Editörler : E.Kayı Han

effe34
Şef
04 Haziran 2013 15:38

sm arkadaşlar torba yasa için haberler yoğunlaştı. gazeteler ve haber siteleri bu haberi yayınlıyorlar hemen hemen hergün... bizde boş durmayalım ve tweetlere devam edelelim arkadaşlar. kadro işini sonraya bıraktırtmayalım. sona yaklaşıyoruz bu günkü haber sitesi linki:

http://finans.mynet.com/haber/detay/haber-analiz/iste-adan-zye-torba-yasa/86847/10#haber-baslik

effe34
Şef
04 Haziran 2013 22:39

slm arkadaşlar az önce ben bütün bakanlara tweet attım. taleplerimizi belirttim. inş bir sonuç alacağız sizde msj atın isteğinizi belirtin. bu zamanlarda boş durmayıp devamlı msj atmamız yararımıza olacaktır arkadaşlar...

effe34
Şef
04 Haziran 2013 22:49

slm arkadaşlar, az önce trt de yayın yapan emin pazara tweet arttım. 22,35 te ak parti genel başkan yardımcısı hüseyin çelik konuk oluyor. torba yasanın meclise ne zaman geleceğini sormasını rica ettim. fırsatınız varsa sizde yazın arkadaşlar msj yoğunluğu olsun ki bakan cevap verebilsin...

effe34
Şef
05 Haziran 2013 12:21

http://sgkrehberi.com/haber/16311/ buda başka bir haber arkadaşlar bugün yayınlandı.

effe34
Şef
08 Haziran 2013 23:24

tweet atıyormuyuz arkadaşlar bu hafta başbakan karar verecek sanırsam biraz daha yazalım...

effe34
Şef
09 Haziran 2013 13:40

arkadaşlar umudu yitirmeyelim. ne olursa olsun biz bu kadroyu istiyoruz. eğer istiyorsak dile getirmeye devam etmeliyiz. yani tweetlere devam... bakan ne demişti isteklerinizi söyleyin.... böyle bir söylemi vardı geçmişte. bizde isteğimizi bakana iletelim. gezi parkı saçmalığının engel olacağını sanmıyorum ben. çalışmaya devam arkadaşlar durmaksızın...

effe34
Şef
10 Haziran 2013 08:42

slm arkadaşlar bugün saat 13.00 de ankarada bakanlar kurulu toplanıyor. hadi hayırlısı inş bugün bu kadro işi hallolacak. bakan faruk çelik bugün torba yasayı başbakana sunacak...

bsdmr
Kapalı
10 Haziran 2013 09:38

twite devammm insallah kadromuz gelsin artık yorulduk bıktık

bsdmr
Kapalı
10 Haziran 2013 09:41

arkadaslar kimsenin bişi yaptıgı yok 3-4 kişinin cabasıylamı kadro gelecek destek bekliyoruz

bsdmr
Kapalı
10 Haziran 2013 12:27

twit atıyorum bütün bakanlara basbakanlara atmaya devam destek verin kadroiçin bos durmayın

spdial
Aday Memur
10 Haziran 2013 18:34

Günde 10 tane atıyorum :) şu bir olsaydıda rahatlasaydık artık, bıktım şüpheyle yaşamaktan, twitlere devam arkadaşlar.

Sayın Bakanım 4/B'liler olarak Kadro bekliyoruz. Saygılar sunarım, iyi çalışmalar.

effe34
Şef
10 Haziran 2013 22:38

slm arkadaşlar sakın umudumuzu yitirmeyelim. tweetlere devam edelim isteğimizi dile getirelim. KADRO İSTİYORUZ. ben hergün tüm bakanlara tweet atıyorum siz de atın arkadaşlar bıkmak usanmak yok. mesaiye devammm...

bsdmr
Kapalı
11 Haziran 2013 00:14

bende hergün atıyorum herkes atsın

bsdmr
Kapalı
11 Haziran 2013 10:15

arkadaslar memursen baskanı bugün trt haberde sabah acıklama yaptı.basbakanla yaklasık 20 gün önce görüstük.4/b li sözlesmelilerle ( saglık bakanlıgı il özel idare tarım..) yaklasık 80 bin personelle ilgili olumlu gelişme elde ettik ama 4/c lilerin durumu kritik.insallah güzel haberi veririz dedi

effe34
Şef
12 Haziran 2013 08:44

Çelik, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu ile ilgili konfederasyonlarla bir çalışma yaptıklarını belirterek, "Bu yaptığımız çalışmalar bir noktaya gelmiş bulunuyor. Bunların henüz netleşmediğini, büyük bir bölümün parlamentoya sevk edilmediğini belirtmek istiyorum. Bu kanunda özellikle statülerdeki dağınıklığın giderilmesinin de aralarında olduğu önemli bazı değişikliklerin yapılması konusunda sendikalarla güzel bir çalışmamız var. Bunu kısa süre içinde tamamlamak gayretindeyiz" yorumunda bulundu.

effe34
Şef
12 Haziran 2013 08:47

tweetlere devam arkadaşlar meclis tatile girmeden bu işin hallolması lazım. seçimlere 7 ay kaldı diyor başbakan... seçimden 1 hafta önce kadro verirse zaten bizim için bir anlamı kalmıyor. çalışmalara devam...

12 Haziran 2013 16:22

Bu olaylardan sonra kadroyu zor görürsünüz badem bıyıklı beleşçiler, sınavsız atan, daha yüksek maaş al sonra gelsin kadro. Huzur-u mahşerde nasıl hesap vereceksiniz bakalım haramzadeler. (KPSS ile atanan sözleşmelileri tenzih ederim.)

effe34
Şef
13 Haziran 2013 08:14

Memur-Sen Başkanı Ahmet Gündoğdu, gündeme ilişkin önemli açıklama...

SÖZLEŞMELİ PERSONELİN KADROYA GEÇİRİLMESİ

Kamu kurum kuruluşlarında görev yapan sözleşmeli personelin kadroya geçirilmesi ile ilgili 1 buçuk yıldır devam eden bir çalışma var.

"Sayın Başbakan, bu çalışma üzerinde biraz daha çalışın demişti. Bu çalışma sonucunda bizim talebimiz: TRT, Gençlik Spor, Belediye, İl özel idare, Tarım Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Diyanette, kalan 80 bin 4B'linin kadroya geçirilmesi; 4C'linin de ilkokul, ortaokul, lise mezunlarının genel idare hizmetinde memur, TUİK'tekilerin anketör memur, üniversite mezunlarının alanında memuriyete geçirilmesi..."

"4C'lilerle ilgili sıkıntı devam ediyor. Buradan ilk kez dile getiriyorum. En son gittiğimizde 4C’ liler ne işçi ne memur olmadıkları için eş yardımını bile alamıyor. Memur olmaları çok istiyoruz ama memur olmaları imkânsız ise en azından işçi statüsü verilsin, ikramiye, eş yardımı çocuk yardımı alabilmeleri için. Diğer sözleşmelilerin kadroya geçirilmesi için daha çok mesafe kat ettik."

TRT

tryphanasoma
Memur
13 Haziran 2013 09:59

denizbilimci arkadaşım. sen ne içtin amacın ne? burası zaten kpss ile atananların yeri. 2010 da 86 puanla atandım. mebe gidiyordum nedense shcek e geldim memleketim diye.

ama senin söylemek istediğin şeylerin yeri burası değil. burdaki arkadaşların hepsi yüksek kpss puanlarıyla atandılar. emin olabilrisin. istersen gönderim tc mi kpss puanıma bak. ki hakkınıda yemim kpss ile atananları tenzi etmişsin ama burası komple kpss ile atananların yeri.

Toplam 70 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi