Editörler : oto-danisman-expert
17 Haziran 2012 23:01

fluence diesel nasıl araba? alınırmı ?

fiyatı 55bin civarı alınırmı

alperdgal
Şube Müdürü
17 Haziran 2012 23:18

golf varken??

GS Türkiyedir
Yasaklı
17 Haziran 2012 23:27

benzinlikçideki adam birkaç aydır almış o gün oturdum sohbet ettim satacağım diyordu ...şikayetini sormadım .

bana kalsa 55bin tl parayı fluenceye bağlamazdım hatta bu paraya c sınıfı almazdım .

süper b dizel bakardım gemi gibi araba ... sıfırı 62bin tl .7bin tl daha çıkamam dersen 1-2 yaşında alırsın ömürlük binersin.

alkarkan2
Şef
17 Haziran 2012 23:31

fluence araba mı be

ARABAM MAZOTLU
Müsteşar Yardımcısı
18 Haziran 2012 00:07

onun yerine insignia alırdım

brera-2
Müsteşar Yardımcısı
18 Haziran 2012 00:21

o paraya alınabilecek o donanımdaki tek dizel araç dinamik versiyonuna bak hocam en mantıklısı...2. eli de peynir ekmek gibi..

donanımı golf highline kadar o da 58.800 kadar hem de daha oturmamış bir motor(1.6 tdi) bana kimse demesin audi grubu yaparda kötü mü olur diye forumlara bi bakın dsg içinde auidi grubu yaptı sıkıntı olmaz diye millet aldı herkesin elinde patladı... 1.5 dci en sorunsuz dizel iki motordan biri diğeri de 1.3cdti,multijet

superb e gelince araç güzel ama donanım sıfır...62 bin verip de ön yolcuğu hava yastığı iptalı bile olmayan araç alınır mı?

insigna dizel 81 binden başlıyor...

pazarlık yap hocam 90 lık dinamiği 52 ye verirler..

NoT:bunlar kendi fikirlerim kimsye cevap olarak yazılmamıştır

tde02020315
Genel Müdür
18 Haziran 2012 00:28

bugün kaportacıdaydım adam bi fluence yi tamir ediyor ama dümdüz küfür ediyordu bu ne biçim araba ama sakın alma hocam diyordu.. teneke dedi

burak_meriç
Şube Müdürü
18 Haziran 2012 00:29

FLUENCE DİZEL OTOMATİK EXTREME(NİSPETEN BOŞ BİR MODEL)55 bin.golf çok küçük bi araba b sınıfı gibi duruyor, manuel comfortline 55 bin.insignia benzinli zaten kafadan elendi.aslında aklımda reno yoktu sevmemde.ama şimdi al 2013 de öde kampanyası sadece renoda var.2013 de ödemeye baslamak benı daha rahat ettirecekti o yuzden fluence mı alsam dedim ama yotumlar olumsuz. arkadas superb demiş gercekten cok havalı araba ama o fiyata nissan kaşkay tekna secenegide aklımı celiyor.tekna 65 bin heralde.süperb active boş olanı yani 62500.cok para arkadaslar en iyi kararı vermem lazım.yorumlar ıcın tesekkurler sımdıden

brera-2
Müsteşar Yardımcısı
18 Haziran 2012 00:37

bütçe 60 a kadar çıkıyorsa 1.6 tdi da güveniyorsan şunlara da bi bak hocam

1-octavia elegance

2-jetta highline(sıra beklerim diyorsan)

hocam renault şöyle kötüdür böyle kötüdr diyen çok olur ama motoru konusunda laf söyleyeni marka fanatikleri dışında göremezsin...

brera-2
Müsteşar Yardımcısı
18 Haziran 2012 00:39

bu arada hocam fiyatta hata var 90 lık extreme 50.500

110 luk extrem 52.500 her iki modelde de 2 bin lira pazarlık payı vardır..yani 90 lık extreme i 48 e alabilirsin

brera-2
Müsteşar Yardımcısı
18 Haziran 2012 00:43

bak hocam yetkili bayi dynamiği bile 49.400 e veriyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-0-km-fluence-dynamique-simdi-al-2013-te-odemeye-basla-90102541/detay

GS Türkiyedir
Yasaklı
18 Haziran 2012 00:55

boş denilen süper b active modelde bakın bakalım neler var ?

yan hava yastıkları

ABS + MSR + ASR + EDS

Kaza sırasında yakıt akışını kesme sistemi

far sensörü

yol bilgisayarı

Yükseklik ve bel destek ayarlı ön koltuklar

Elektrikli ön ve arka camlar - güvenlik sistemi ve çocuk güvenlik kilidi

Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar

vs vs ...

http://www.skoda.com.tr/new/superbdonanim.asp

milletin full c sınıfı aracında olan hemen her şey var. varsın dijital klima olmasın da manuel olsun ne fark eder ?

..

bu kadar para hakikaten c sınıfına verilmez pişmanlıktır. ben 55 üzerine çıktım c sınıfını kafadan eledim iyi ki elemişim diyorum şimdi. araba yolda aynen ray üzerindeki tren gibi ilerliyor.

sallamışım lastik basınç sensörünü de katlanır aynasını da ...

o jonjonlu şeyleri ayda yılda bir ancak kullanırım belki.

tabi benim fikrimdir bu

burak_meriç
Şube Müdürü
18 Haziran 2012 01:06

hocam skoda activenın direksiyonu cok basit duruyor.ustunde kontrol duğmeleri yok.deri ve fonksiyonel direksiyon paketi alayın desen 3 lira verecen.araba gelecek 65 e.bende 40 bin nakit var.25 daha kredi lazımki buda ıkı sene kuru ekmege talim demek.superb cok ıyı ama 55 bını gecmek ıstemıyorum.bide bazı galerilerde sıfır araclar liste fiyatlarının altında satılıyor.ben bunda galerıcılerın bı katakullesi olarak dusunuyorum.nasıl oluyorda bayiden daha ucuza galeri bu sıfır arabayı satabılıyor.fluence sınıfının en iri araclarından d sınıfını zorluyor.wolkwagenden su sıra bekleme ısınden nefret ediyorum.hem dunyanın parasını verecez hemde naz cekecez.o yuzden woswos almam.zaten jettalar tasarım ıyı ama ıc kalite cok kötü.parasının arabası değil yani.oktavia da güzel ama arkası cok kötü duruyor.onunda ambition 52 küsür ama alınabilir.

brera-2
Müsteşar Yardımcısı
18 Haziran 2012 05:07

walla hocam bu paraya alınabilecek tüm arabaları saydık :)

yada kasım gibi 301 geliyormuş onu bekle açıkçası ben çok merak ediyorum kötü yol şartlarına göre tasarlanmış sanki "peaugot çabuk dökülüyor" imajını düzeltebilecek gibi..

http://www.google.com.tr/search?q=peugeot+301&hl=tr&rlz=1R2ADFA_trTR341&prmd=imvnsfd&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=44zeT--fMK-K4gTBgNnRCg&ved=0CEoQ_AUoAQ&biw=1280&bih=588

yada yılbaşı gibi astra sedan gelecekmiş

http://www.google.com.tr/imgres?q=new+astra+sedan&hl=tr&rlz=1R2ADFA_trTR341&biw=1280&bih=588&tbm=isch&tbnid=f80QDzT24ci7_M:&imgrefurl=http://opelinsigniaclub.wordpress.com/2009/08/19/yeni-opel-astra-2010-sedan/&docid=6UO0-QNoD6RQdM&imgurl=http://opelinsigniaclub.files.wordpress.com/2009/08/astrasedan.jpg&w=800&h=600&ei=G43eT_mDF8Gm4gTiraGfCg&zoom=1

fahoge
Şube Müdürü
18 Haziran 2012 08:29

çok daha güzel alternatifler var bence, nacizane fikrim bir Türk vatandaşı olarak çok çabuk unutuyoruz herşeyi, fransız malları benim için ermeni meselesindeki tutumlarından dolayı uzun süre önce bitmişti, ne kadar kaliteli olsa da (söz konusu fluance değil)

ben olsam full civic elegance otomatik veya düz vitese 49-50 civarı verir sağlam bir yerde lpg montajı ile dizelden daha tasarruflu, renaulttan daha konforlu, kaliteli ve uygun fiyata keyfimi sürerdim.

T E S L A
Daire Başkanı
18 Haziran 2012 09:25

Hyundai I30 otomatik vites dizel donanimli bir arac dusunebilirsiniz.

Serengeti Aslanı
Şube Müdürü
18 Haziran 2012 17:05

Beş para etmez gözümde.

cosalim
Daire Başkanı
18 Haziran 2012 17:33

1.5 110 bg dizel fluence istanbul urfa 200 tl yaktı.. süper

'Battal Gazi
Müsteşar
19 Haziran 2012 01:13

55 bin verilipte fluence alınmaz, günahtır.

Kaldıki piyasadaki en kötü motorlar(dizel olarak) reno ve hyundai dir. kaporta ve sağlamlık berbat, motor kalitesi kötü...

Tek artısı az yakması...

Başka seçeneklere bakın bence...

brera-2
Müsteşar Yardımcısı
19 Haziran 2012 01:42

Türkiye de en sorunsuz iki motor var...1.5 dci ve 1.3 cdti forumlara bakın hocam..(2.0 dci için aynı şeyi söyliyemem) arkadaşımda kaçak mazot kullanılmış 200 binde symbol vardı hala sorunsuz çalışıyordu... kayınpeder renault da ustabaşı 1.5 dci için 300 bin kesin gidersin diyor...

kaporta sağlamlık berbat ama euroncap tan ilk 5 yıldızı alan firma ve ilk bütün araçları 5 yıldız alan firma...sağlamlıktan kasıt çamurlukların plastik olmaması ise kendi aracımdan örnek vereyim.. bir çok kısmı plastik ama araç 1.260 kg...(symbol için konuşmuyorum)

55 bin gerçekten çok para ama aynı donanımda dizel sıfır başka hangi araç var?(hb istmemeiş başlık sahibi)

emissario
Genel Müdür
19 Haziran 2012 08:27

Ne kadar gösteriş meraklısı bir millet olduk. Arabanın orasını burasını şişirip koyuyorlar önümüze, biz de hemen atlıyoruz. Neymiş ? Gösterişliymiş... Peh ! Bisiklet çarpsa dökülür o tamponlar.

Toplam 41 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi