Editörler : crops35

uğur25
Daire Başkanı
30 Mart 2013 15:04

yanlış yazılmış. resmi gazeteyi aç bak. ben baktım. o kadar diyorum boşuna telaşa kapılıyosunuz

kartalice
Aday Memur
30 Mart 2013 15:10

memurlar.net yazınca insan panik yapıyor..deli gibi çalıştım kpss.ye ya güvenlik ya ikm olucam diye..sağol uğur25...

uğur25, 11 yıl önce

yanlış yazılmış. resmi gazeteyi aç bak. ben baktım. o kadar diyorum boşuna telaşa kapılıyosunuz

siyanur_snn
Aday Memur
01 Nisan 2013 11:40

mülakata girenler nasıl geçtiğini yazabilrmi birde boy kilo ölçümü varmı ?

burcu236
Aday Memur
01 Nisan 2013 21:17

bugün ilk mülakatlar yapıldı acaba nasıl geçti girenler bikaç şey söyleseler cok yardımcı olurlar özellikle boy kilo ölçümü nasıl oluyo

kartalice
Aday Memur
01 Nisan 2013 21:32

kimse bişey yazmadı mülakatla ilgili..

irfansari11
Aday Memur
05 Nisan 2013 19:17

yeni konu açmak lazım bunun için. Ben aratıyorum iki saattir anca bu konu başlğnı bulabildim

hasan__06
Aday Memur
05 Nisan 2013 20:47

arkadaşlar ben perşembe günü sınava girdim önce boy kilo sonra sözlü mulakkat sözlüde siz numara seçiyorsunuz ona göre soru geliyor

kartalice
Aday Memur
06 Nisan 2013 12:09

aynı gün girmişiz mülakata..bence komisyon çok iyiydi

mülakata giren arkadaşlar sizin nasıl geçti genel olarak ?

hasan__06, 11 yıl önce

arkadaşlar ben perşembe günü sınava girdim önce boy kilo sonra sözlü mulakkat sözlüde siz numara seçiyorsunuz ona göre soru geliyor

hasan__06
Aday Memur
06 Nisan 2013 14:34

kartalice bencede komisyon iyidi sözlü mulakat benim iyi geçti bakalım sonuçlar nasıl olur hakkımızda hayırlısı olsun

kartalice
Aday Memur
06 Nisan 2013 17:16

benimde fena gecmedi,umutluyum insallah olur.buradaki herkes kazansin :-)

hasan__06, 11 yıl önce

kartalice bencede komisyon iyidi sözlü mulakat benim iyi geçti bakalım sonuçlar nasıl olur hakkımızda hayırlısı olsun

infzkorma
Şef
13 Nisan 2013 12:45

sonuçlar ne zaman açıklanacak arkadaşlar bir duyum alan var mı? bir hafta oldu mülakatlar biteli hala ses yok olumlu olumsuz açıklansada kurtulsak artık...

tarik_bey
Aday Memur
13 Nisan 2013 13:16

Ben kazanacagim kesin :)) 1.yedege giren olursa benimle irtibata gecsin feragat edecem

srht-yldrm
Aday Memur
13 Nisan 2013 22:43

Benim kazanadığım kesin nasıl birşey açıklanmadan???

tarik_bey, 11 yıl önce

Ben kazanacagim kesin :)) 1.yedege giren olursa benimle irtibata gecsin feragat edecem

tarik_bey
Aday Memur
13 Nisan 2013 23:26

Ruya gordum ;))

sende yedekteydin :D

srht-yldrm
Aday Memur
15 Nisan 2013 19:30

sıkıntılımısın birader ? Senin gibi torpilli şerefsizler yediğiniz haklarda boğulursunuz inşallah

tarik_bey, 11 yıl önce

Ruya gordum ;))

sende yedekteydin :D

tarik_bey
Aday Memur
15 Nisan 2013 22:58

Srhtyldrm isimli cocuk nerde nasil konusulacagini bilmedigin apacik gorunuyor o lafi senin cahilligine veriyorum ve sana abi nasihati birdaha tanimadigin hickimse icin boyle kelimeler kullanma

ben ustteki mesaji girgirina yazdim torpilim Allah'tan baskasi degil tmm mi kardes hersey kismettir eger senin kismetinde orada calismak varsa onune ne engel cikarsa ciksin yuce yaradan hepsini ortadan kaldirir ha eger zaten nasibinde yoksa da sen ne yapatsan yap olmaz

Sanirsam yeterince aciklik getirdim ve ozur dilemeni istiyorum

Unutmadan ben Allah'in Urfalisiyim ve O'ndan baska kimseden korkmam cekinmem yanlis anlasilmasin...

srht-yldrm
Aday Memur
16 Nisan 2013 19:37

Sen benim hergün bir umutla bakıp açıklandımı acaba diye girdiğim ilana yedekteydin rüyamda derken hangi kafayı yaşıyordun??

Şimdi birkenara bırak bu cahilliğine veriyorum abi tavsiyelerini bir kenara Urfalı olmanı belirtmişşsin inan hiç bir etkileyici yanı yok bırakalım bu boş kabadayılıkları bence sen biraz daha dikkat et insanların umut bağladığı konulara ANKARA'dan SELAMLAR ;)

tarik_bey, 11 yıl önce

Srhtyldrm isimli cocuk nerde nasil konusulacagini bilmedigin apacik gorunuyor o lafi senin cahilligine veriyorum ve sana abi nasihati birdaha tanimadigin hickimse icin boyle kelimeler kullanma

ben ustteki mesaji girgirina yazdim torpilim Allah'tan baskasi degil tmm mi kardes hersey kismettir eger senin kismetinde orada calismak varsa onune ne engel cikarsa ciksin yuce yaradan hepsini ortadan kaldirir ha eger zaten nasibinde yoksa da sen ne yapatsan yap olmaz

Sanirsam yeterince aciklik getirdim ve ozur dilemeni istiyorum

Unutmadan ben Allah'in Urfalisiyim ve O'ndan baska kimseden korkmam cekinmem yanlis anlasilmasin...

tarik_bey
Aday Memur
16 Nisan 2013 21:06

Serhat yildirim bu saatten sonra senin orayi kazanmaman icin elimden gelenin fazlasini yapacam unutma bunu...

Ne kadar para istiyorlarsa dokecem varsin 10 donum tarlamda bu ugurda heba olsun

infzkorma
Şef
17 Nisan 2013 15:15

hala açıklamadılar ya neyi bekliyorlar anlamıyorum ki sonuçta mülakat sırasında veriyorlar notunu eee bi sıralamaya koyup açıklayamıyorlar mı yani????

tarik_bey
Aday Memur
17 Nisan 2013 19:54

Mulakattan ciktiktan sonra sormustuk 1 ayi bulur aciklanmasi demislerdi bakalim nolcak

Toplam 178 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi