Editörler : E.Kayı Han
«141516171819202122232425»

miracerkin
Memur
28 Mart 2017 14:58

Yanlış anlama bugüne kadar bilgi veriyorsun çok teşekkür ederim ama daha yeni 2 farklı şey söyledin. Bir diyorsun alım hazirana kadar yapılacak. Bir diyorsun hazirana kadar mülakatlar felan bitecek. İkisi çok farklı şeyler bence.. zaten alımların hazirana kadar çıkacağı konusunda herkes kesin gözle bakıyor

Erada, 7 yıl önce

hocam şimdi şöyle benim duyduğum alımların tamamlanacağı yani duyuru klavye sınavı mülakat hepsi hazirana kadar tamamlanacak dua edelimki bu iş hazirana kadar bitsinde güvenlik soruşturmasınıda geçip yıl bitmeden göreve başlayalım bu hakimlik sınavı bekleniyordu yayınlandı e şimdi zabıt katibi alımı şart oldu eli kulağında hocam eli kulağında emin olun

Boz14
Aday Memur
28 Mart 2017 15:04

arkadaşlar sabır belki referandumdan önce bile çıkar hazirana kadar aradaki presedürler de biteceğine göre.çıkması yakındır.

bir de bugün şöyle bir haber gördüm

http://www.kpsscafe.com.tr/adalet-personeli/adalet-bakanligi-zabit-katibi-mubasir-ve-ikm-alimlari-da-bekleniyor-h67865.html

Erada
Daire Başkanı
28 Mart 2017 15:05

hocam bende ne duyuyosam onu söylüyorum bu duyuru nisan gibi çıkacak alımlarda hazirana kadar tmamalancak son duyduğum bu

miracerkin, 7 yıl önce

Yanlış anlama bugüne kadar bilgi veriyorsun çok teşekkür ederim ama daha yeni 2 farklı şey söyledin. Bir diyorsun alım hazirana kadar yapılacak. Bir diyorsun hazirana kadar mülakatlar felan bitecek. İkisi çok farklı şeyler bence.. zaten alımların hazirana kadar çıkacağı konusunda herkes kesin gözle bakıyor

Erada
Daire Başkanı
28 Mart 2017 15:08

yanlış anlıcak bişey yok be hocam hepimizin derdi aynı..ama bu alım süreci hazirana kadar olacak öyle dedi bana konuştuğum kişi zaten şuan ihtiyaç listeleri hazır yapacakları tek şey duyuruyu yayınlamak..ama bu referandum işi herşeyi etkilemiş şuan tek sorun evet/hayır davası evet oyu yüzdesi beklenen gibi değilmiş o sebeple işler biraz karşısık hocam ama hakimlerin ki yayınlandı bekir bozdağ söz verdiği tarihi tutu bizimkinide tutacaktır öyle hissediyorum gerçekten eli kulağında bence yani eylül ekim kasım diyenlerde var ya oraya kalmaz bu iş diyorum

Erada, 7 yıl önce

hocam bende ne duyuyosam onu söylüyorum bu duyuru nisan gibi çıkacak alımlarda hazirana kadar tmamalancak son duyduğum bu

Boz14
Aday Memur
28 Mart 2017 15:11

Erada hocam duyduğun 3000 kişi sadece zabıt katibi mi ikm de dahilmi yoksa?

MARAZSAMSUN
Memur
29 Mart 2017 09:03

ARKADAŞLAR GÜNAYDIN BAKIYORUM DA YİNE HER KAFADAN BİR SES ÇIKIYOR YAZMADAN DURAMADIM BAKIN BU HAKİMLER SAVCILAR SINAVININ ÇIKMASIN HİÇ İYİ OLMADI BU DA DEMEK OLUYOR Kİ BİZİM İLANIN ÇIKMA SÜRECİ UZAYACAK BENİM ALDIM NET BİLGİYE GÖRE MAYIS TA ÇIKACAKTI İLAN FAKAT ŞİMDİ NE OLACAĞINI KİMSE KESTİREMİYOR BU HAKİMLER SAVCILAR İLANIN ÇIKMASININ TEK OLUMLU TARAFI DEMEK Kİ MALİYE ONAYLADI KADROLARI HAYIRLISI DİYELİM O OLSUN BENCE BİZ KENDİMİZİ MAYISIN ORDASI VEYA SONUNA HAZIRLAYALIM GERİSİ ALLAH TAN VESSALAM

boncul84
Daire Başkanı
29 Mart 2017 12:15

Hayda Allah ım ya bu ne her gün bi ileri tarihe atıyorsunuz gün yaklaştıkça onu bekleme bunu bekleme sıkıldım bu işten valla kimseye inanmıyorum artık

oturup paşa paşa beklicez ne zaman çıkarsa çıksın ya offf

44harun44
Memur
29 Mart 2017 12:19

forum gerçekten harika biryer yazılanları okuyup basıyorum kahkahayı

44harun44
Memur
29 Mart 2017 12:20

bazı kişiler kendi yazdıkları yalan dolan bilgilere kendileri inanıyor ilginç :))))

44harun44
Memur
29 Mart 2017 12:22

herşeyin hayırlısı diyorum umarım en kısa sürede ilan çıkar iyi çalışmalar

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
29 Mart 2017 17:22

bazen ben de gülüyorum bu foruma. inşallah en kısa sürede çıkar alıştım beklemeye gerçi

MARAZSAMSUN
Memur
29 Mart 2017 20:23

güzel kardeşlerim güleceiniz şeyler sizin ve bizim umutlarımız yani ortada gülünecek bişey oldugunu düşünmüyorum herkes düşüncesini paylaşıyor ya saygı duyarsın ya da duymazsın eleştirmeye luzum yok saygılarımla

ALIM KONUSUNA GELİNCE İNŞALLAH ALIM ÇIKACAK MAYISTA ÇIKACAK (BEN GİBİ SÖYLEYENLER ) YANILIRDA SİZİN DEDİĞİNİZ ÇIKAR RABBİM HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN

hayattan bezmis biri, 7 yıl önce

bazen ben de gülüyorum bu foruma. inşallah en kısa sürede çıkar alıştım beklemeye gerçi

tan270
Aday Memur
29 Mart 2017 20:27

İnsan gerçekten hayret ediyor

miracerkin
Memur
30 Mart 2017 00:21

Günler geçtikçe çok gülünç bir hal alıyor gerçekten, her gün aynı şeyler yazılıp duruyor. Beklemekten başka hiç bir şey yapılmaz anlaşılan

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
01 Nisan 2017 13:07

referandum öncesi duyuru yapılır mı acaba ?

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
01 Nisan 2017 15:09

içimde nisanda çıkacak gibi bi his var ama inşallah 16 nisan öncesi çıkar.

arkadaşlar duyuru yapıldıktan kaç gün sonra klavye sınavlar yapılır ve kaç gün sonra mülakat yapılır? önceki senelerden bilgisi olan yazabilir mi ? ortalama olarak yani?

bi de şunu sorucam zabıt katipliğinde kılık kıyafet nasıl oluyor? hergün traş olmak zorunlu mu? kravat zorunlu mu? gömlek pantolon yeter mi ?

kurt1122
Memur
01 Nisan 2017 15:12

icra katipliğinin sınavında 30 aralıkta duyuru yapıldı 4 şubatta sınav yapıldı. yani her şekilde bir ay rahat var

Pkcan
Aday Memur
01 Nisan 2017 18:36

arkadaşlar kağıttan mı olur zabıt katipliği sınavı birde 73 puan beni sıralamaya koyarmı

ippp
Memur
01 Nisan 2017 18:40

Bir kaç gun sonra sınav bikaç gün sonra mülakat olur diyen arkadaş çok iyi niyetlisin ama o ilan bu gün çıksa 35 40 gün sonra klavye sınavı olur ondan 10 15 gün sonra mülakat olur sonra 3,4 ay güvenlik soruşturması olur nerdeeeeeee senin dediğin bunlar olurken 28 yaşımda parasız işsiz evde geçer ama daha ilan bile yok daha biran önce çıksa da önümüzü gorsek

kurt1122
Memur
01 Nisan 2017 18:53

aynen öyle sınav süreci uzun çünkü

Toplam 1292 mesaj
«141516171819202122232425»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi