Editörler : oto-danisman-expert
07 Haziran 2010 13:12

fiat-stilo nasıl bir araç önerirmisiniz ?

slm arkadaşlar fiat stilo sizce nasıl bir araç skywindov sistemi çok güzel görünüo ve donanım olarak bu araçta yok yok kullanan arkadaşlar memnunmusunuz yakıt yönünden biraz fazla yaktığı söyleniyor yorumlarınızı bekliyorum.

nart.
Müsteşar Yardımcısı
07 Haziran 2010 21:11

guzel araba ama nedense bızım memlekette tutulmadı.halbusakı cok genıs bır araba.pıyasaya gore ucuzda sayılır.

uretımı yapılmıyor bıldıgım kadarıyla.tutulmaması bundan galıba.

bızım ulke bıraz garıp.ben bu araba cıktıgında tutar dedım ama olmadı.

08 Haziran 2010 12:23

bencede çok güzel bir araba donanım olarak bu arabada yok yok ama neden tutulmadı bende anlamıyorum ve fiyatları çok makul modeline göre çok iyi bile düşük km iyi bir stilo alınabilir.

hasduru
Kapalı
18 Eylül 2012 14:10

arkadaşlar bu araç için ne diyorsunuz??

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-fiat-stilo-1-6-lpg-li-97660358/detay

2005 model 16200 tl 95000 de araç...bu fiyat nasıl??

hasduru
Kapalı
18 Eylül 2012 14:51

arkadşlr yok mu cevap??

myilmaz48
Şef
18 Eylül 2012 16:35

ogretmen arkadasm 2004 stilo 1.6 dynamic sattı yeni..lpg li ve 11 bine verdi..kazasız

el.san.z.e.ö.
Müsteşar
18 Eylül 2012 22:40

Bu markanın kaliteli araçlarından birisi.

mhkayiran
Memur
19 Eylül 2012 11:43

Actual en full olan dinamic modelin bir düşüğüdür. Açılır tavan, arka kolçak, bir kaç havayastığı vs. felan yok. KM çok uygun (düşürülmemişse eğer) LPG'li olması çok iyi (işli olmasına dikkat et) Fiyat çok ideal (biraz düşürebilirsen dahada ideal olur.) Sonuç; piyasada tutulan araçlara göre 2 dezavantajı var 1- piyasası yok, yani satışı zor. 2- Yeder parça ve işçilik zayıf, benim diyen usta yapamıyor anlamıyor.. zaten piyasada tutulmamasının nedeni de bu. Onun dışında her haliyle piyasada tutulan muadillerine 10 basar, konfor, yol tutuş, güvenlik, donanım..vs bu fiyata alınabilir, eğer uzun süre kullanacaksan değer bence...

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi