişey değişmez çünki seçenek yok ama lojmanlar bitti umarım daha iyi olur

parilti07
Aday Memur
10 Haziran 2012 14:11

GÜNCEL

FSM61
Aday Memur
16 Haziran 2012 11:09

selam arkadaşlar. tayinim silopiye çıktı. silopi hakkında bilgi verebilecek olan var mı? lojman durumu, kiralık ev veya misafirhane, polis evi gibi. ayrıca maaşı hangi bankadan alıyor? ona göre burdaki hesapları kapatacağım.birde kızıltepeden ulaşım için önereceğiniz firmalar.

dogan3402
Aday Memur
16 Haziran 2012 17:25

güncel

apacheyuso
Aday Memur
16 Haziran 2012 20:39

arkadaşlar şırnak'a çıkanlara hayırlı olsun diyorum..

ama erken gelmekte çok fayda var çünkü ev konusu sıkıntılı biraz ve herkes emniyete yakın yerleri tutmaya çalışıyor çünkü gidiş geliş sorun olabiliyor en önemli konu ev. toki yapıldı ama açılmadı daha ne zmn açılır bilinmezde ???

ilkmat338042
Genel Müdür
17 Haziran 2012 21:33

uludereye gelen yatış..

çok fazla sıkıntı yok..

genelde asker etkin durumda birde özel hareket tabi..

polisler yatış

unknown19
Aday Memur
18 Haziran 2012 18:22

silopide lojman durumu nedir...

unknown19
Aday Memur
18 Haziran 2012 19:51

bilgi verecek yokmu

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük