Editörler : crops35
12 Kasım 2013 23:24

TCDD 652 Adet İşçi Alımında Mülakatı Kazananlar!!

Arkadaşlar mülakat bitti, uzun bir süreden sonra sonuçlar belli oldu ve kimimiz kazandı kimimiz ise kazamadı. Kazanan arkadaşları tebrik ederim kazanamayanlar ise inşallah en kısa zamanda gönüllerine göre bir iş bulurlar.

Asıl konuya gelecek olursak; şimdi nasıl işlemler yapılacak? Psikoteknik sınavı nasıl olacak... Ne zaman işe başlayacağız.. Düşünce ve bilgilerinizi bekliyorum..

uamanyaqx
Kapalı
13 Kasım 2013 11:28

evet bizde heyecan ile ayın 20 sini bekliyoruz artık tatlı bir koşuşturma olacak sanırım daha önceden tecrübeli arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşmaları bekliyoruz

memuradayiyim
Aday Memur
13 Kasım 2013 12:18

hayırlısı olsun uamanyaqx hangi bölgeyi kazandın acaba?

vuralfb
Aday Memur
13 Kasım 2013 12:49

Bende izmir makinistligi kazandim ilk once saglik raporlarini isticekler sanirim ondan sonra pisikoteknik icin ankaraya gidicez

memuradayiyim
Aday Memur
13 Kasım 2013 15:54

Hakkında hayırlısı olsun.. Psikoteknik sınavı hakkında bilgin var mı acaba? Ücreti ne kadar? Yanımızda ona göre para ayarlayalım yani..

vuralfb, 10 yıl önce

Bende izmir makinistligi kazandim ilk once saglik raporlarini isticekler sanirim ondan sonra pisikoteknik icin ankaraya gidicez

vuralfb
Aday Memur
13 Kasım 2013 18:28

Benimde bi bilgim yok arkadasim

memuradayiyim, 10 yıl önce

Hakkında hayırlısı olsun.. Psikoteknik sınavı hakkında bilgin var mı acaba? Ücreti ne kadar? Yanımızda ona göre para ayarlayalım yani..

vuralfb
Aday Memur
13 Kasım 2013 18:36

Arkadaslar baslicagimiz yerleri arayan oldumu yada tcdd yi bilgi alan

posnak
Aday Memur
13 Kasım 2013 22:02

Arkadaşlar kazananları tebrik ediyorum kazanamayanlar inşallah başka bir işe yerleşirler. ben de kütahya tavşanlıyı kazandım ama ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum. şu an sadece tcdd resmi sitesinde ilan acılmasını bekliyorum . evraklar , sağlık raporları ve pisikoteknik testi hakkında bilgi sahibi olanlar özel mesajdan veya buradan bana bilgi verirlerse cok sevinirim . Teşekkürler.

memuradayiyim
Aday Memur
13 Kasım 2013 23:52

Arkadaşlar az önce aşağıda linki vereceğim sitede bir arkadaş paylaşımda bulunmuş orada yazanları isterseniz birde siz okuyun. evrak listesi var... http://www.demiryol.net/tcdd-652-adet-isci-personel-alimi-yapiyor.html

memuradayiyim
Aday Memur
15 Kasım 2013 11:30

Arkadaşlar az önce 1. bölgeyi aradım ve aldığım bilgiyi paylaşıyorum. 25 Kasım/ 6 Aralık tarihleri arasında evrak teslimi yapılacakmış.

murty0658
Aday Memur
17 Kasım 2013 01:28

arkadaşlar psikoteknik muayenesi refleks anında doğru karar verme yeteneğinizi ölçmek için yapılan muayenedir fiyatıda 314 tl

vuralfb, 10 yıl önce

Benimde bi bilgim yok arkadasim

memuradayiyim
Aday Memur
17 Kasım 2013 13:49

Murty0658 adlı üye arkadaşım. ben senin söylediğin psikotenknik sınav ücreti olan 314 TL yi 2011 yılında istemişler diye okudum forumda. Bu ücret hiç artış göstermemiş mi? Verdiğin bilgi kesin mi? Dediğin miktarda para ayarlayıp açıkta da kalmak var işin ucunda...

murty0658, 10 yıl önce

arkadaşlar psikoteknik muayenesi refleks anında doğru karar verme yeteneğinizi ölçmek için yapılan muayenedir fiyatıda 314 tl

murty0658
Aday Memur
18 Kasım 2013 23:13

ben agustosun 18i gibi gittim psikoteknik muayeneye ve ağustos 23te işe başladım fiyat aynı yani

memuradayiyim
Aday Memur
19 Kasım 2013 20:53

teşekkürler murty0658 arkadaşım. hangi braşta görev yapıyorsunuz ve maaşınız ne kadar bilgi verir misiniz?

murty0658, 10 yıl önce

ben agustosun 18i gibi gittim psikoteknik muayeneye ve ağustos 23te işe başladım fiyat aynı yani

murty0658
Aday Memur
22 Kasım 2013 19:36

ankarada opratör olarak çalışıyorum 1800tl maaş yılda 2 tam 4 yarım maaş da ikramiye daha ne olsun :)

memuradayiyim
Aday Memur
22 Kasım 2013 21:27

Allah'a şükür olsun. Bende mekanik vasıta tesis cihaz ve vinç operatörü olarak asıl kazandım. Kafama takılan bazı sorular var cecaplaya bilirsen çok memnun olacağım.

- İşe ne zaman başlarız? ( Psikoteknik sınavından sonra işe başla tebligatı elimize ulaşınca en geç kaç gün içinde işe başlamamız gerek?)

- Sendikaya üye olmamız nasıl gerçekleşiyor?

- Benim kazandığım yer küçük bir ilçe. Ailemin yaşadığı ilçe dışında. Atandığım yerde ki gar şefliği bize kalcak yer verebiliyor mu? ( lojman, işçi yatakhanesi vs?)

murty0658, 10 yıl önce

ankarada opratör olarak çalışıyorum 1800tl maaş yılda 2 tam 4 yarım maaş da ikramiye daha ne olsun :)

murty0658
Aday Memur
24 Kasım 2013 03:36

1)evraklarını teslim ettikten hemen sonrada başlayabilrisin 15 gün sonrada 2)evraklarını teslim ederken sendikayı da aradan çıkartıyorlar orası kolay iş:)

3)ben büyük şehirdeyim bizde böyle bi olay yok yozgatta benimle aynı işi yapan arkadaşım var onun dediğine göre böyle bi imkan yok

memuradayiyim
Aday Memur
24 Kasım 2013 21:11

evrakları teslim ederken demişsiniz? Bölgeye teslim edeceğimiz evrakların dışında tekrardan evrak mı vereceğiz? orada bir anlaşılmazlık yaşadım.

murty0658, 10 yıl önce

1)evraklarını teslim ettikten hemen sonrada başlayabilrisin 15 gün sonrada 2)evraklarını teslim ederken sendikayı da aradan çıkartıyorlar orası kolay iş:)

3)ben büyük şehirdeyim bizde böyle bi olay yok yozgatta benimle aynı işi yapan arkadaşım var onun dediğine göre böyle bi imkan yok

murty0658
Aday Memur
25 Kasım 2013 23:07

evrakları teslim ettikten sonra sendikaya üye olmaya gideceksin ve banka hesabı açtıracaksın bunlar son işlemler olacak

memuradayiyim
Aday Memur
26 Kasım 2013 00:28

Bugün 1. Bölgeye evraklarımı teslim ettim ayın 28 inde psikoteknik sınavına gireceğim. Evrakları alırken bana birşey demediler sadece bu tarihte ankarada ol. Psiko sınavın bu tarihte dediler. Psikoteknik sonucu belli olduktan sonra 1. Bölgeye gidip evraklarımı alacakmısım. ve 5 gün içinde iş başı yapmam gerekiyormuş.

murty0658, 10 yıl önce

evrakları teslim ettikten sonra sendikaya üye olmaya gideceksin ve banka hesabı açtıracaksın bunlar son işlemler olacak

vuralfb
Aday Memur
26 Kasım 2013 18:32

Pisikoteknik icin bana 12araliga tarih verdiler evraklari bugun teslim ettim

Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi