Editörler : Pangaea
12 Kasım 2008 01:00

Ankara kpss kursu

Arkadaşlar selam

Ankaradaki en iyi kpss kursu için yardım rica

Karacan düşünüyorum öğretmenlik için istiyorum

bilgi verirseniz çok sevinirim kaydolan varmı?

Veya alternatif ne olabilir?

Haftaya başlayacağım yönlendirmeniz rica herkese kolaylıklar...

oku-yourm
Memur
12 Kasım 2008 01:44

muratın alan grubuna kursuna gitmiştim.

Eğitim bilimlerinden kimseyi tanımıyorum ama Bu senede eğitimden 4 tc birincisi çıkardı diye biliyorum.

Necatibey cad. murat ilkumutla bir görüş istersen.

levent060606
Aday Memur
12 Kasım 2008 09:55

siz siz olun sakın ama everst gibi bir dersaneye kanmayın hayatınızın hatası olur benden söylmesi

sekizbin
Şef
13 Kasım 2008 18:22

snt2000 arkadaşım ben de aynı durumdayım.pegem ve ilkumut hakkında fikri olan var mı?artık bu hafta sonu bu işi bitirmek ve ders çalışmaya tam anlamıyla başlamak istiyorum.bu konuyla ilgili her başlığa yazıyorum.ama hala tatmin edici cevaplar alamadım:(

ankarafoodeng
Daire Başkanı
13 Kasım 2008 18:40

Hocam Karacan'a gittim Tarih ve Coğrafya için, çok memnun kaldım.p3 puanım 93.3..Genel kültür için tavsiye ederim.Eğitim kısmını bilmiyorum..

Genel kültüre gidersen Coğrafya için Mustafa hocanın sınıfına git, Tarih için Süleyman hocaya...

smg_v
Aday Memur
13 Kasım 2008 20:04

Ben gitmeden çok araştırdım ve sonunda meridyen dersanesine gittim, genel kültür hocaları çok iyi, matematik bölümü mezunu olduğum için matematik derslerine girmedim, ama orda şikayetçi kimseyi duymadım. Eğitim bilimlerine hazırlanmadım, o yüzden hocalarını bilmiyorum.ama hazırlanan arkadaşlarım iyi olduklarını söylüyordu. ayrıca fiyatı da uygun. İlk söyledikleri fiyattan mutlaka indirim yapıyorlar.Dersane maltepe metrosunun çıkışında kızılay istikametinde. p3 puanım 94,065 geldi, başlarken, tarih-coğrafya ve vatandaşlık sıfırdı..

Genelde hocalar dersanelerde değişmeli olarak çalışıyor. Tarihcimizin aynı zamanda karacana coğrafyacımızın da yaklaşım dersanesine gittiğini biliyorum. ilkumuta gitmeni tavsiye etmem çünkü oraya görüşmeye gittiğimde sayısalcı ve sözelcileri ayırmadıklarını söylediler ki bu her iki taraf için de kötü, matematikte hızlı gidince sözelci zorlanır, aynı şekilde diğerinde de sayısalcı zorlanır. ayrıca öğretmen seçemiyorsun. Yani istediğin hocanın dersini takip edemiyorsun. Bu şu yüzden önemli her hoca aynı derecede iyi değil, ve bazı hocalar gerçekten bu işte çok iyi.Bunu da şansa bırakarak para vermek iyi değil çünkü hangi hocanın geleceğini söylemiyorlar. tabi sistemde değişiklik olduysa bilmiyorum. everesti bir arkadaş tavsiye etmemiş, ona katılıyorum çünkü benim de arkadaşım ordaydı hiç memnun değildi ayrıca ben de deneme sınavlarına girdim bir kaç kez, sorularda hep baskı hataları var, hiç uğraşıp düzeltmemişler.

ankarada iyi olarak meridyen-yaklaşım duydum. İhtiyaç'ın da yayınları, soruları, denemeleri güzel. Dersanesi nasıl bilmiyorum. Meridyen dersanesi de ihtiyaçın yayınlarını kullanıyor. ilkumutu da iyi diye duymuştum ama onlarla görüşünce bu yazdıklarımı söylediler, ayrıca diğer dersanelere göre biraz daha pahalı. ordaki iyi hocaların dersine denk gelirsen başarılı olursun. pegemi bilmiyorum dersanenin ismini duydum ama iyi kötü diye kimseden bir şey duymadım. Yine de gidip her dersaneden birebir bilgi almak da gerekli.

onursal9
Memur
13 Kasım 2008 20:08

Everest gibi bir dershaneye sakın gitmeyin. Onun için de bol bol araştırma yapın. Meridyenin iyi olduğunu ben de duymuştum.

kubii
Daire Başkanı
13 Kasım 2008 20:12

arkadaşlar,anlamıyorum,hepiniz üniversite mezunu insanlarsınız,ne kursu yahu.basit matematik ve okuyarak anlıyabileceğimiz tarih ,basiiiiiiit coğrafya.para harcayacak yer arıyosunuz.bakın ben 18 mayısta askerden geldim,40 gün sıkı çalıştım,91,5 aldım.hııı bi 40 günüm daha olsaydı 95 alırdım.hani o dersanelere giden arkadaşlar 70 lerde aldılar.çünkü ben hepsinden daha fazla istedim ve şimdi atanmiş bi kimyagerim

selin_12
Aday Memur
13 Kasım 2008 20:47

karacan ve everest için hiç iyi şeyler duymadım.

bide çok pahalıymıs...

hatta eğitim bölümünde everest mdurları dıye baslık vardı çok kişi onaylamıstı.

smh82
Kapalı
17 Kasım 2008 05:37

Teşekkürler arkadaşlar bilgilendirmeler için.

fenci85
Memur
18 Kasım 2008 15:18

arkadaşım branşın neydi sayısalcı mısın sözelci mi .. ona göre sana tavsiyede bulunabilirim. everest ,karacan ,ihtiyaç ,murat ilkumut ,meridyen ve garanti akademi hakkında bilgim var. ama şunu söleyim everest haricinde bi kursa gitmeni tavsiye edebilirim.

miray8308
Aday Memur
07 Ocak 2009 15:32

ben garanti akademiye gidiyorum.hocalarımdan da çok memnunum.ankarada dersaneye gitmeyi düşünen arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Ka_is.
Memur
07 Ocak 2009 16:06

dostum murat insan kaynaklarını tavsiye ederim..adamlar sistemi oturtmuşlar gayet güzel götürüyorlar..ancak kurs sana sadece %30 luk bir katkı yapar..geri kalanını biraz sen uğraşacan..yani bir dershane isterse 50 tane 1. çıkarsın sen çalışmadıktan sonra bu insanların birinciliğinin senin açından bir anlamı olmaz..

sekizbin
Şef
10 Ocak 2009 01:05

meridyen akademi hakkında görüşü olan var mı?

sekizbin
Şef
10 Ocak 2009 12:19

gncl

dosthanem
Aday Memur
10 Ocak 2009 13:25

evet arkadaşlar bende 2008 de kpss den 89 a yakın puan aldım

tecrübelerimi sizinle paylaşmak istiyorum

geçen sene ihtiyaça gittim gy-gk gayet iyiydi hocalar deneyimli yayınlar tetsler denemeler bol tavsiye ederim yayınları ücretsiz alıyosunuz özellikle hafta içi vıp grubunu tavsiye ederim eğitime giden arkadaşlar da memnundu adamlar yeni olmasına rağmen bu işi biliyorlardı ankara için söylüyorum yayın olarakta yargı -ihtiyaç -data gygk için

hepinize başarılar

minimühendis
Aday Memur
10 Ocak 2009 21:20

ihtiyaç bu sene açıldı diye biliyorum,geçen sene nerde hizmet veriyordu? herkes için pegemi tavsiye ederim,ihtiyacın tarih bölüm başkanı ve muratın tarih hocası pegemde.coğrafya ve anayasa içinde aynı şekilde.murat dağılmış diye duydum.ihtiyacın, yayınların bütün kitap yazarları derslerinize giriyor demelerine inanmayın hocaları pegemde.

pegeme giden bir mühendisim hepimize başarılar

1985abc
Aday Memur
12 Ocak 2009 12:35

bizde dün üç arkadaş garanti akademiye gidip kaydımızı yaptırdık.sözelciyiz ve matematikle yollarımız ayrılalı 4-5 yıl oldu.dersanedeki tüm matematikçilerin derslerine girip izledik.hepsi iyi.bize uyan grubun hocası yılmaz hoca.ayrıca bir de etüt sınıfına yazıldık.umarım hepimiz için hayırlısı olur.

sekizbin
Şef
12 Ocak 2009 15:54

gncl

dtcfli 2007
Aday Memur
23 Eylül 2009 01:33

cerensin
Şef
28 Aralık 2009 12:53

genel ytk ve kültr için ankara önerebileceğiniz kurs var mı?

Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi