Editörler : Pangaea
«747576777879808182838485»

imalatmuh84
Memur
06 Eylül 2017 09:48

süper bi öneri, aslında insan onları dinlerken ya da okurken hayale dalıyor..çok tşk ederim kendi adıma

Erada, 7 yıl önce

2016 kpss tarihten 24 net yapmış biri olarak şunu söyleyeyim tarihi sevmiyorsanız anlamanız mümkün değil,ezberleyeceksiniz oda unutuluyor,tarihi yaşayın hocam olayları gözünüzde canlandırmaya çalışın,o dönemleri,savaşları insanların yaşadıklarını biraz hayal etmeye çalışın ve kendizine ilginç şeyler yaratın aklınızda kalması için,özlelikle atatürk dönemi çok güzeldir,atatürkün bir partiye yeniçeri kostümü ile katılması,ismet inönüye gücenip gizlice kurun gazetesinde asım us kimliğiyleyazılar yazması,yine nuh gizli adıyla dolaşması..yani bunlar çok ilginç şeyler içine girdikçe güzel şeyler çıkıyor tarihin,ve biriktirmeyin hergün tekrar edin ve bu bizim tarihimiz hocam bunu bilmem gerekir,osmanlı dönemi bile aslında çok güzeldir sevmeye çalışın derim,birde karikatürlerle anlatım vardı youtubedan çok işinize yarayacağını düşünüyorum bi göz atın

https://www.youtube.com/watch?v=kAmsuv8rlwQ&list=PLFR7P9u5A7qvyp1vTSXXEdNZW6UiBPyKb

Erada
Daire Başkanı
06 Eylül 2017 10:20

bu videoları izleyin aklınızda kalmayacak bir şey olmaz 2 mahmut mamut:) ben tarihim iyi olduğu için çok çalışmadım hocam sadece dinledim emin olun ve bana 24 net getirdi zararlı gazateleri öyle bir anlatıyo kli videoda aklnızda kjalmaması mümkün değil:) kötü aydede izleyin anlarsınız:)

imalatmuh84, 7 yıl önce

süper bi öneri, aslında insan onları dinlerken ya da okurken hayale dalıyor..çok tşk ederim kendi adıma

emreamak
Aday Memur
06 Eylül 2017 10:59

Dershane arayan arkadaşlar Sibel Aydın Akademiye bir gidin derim.Sadece DGS ve KPSS veriyor.

imalatmuh84
Memur
06 Eylül 2017 11:34

denemekten zarar çıkmaz :)

Erada, 7 yıl önce

bu videoları izleyin aklınızda kalmayacak bir şey olmaz 2 mahmut mamut:) ben tarihim iyi olduğu için çok çalışmadım hocam sadece dinledim emin olun ve bana 24 net getirdi zararlı gazateleri öyle bir anlatıyo kli videoda aklnızda kjalmaması mümkün değil:) kötü aydede izleyin anlarsınız:)

EBRUUÖNER
Kapalı
06 Eylül 2017 11:40

sizce hangi yayının setini almalıyım

personelci4207
Aday Memur
06 Eylül 2017 11:54

Bende hazırlanıyorum yaş oldu 34 geçen sene hiç calismadim 67 puan aldım bu sene ins daha iyi bir puan alırım herkese başarılar diliyorum

alitestero
Aday Memur
06 Eylül 2017 12:07

Türkçe bana çok zor geliyor.Bi türlü yapamıyorum.Dilbilgisi ve sözel mantık sorusunu doğru

yapmama rağmen 20 netin üzerine çıkamıyorum. Nasıl çalışmalıyım?

imalatmuh84
Memur
06 Eylül 2017 12:14

her gün 10 tane paragraf sorusu çöz derim, bi yerden sonra hızlanıyorsun ve alışıyorsun..

alitestero, 7 yıl önce

Türkçe bana çok zor geliyor.Bi türlü yapamıyorum.Dilbilgisi ve sözel mantık sorusunu doğru

yapmama rağmen 20 netin üzerine çıkamıyorum. Nasıl çalışmalıyım?

joseph33
Aday Memur
06 Eylül 2017 12:29

hocam çok tesekkurler paylasımınız için gercekten bu sekilde dahabi akılda kalıcı oluyor. :)

Erada, 7 yıl önce

2016 kpss tarihten 24 net yapmış biri olarak şunu söyleyeyim tarihi sevmiyorsanız anlamanız mümkün değil,ezberleyeceksiniz oda unutuluyor,tarihi yaşayın hocam olayları gözünüzde canlandırmaya çalışın,o dönemleri,savaşları insanların yaşadıklarını biraz hayal etmeye çalışın ve kendizine ilginç şeyler yaratın aklınızda kalması için,özlelikle atatürk dönemi çok güzeldir,atatürkün bir partiye yeniçeri kostümü ile katılması,ismet inönüye gücenip gizlice kurun gazetesinde asım us kimliğiyleyazılar yazması,yine nuh gizli adıyla dolaşması..yani bunlar çok ilginç şeyler içine girdikçe güzel şeyler çıkıyor tarihin,ve biriktirmeyin hergün tekrar edin ve bu bizim tarihimiz hocam bunu bilmem gerekir,osmanlı dönemi bile aslında çok güzeldir sevmeye çalışın derim,birde karikatürlerle anlatım vardı youtubedan çok işinize yarayacağını düşünüyorum bi göz atın

https://www.youtube.com/watch?v=kAmsuv8rlwQ&list=PLFR7P9u5A7qvyp1vTSXXEdNZW6UiBPyKb

mkeee
Memur
06 Eylül 2017 13:42

ben pegem siparişi verdim genelde tavsiye edilen o

EBRUUÖNER, 7 yıl önce

sizce hangi yayının setini almalıyım

BilgMüh20
Aday Memur
06 Eylül 2017 14:13

Arkadaşlar yapamadığımız soruları sormak , kpss hakkında bilgi paylaşımı yapmak vs. açısından watsApp grubu kuruldu mu ? Özellikle evde hazırlanan arkadaşlar açısından yararlı olacak soru sorma ve daha fazla soru görme şansına sahip olacağız.Benide watsApp grubuna ekler misiniz. @firat4545 @atanamayanaktuer @veteriner0990

BilgMüh20
Aday Memur
06 Eylül 2017 14:16

Arkadaşlar yapamadığımız soruları sormak , kpss hakkında bilgi paylaşımı yapmak vs. açısından watsApp grubu kuruldu mu ? Özellikle evde hazırlanan arkadaşlar açısından yararlı olacak soru sorma ve daha fazla soru görme şansına sahip olacağız.Benide watsApp grubuna ekler misiniz.

atanamayanaktuer, 7 yıl önce

Arkadaşlar 6 kişilik aktif whatsapp kpss soru çözüm kuralım diyorum isteyenler özelden mesaj atsın lutfen

BilgMüh20
Aday Memur
06 Eylül 2017 14:17

Arkadaşlar yapamadığımız soruları sormak , kpss hakkında bilgi paylaşımı yapmak vs. açısından watsApp grubu kuruldu mu ? Özellikle evde hazırlanan arkadaşlar açısından yararlı olacak soru sorma ve daha fazla soru görme şansına sahip olacağız.Benide watsApp grubuna ekler misiniz.

veteriner0990, 7 yıl önce

WhatsApp grubu için özelden yazın arkadaşlar katılmak isteyenler bi grup acalim

hayalleri-yıkılan
Aday Memur
06 Eylül 2017 15:45

Arkadaslar yazdıklarınızı takıp edıyorum

bılgı vermek ıstedım bende yavas yavas basladım hazırlanmaya

Pegem konu anlatım aldım ben anlatımı ıyı bırde Benim hocam kanalını takip edıyorum Tarıh ve cografya anlatımı guzel hosuma gıttı

Ama fazla soru cozmekte onemlı tabı bu yuzden soru bankası onerınız nelerdır.

set mı alsak tek tek emın olamadım.

Herkese kolay gelsin

06 Eylül 2017 15:52

YDS'ye hazırlanan var.

joseph33
Aday Memur
06 Eylül 2017 15:58

ben tarihten. benim hocamın kitabını ve tarihin pusulasını alacam. cografyadan yine benim hocamın ve coğrafyanın pusulasını alacam.vtandaşlıktan benim hocamı sadece alacam.bide bunlara ek yargı kusuna kayt oldugumdan herdersin yargı soru bankasınıda cozecem Allah kısmet ederse.

mat ve turkceden daha emin degilim.onerisi olan olursa sevinirim ?

hayalleri-yıkılan, 7 yıl önce

Arkadaslar yazdıklarınızı takıp edıyorum

bılgı vermek ıstedım bende yavas yavas basladım hazırlanmaya

Pegem konu anlatım aldım ben anlatımı ıyı bırde Benim hocam kanalını takip edıyorum Tarıh ve cografya anlatımı guzel hosuma gıttı

Ama fazla soru cozmekte onemlı tabı bu yuzden soru bankası onerınız nelerdır.

set mı alsak tek tek emın olamadım.

Herkese kolay gelsin

85burak85
Aday Memur
06 Eylül 2017 16:33

Yds yi ben e yds ye birakip sinavdan sonrasina birakmayi dusunuyorum

DuruladımÇıkmadı, 7 yıl önce

YDS'ye hazırlanan var.

Veterinerhekim5
Aday Memur
06 Eylül 2017 16:42

Herkese kolay gelsin . Bende 2016'da okul dönemimde denemek için girdim 72 aldım ama belirli il tercihim olduğu için tekrar hazırlanmayı düşünüyorum . Evveliyat yayınlarının ders notlarını almıştım 2016'da elimde de şuan bunlar var . Çokta memnun kaldım kısa - öz oldu benim için . Şuan geniş zaman diliminde çalışmak için kaynak araştırıyorum . Ve 2016'daki kaynaklarımdan sadece vatandaşlık mı değişti birtek onu mu yenilemem gerekli sizce ? Net bilgileri olan arkadaşlardan bilgi alabilir miyim lütfen , herkese kolay gelsin şimdiden ..

Veterinerhekim5
Aday Memur
06 Eylül 2017 16:43

Harika bi paylaşım çok teşekkür ederim kendi adıma çok faydalandım ..

Erada, 7 yıl önce

kpssmagduru28
Aday Memur
06 Eylül 2017 16:44

Yaş 28 geçen sınavda 59 aldım :(

personelci4207, 7 yıl önce

Bende hazırlanıyorum yaş oldu 34 geçen sene hiç calismadim 67 puan aldım bu sene ins daha iyi bir puan alırım herkese başarılar diliyorum

Toplam 5746 mesaj
«747576777879808182838485»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi