Editörler : Pangaea

sentient
Aday Memur
15 Mayıs 2008 01:01

sevgili osmanyak,

ted öğretmen alımı ile ilgili bir başka forum var orayı takip etmeni öneririm, oradan takip ettiğime göre çoğu insan takip sayfasından mülakata gireceği tarihi ve yeri seçmiş ve hatta bugunlerde mülakata gelenler bile var

sentient
Aday Memur
15 Mayıs 2008 01:03

sana linkini vereyim diğer forumun

http://forum.memurlar.net/topic.aspx?id=453237

asparus
Şef
15 Mayıs 2008 10:58

osman kardeş,

öncelikle türk eğitim derneği web sitesine girip, insan kaynakları, öğretmen alımı bölümünden mülakat tarihini sen seçecektin. son tarih 11 mayıstı. sanırım mülakat hakkını kaybettin. keşke daha detaylı araştırsaydın.

asparus
Şef
15 Mayıs 2008 11:02

eğer puanını öğrendiğin yerde mülakat tarihleri seçmen için bir bölüm göremediysen, mülakat hakkın yok demek sanırım. yani yeterli puan alamamış olabilirsin.

handetje
Şef
21 Mayıs 2008 13:20

Arkadaşlar ben 23'ünde fransızca öğretmenliği için mülakata giricem. Ancak hangi okullarda Fransızca eğitimi veriliyor ben bi türlü bulamadım.İngilizce ve Almanca var da Fransızcayı bulamadım. Bilen varsa yazarsa çok sevinirim. Birde tercihlerimizi yaparken herhangibir Ted okulunda görev alabilirim seçeneğini işaretlemşitim bunu dikkate alırlar Umarım.

001957
Daire Başkanı
08 Haziran 2008 19:50

MERHABA TARASOVA,

AYNI MAIL BANA DA GELDI O YUZDEN KAZANDIGIMA TAM ANLAMIYLA SEVINEMIYORUM. SIZ BU MAIL GELDIKTEN SONRA HERHANGI BIR SEKILDE HABER ALDINIZ MI? BENI BU KONUDA BILGILENDIRIRSENIZ COK SEVINIRIM....

ncl5li
Şef
25 Mart 2009 11:47

ARKADAŞLAR BENDE BU SENE BAŞ VURDUM VE SINAV 5 NİSANDA BU KONU HAKKINDA HİÇBİRŞEY BİLMİYORUM .

SINIF ÖĞRETMENİYİM. 3 YIL DENEYİMİM VAR

ncl5li
Şef
25 Mart 2009 11:50

LÜTFEN CEVAP YAZIN

aslıhan*
Aday Memur
25 Mart 2009 12:34

arkadaşlar.bende geçen sene girdim.sorular.eğitimdendi.3 aşama gittim.sonunda elendim ama nedeninin bende bilmiyorum.su an özel okuldayım.stajerliğim bu sene kalkacak.ama dayanacak gücüm kalmadı.boşta dursam daha iyiydi.kafayı yıyecem.bana yardım edin lütfen.çıkıp gideyim mi?

budchiari
Kapalı
25 Mart 2009 22:20

slm arkadaşım sana bilgi vereyim .ben de geçen yıl tedin sınavlarına girdim.Öğrenciydim kalktım çanakkaleden bursaya sınav için gittim.Bursada yazılı sınav vardı 100 soru eğitim bilimleri ve yanlış doğruyu götürmüyordu.Sonra bana yaklaşık 2 hafta sonra mail geldi.İşte mülakata hak kazandınız.Mülakat ankarada kalktım gittim.Çanakkaleden 11 saatlik yolu.Mülakata girdim mülakatta akademisyenler falan vardı.Gayet olumluydular.ben üniverstede erasmus öğrenci değişim programıyla belçikaya gitmiştim.bisürü soru sordular onunla ilgili...seni şu okula versek bu okula versek dediler...ben umutlandımm sonra 2 hafta sonra bi mail daha tercih mülakatınız ve yazılı sonucunuz başarılı bulunmuştur.ancak tercih ettiğiniz okullarda açık kontenjan olmadığı için atamanız yapılmadı.açık kontenjan olduğunda sizinle iletişime geçilecektir diye...kpss ye sıkı sarıl ...ben öyle yaptım..iyiki de öyle yapmışım..şu an balıkesirde devlette çalışıyorum ...iyi ki kabul etmemişler:)

phantom112
Memur
08 Nisan 2009 15:24

Ben gecen sene TED Bursada calismaya hak kazanmis olmama ragmen binbir yalanlarlaa bana calisamayacaklarini soledilerr...Onlarin kafalarinda belli kimi alacklari bu sinvlar FORMALITEEEEEE... Benden sonraki kazanan arkadaslarima acip is teklif etmisler fakat asil kazanan uye ben olmama ragmen ne telefon ne bisiii... Yalan ustune yalannnn anlayacagizzzz..Su an universitede calisiorumm..

white98
Aday Memur
17 Ağustos 2009 00:41

bazı arkadaşlar torpilden ,formaliteden bahsediyorlar fakat bunların son derece asılsız olduğunu belirtmek isterim.sınavına girmeden önce bu yazılanlar beni çok endişelendirmişti.ne torpilim vardı ne tanıdığım.bu yıl ted bünyesinde olacağım .ve devlet okullarını düşünmüyorum artık.

ddmb
Daire Başkanı
17 Ağustos 2009 00:45

TED bu yıl da sınav yapıyor mu?

kikie
Şube Müdürü
26 Ağustos 2009 17:32

arkadaşlar aranızda tedin sınavlarına çağrılan varmı?

kikie
Şube Müdürü
26 Ağustos 2009 19:04

gncll

kikie
Şube Müdürü
26 Ağustos 2009 22:35

gncll

kikie
Şube Müdürü
26 Ağustos 2009 23:57

guncell

kikie
Şube Müdürü
27 Ağustos 2009 00:43

yokmu arkadalsr yenı sınava gırcek olanlar?

maykaba
Memur
27 Ağustos 2009 00:46

kikie hocam başvurular ne zamandı, bitti mi:( benim bu konuda pek bi bilgim yok da merak ettim

kikie
Şube Müdürü
27 Ağustos 2009 01:03

hocam basvurular ınternet sıtesınden yapılıo oyle basvuru tarıhı oldugunu sanmıyorum onalr ıhtıyacı olunca cagrıyorlar sanırım.ıstersenız bı sıtesıne bakın.

Toplam 97 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi