Editörler : E.Kayı Han
12345678910111213»

ARD4606
Aday Memur
12 Eylül 2017 15:57

Hocam umarım kısa sürede iade olursunuz. savcılık kom dan ne zaman istemiş. Yazının gelme süresi ne kadar acaba. Bende Kom dan yazı bekliyorum.savcılığa temmuz 20 si gibi gittiğimde emniyete araştırılmanız için yazı yazıldı dediler bide Eylül 15 i gibi tekrar uğra dediler.

kbrugr, 7 yıl önce

arkadaslar 1 ehlulde ihrac oldum akrabamin indirim var diye adima actigi internet aboneliginden . Hala takipsizlik alamadim savcimda izinde. .gecen gun Kom raporu geldi ankaradan gelmis o raporda benim degil akrabamin kullanici oldugu yaziyor . Ayrica intermet aboneligini odemeyo yapan kisinin banka bilgileri geldi ve benim o intermetim acildigi yerde ikamet etmedigim bilgisi geldi bu evraklarla komisyona basvurdum . Kom raporuda takipszlk kadar onemli degil mi sonucta bu raporla tutklama ve tahliye oluyor

kbrugr
Aday Memur
12 Eylül 2017 17:48

Hocam inanin benimde haberim yoktu bu evragin istendiginden savcilik boyle bir bilgi vermemisti . Evrak almaya gittigimde komdan boyle bir rapor geldigini ogrendim . 5 ekimde gozaltina alinmistm 7 eylulde elime ulasti .. ayrica sizin durumda birine hat verme olayiysa bi savcilga sorun bir cok ile gonderilmis gercek kullanici bilgileri

ARD4606, 7 yıl önce

Hocam umarım kısa sürede iade olursunuz. savcılık kom dan ne zaman istemiş. Yazının gelme süresi ne kadar acaba. Bende Kom dan yazı bekliyorum.savcılığa temmuz 20 si gibi gittiğimde emniyete araştırılmanız için yazı yazıldı dediler bide Eylül 15 i gibi tekrar uğra dediler.

ARD4606
Aday Memur
12 Eylül 2017 18:09

Hocam benimki ortak wi-fi paylaşımdan dolayı (TTNet) hat benim üzerimeydi. Komşumla paylaşmıştım. Savcılığa tekrar gideceğim hakkımda dosya açılmış. Dosya içeriği olarak bylock olduğunu söyledi katip başkada bilgi vermedi. Bende ortak wi-fi sendika aracılığıyla öğrendim . Hakkımızda hayırlısı umarım biranönce çözülürde kurtuluruz bu illetten

kbrugr, 7 yıl önce

Hocam inanin benimde haberim yoktu bu evragin istendiginden savcilik boyle bir bilgi vermemisti . Evrak almaya gittigimde komdan boyle bir rapor geldigini ogrendim . 5 ekimde gozaltina alinmistm 7 eylulde elime ulasti .. ayrica sizin durumda birine hat verme olayiysa bi savcilga sorun bir cok ile gonderilmis gercek kullanici bilgileri

kbrugr
Aday Memur
12 Eylül 2017 18:43

Hocam bana resmen 1 yikda geldi 😔 ama eninde sonunda geliyor bir de benim akrabam olacak kisi kullandigini inkar etti . Beni surundurduler resmen daha 9 aylik ogrrtmendim .. ama her sey cikti o rapaorla resmen kullanann ben degil akrabam oldugu acikca yaziyor .su ana kadar aldigim tek ii haber bu oldu . Emin olun ortaya cikacaktir sizinde umarim artik hizlanir ayrica kesin gidip sorun belki sizinde gelmistr .gozaltina alindiniz mi siz ne kadar zamandr bekliosnz

ARD4606, 7 yıl önce

Hocam benimki ortak wi-fi paylaşımdan dolayı (TTNet) hat benim üzerimeydi. Komşumla paylaşmıştım. Savcılığa tekrar gideceğim hakkımda dosya açılmış. Dosya içeriği olarak bylock olduğunu söyledi katip başkada bilgi vermedi. Bende ortak wi-fi sendika aracılığıyla öğrendim . Hakkımızda hayırlısı umarım biranönce çözülürde kurtuluruz bu illetten

yeniyaşam35
Kapalı
12 Eylül 2017 18:55

Hocam akrabanız sizin hattı kullandığını mı inkar etti Yoksa proğramı kullandığını mı

kbrugr, 7 yıl önce

Hocam bana resmen 1 yikda geldi 😔 ama eninde sonunda geliyor bir de benim akrabam olacak kisi kullandigini inkar etti . Beni surundurduler resmen daha 9 aylik ogrrtmendim .. ama her sey cikti o rapaorla resmen kullanann ben degil akrabam oldugu acikca yaziyor .su ana kadar aldigim tek ii haber bu oldu . Emin olun ortaya cikacaktir sizinde umarim artik hizlanir ayrica kesin gidip sorun belki sizinde gelmistr .gozaltina alindiniz mi siz ne kadar zamandr bekliosnz

ARD4606
Aday Memur
12 Eylül 2017 19:16

Gözaltına alınmadım. İhraç sebebimi Mayıs ayında sendika sayesinde öğrendim. Hemen savcılığa dilekçe vermek için gittiğimde hakkımda dosya açıldığını öğrendim. Dilekcemi de dosyama eklettim. En son temmuzda gittiğimde emniyete yazı yazıldığını söyledi katip. Bide Eylül 15 den sonra Ra tekrar uğramamı söyledi. Haftaya gitmeyi düşünüyorum.

kbrugr, 7 yıl önce

ARD4606
Aday Memur
12 Eylül 2017 19:17

Hakkımda herhangi bir işlem olmadı

yeniyaşam35, 7 yıl önce

Hocam akrabanız sizin hattı kullandığını mı inkar etti Yoksa proğramı kullandığını mı

ARD4606
Aday Memur
12 Eylül 2017 19:18

Hakkımda herhangi bir işlem yapılmadı

kbrugr, 7 yıl önce

kbrugr
Aday Memur
12 Eylül 2017 20:44

Hocam interneti kullandiginida kabul etmedi k prpgrami kabul etsin .ayrica kullanan kisinin kendo telinde de program vardi 5 ay tutuklu kalip cikti

yeniyaşam35, 7 yıl önce

yeniyaşam35
Kapalı
12 Eylül 2017 22:08

Benim hattı kullanan kişi hattı kullandığını kabul ediyor ama o proğramı kullanmadım diyor.Kendi el yazısı ile hattı kullandığına dair beyanı nı savcılığa verdim. Bekliyorum 9 ay oldu

kbrugr, 7 yıl önce

Hocam interneti kullandiginida kabul etmedi k prpgrami kabul etsin .ayrica kullanan kisinin kendo telinde de program vardi 5 ay tutuklu kalip cikti

asker24
Aday Memur
14 Eylül 2017 02:15

Aynı durum bende de var adli kontrol mü var sizdede ? İddanamemi bekliyorsunuz ?

yeniyaşam35, 7 yıl önce

Benim hattı kullanan kişi hattı kullandığını kabul ediyor ama o proğramı kullanmadım diyor.Kendi el yazısı ile hattı kullandığına dair beyanı nı savcılığa verdim. Bekliyorum 9 ay oldu

bircan-5
Şef
14 Eylül 2017 12:31

yeniyaşam35 özelinize meaj attım bir bakar mısınız

yeniyaşam35, 7 yıl önce

mdr_yetkili
Aday Memur
28 Eylül 2017 11:04

Gelişme yok mu

babaokulu20
Aday Memur
28 Eylül 2017 16:25

maleseff

mavikirmizi
Şube Müdürü
30 Ekim 2017 11:30

Gelişme kaydeden oldu mu???

babaokulu20
Aday Memur
31 Ekim 2017 08:15

Hala bekliyoruz hocam hiçbir gelişme yok

mavikirmizi, 6 yıl önce

Gelişme kaydeden oldu mu???

ahsan
Memur
31 Ekim 2017 10:06

Beklemedeyiz ve elimizden de hiçbirşey gelmiyor maalesef.

hancı99
Aday Memur
25 Kasım 2017 22:44

Takipsizlik alışta okuluna müfettiş gelen varmı

MertHoca
Aday Memur
26 Kasım 2017 01:47

Benim gelmişti hocam

d.s.m
Daire Başkanı
27 Kasım 2017 16:56

Ağır cezada yargılanıp Beraat alan var mı? Beraati Cmk 223/2 b bendine göre mi yoksa e bendine göre mi veritorlar.Yani suçun sanık tarafından işlenilmediğinin sabit olmasından mı yoksa delil yetersizliğinden mı veriyorlar?

Toplam 992 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi