Editörler : swat3410

Barracudaaa
Kapalı
03 Ekim 2017 09:03

Rabbim sana tez zamanda sıkılmaya fırsat bulamayacağın yoğunlukta bir yer nasip etsin inşallah.

İMAJJJJJJJ
Yasaklı
05 Ekim 2017 14:20

hi5, hitme up,tango gibi programlari yukle manitalarla takil,,,

TcgYavuz
Kapalı
05 Ekim 2017 17:14

Merakımı giderirseniz sevinirim bu şark bölgesi denen yer misak i milli sınırları içinde değil mi??

Yurtdışı göreviniz sanırım aksi takdirde atalarımızın kanlarıyla suladıkları topraklarda tek damla kan akıtmadan görev alıp söylenceğinizi tahmin etmiyorum. Çok mutsuzsanız cem yılmazın kıdem tazminatını almakla ilgili konusmasını dinlemenizi öneririm saygılarımla..

İMAJJJJJJJ
Yasaklı
05 Ekim 2017 17:35

yavuz sen hic ankara nin otesine gittin mi

TcgYavuz
Kapalı
05 Ekim 2017 17:38

Babanın oglumuyum ben ? İsmim yavuz degil nick im yavuzda değil tcg yavuz diyceksiniz sayınimajjjjjjj

İMAJJJJJJJ, 7 yıl önce

yavuz sen hic ankara nin otesine gittin mi

TcgYavuz
Kapalı
05 Ekim 2017 17:40

Ayrıca ben sana azdemin vatan topragının ayrılamıycağı konusunda yazı yazmıştım ankara örneği oldumu sence? Çok sorunun varsa doğudaysan gidiveriyim yerine

TcgYavuz
Kapalı
05 Ekim 2017 17:52

Bugün bu halde olmamızın tek sebebi işini severek yapmayan bulunduğu ortamı sevmeyen insaların sucudur adalet mesleğini sevmeyen hakim ve savcılar işssiz kalmamak uğruna adaleti katletti bare siz polis abilerim bu tufaya gelmezlerse çok memnun olucam şark görevini düşünceğine ölmemeye çalış toprak doydu kana artık yeni tabutlara yeni evlatları kaybetmeye tahamülü kalmadı bu ülkenın uyanık ol görevdeyken sivil hayatda çakal it dolu ortalık sevindirme kimseyi sehitler ölür hemde öyle bi ölürki arkasında ailesinde enkaz bırakır vatan bölünmez ama ölme genede her can bu memleketin yılları geriye gider .

Meslek hayatınızda başarılar dilerim dahada yazmıycam bu konuya iyi günler

Eyna06
Aday Memur
05 Ekim 2017 18:41

bizimde özel sektörde 2bin tl ye canımızı çıkarıyorlar. İnşallah polis oluruz diye uğraşıyoruz.

Sağlık yerinde olsunda herşey geçer kardeş.

by carizma
Daire Başkanı
06 Ekim 2017 11:54

gel yüksekovaya zaman hızlı geçiyor :)

06 Ekim 2017 13:20

Ben de yıllarca güneydoğuda çalıştım. Aynı derde sahiptim. Ve kendimi sanatsal çalışmalara verdim. Gitar öğrendim, ilerlettim ve canlı müzik yaptım. Gitar dersi verdim. Bol bol film izledim sinema yazarı oldum hatta film çektim.

Neye ilgin var ise onunla bol bol uğraş. Ne olduğu çok önemli değil, keyfine yeteneğine göre. Sanat, bilim, spor hepsi olur.

Doğu güneydoğuda sanata bilime spora ilgi sevgi daha fazladır batıya göre. Bol bol oku mesela, gazete yazarlığı yap. Mutlaka oralarda da yerel gazeteler vardır. Memur olduğun için siyasi yazma ama başka alanlarda yazabilirsin. Yazmaya yatkın değil isen balık tutmak, kayak yapmak, paraşüt, dağcılık, mağaracılık gibi şeylerle uğraşa bilirsin. Fotoğraf mesela. Çok iyi fotoğraf çeken profesyonel makineler çok ucuzladı artık. 2-3000 tlye muhteşem fotoğraflar çekebileceğin ekipman toparlayabilirsin. Makine, lens, tripod vs.

Benim bir arkadaşım, marangozlukla falan uğraşırdı. Severdi yani testere çekiç çivi pense vs. Adam kendi evine harika eşyalar yapıyordu. Olayı masa sandalye yapmaya vardırmıştı. Eşine dostuna tabure masa vs. yapıyordu. Başka bir arkadaşım bağ bahçe işleri yapardı. Adam ekonomik çözümlerle küçük bir alçak tünel sera yapmıştı ve tere roka marul vs yetiştiriyordu. Mevsimine göre domates salatalık biber vs. yetiştirirdi. Çiçek süs bitkisi falan da yaptığı olmuştu. Çok keyifli ve rahatlatıcıdır toprakla uğraşmak.

Artık hemen her şehirde kültür sanat kursları var. Resim fotoğraf ahşap işleri hatta pilates yoga vs. gibi sportif faaliyetler. İl merkezine hafta sonları falan gidebiliyor isen bunlar da mümkün.

En başta neye ilgin var? Bunu bir düşün. Ona göre mutlaka bir şeyler bulacaksın. Mesele üşenmemek ve biraz hareket... Kolay gele...

07 Ekim 2017 00:35

Değerli Hocam,

Elinize, emeğinize ve yüreğinize sağlık,

Bu soru ve bu sorunun muhatabı ben değilim...

Lakin MEB de sizin gibi iyi kalpli hocalarımızın olması,

Bize kafidir!!!

Görkem Öge, 7 yıl önce

Ben de yıllarca güneydoğuda çalıştım. Aynı derde sahiptim. Ve kendimi sanatsal çalışmalara verdim. Gitar öğrendim, ilerlettim ve canlı müzik yaptım. Gitar dersi verdim. Bol bol film izledim sinema yazarı oldum hatta film çektim.

Neye ilgin var ise onunla bol bol uğraş. Ne olduğu çok önemli değil, keyfine yeteneğine göre. Sanat, bilim, spor hepsi olur.

Doğu güneydoğuda sanata bilime spora ilgi sevgi daha fazladır batıya göre. Bol bol oku mesela, gazete yazarlığı yap. Mutlaka oralarda da yerel gazeteler vardır. Memur olduğun için siyasi yazma ama başka alanlarda yazabilirsin. Yazmaya yatkın değil isen balık tutmak, kayak yapmak, paraşüt, dağcılık, mağaracılık gibi şeylerle uğraşa bilirsin. Fotoğraf mesela. Çok iyi fotoğraf çeken profesyonel makineler çok ucuzladı artık. 2-3000 tlye muhteşem fotoğraflar çekebileceğin ekipman toparlayabilirsin. Makine, lens, tripod vs.

Benim bir arkadaşım, marangozlukla falan uğraşırdı. Severdi yani testere çekiç çivi pense vs. Adam kendi evine harika eşyalar yapıyordu. Olayı masa sandalye yapmaya vardırmıştı. Eşine dostuna tabure masa vs. yapıyordu. Başka bir arkadaşım bağ bahçe işleri yapardı. Adam ekonomik çözümlerle küçük bir alçak tünel sera yapmıştı ve tere roka marul vs yetiştiriyordu. Mevsimine göre domates salatalık biber vs. yetiştirirdi. Çiçek süs bitkisi falan da yaptığı olmuştu. Çok keyifli ve rahatlatıcıdır toprakla uğraşmak.

Artık hemen her şehirde kültür sanat kursları var. Resim fotoğraf ahşap işleri hatta pilates yoga vs. gibi sportif faaliyetler. İl merkezine hafta sonları falan gidebiliyor isen bunlar da mümkün.

En başta neye ilgin var? Bunu bir düşün. Ona göre mutlaka bir şeyler bulacaksın. Mesele üşenmemek ve biraz hareket... Kolay gele...

07 Ekim 2017 00:39

Süper gerizekalı

İMAJJJJJJJ, 7 yıl önce

hi5, hitme up,tango gibi programlari yukle manitalarla takil,,,

AsayişYunus06
Aday Memur
07 Ekim 2017 23:55

polisligin ozel sektorden bi farki varsa o da hatri sayilir maasi olmasidir baska bi avantaji yok kimse bakmasin bu arkadasin boyle konu acip sıkılıyorum dedigine binde bi denk gelicek ihtimaldir bu genelde ordan oraya 12 12 kosarsın tam izin alirsin 3 gun bi yere kacayim dersin tak mesaj gelir surda gorevlisiniz polise bugun bayram demisler gorev yerim neresi demis misali yanlis algi olmamasi acisindan okuyanlari bilgilendirmek adina yaziyorum bu meslegi sececek olanlar bu tarz seylere aldanip da polis olmasin cunku ilerde pismanlara oynayabilir maksat bilgi vermek kimseye akil verip isine karismak haddimize degil yanlis anlama olmasin

konu sahibi arkadasa gelincede ben olsam keyfime bakardim zaten degerli meslektaslarımız ve yeler gereken cevabı vermis kimi acikta kimi ihrac aylardir hatta yıllardir bekleyen var kimi biz gibi basina kaldiramayacak sekilde mesaide haline sukret derim yerinde olmak isteyen bi yıgın insan var varsin canın sıkılsın bugünlerde gecer bos ver keyfine bak degerli meslektasların ve uyelerin yazdıgı tavsiyeleri gozden gecir hayatin tadini serbestligin zevkini sefasini sur bulursun vakit gecirecek biseyler Allah tez zamanda sıkılmaya firsat bulamayacagin yogunlukta bi yer nasip etsin insallah sıkılmadan calis saygilarimla hayirli gorevler dilerim

Eyna06, 7 yıl önce

bizimde özel sektörde 2bin tl ye canımızı çıkarıyorlar. İnşallah polis oluruz diye uğraşıyoruz.

Sağlık yerinde olsunda herşey geçer kardeş.

İMAJJJJJJJ
Yasaklı
09 Ekim 2017 12:35

crime sana cekmisim

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi