ÖNEMLİ DUYURU 20.12.2008 tarihinde yapılan sınavı asil olarak kazanan adayların bu yıl içinde işe başlatılmaları gerektiğinden herhangi bir tebligat beklemeden en geç 30.12.2008 tarihine kadar göreve başlamak üzere işyerine şahsen müracaat edeceklerdir. Herhangi bir nedenle göreve başlamaktan vazgeçen adayın bu durumunu bir dilekçeyle 0312 215 0624 nolu faxa göndermeleri gerekmektedir. İşyerine müracaat ederken; 1- Nüfus cüzdanı 2- Diploma aslı 3- K.P.S.S. belgesi aslı 4- Öncelikliler için öncelik belgesi.
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 FIRAT AKAY ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL
2 FERHAT TAŞKESEN ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL
3 CUMHUR ÇİFTÇİ ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL
4 ÜNSAL KAPLAN ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL
5 ALİ FERHAT AKBAY ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL
6 SERKAN YILDIZ ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK
7 HALUK BİNGÖLLİ ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK
8 MUHAMMET MUSTAFA KOÇ ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK
9 ADNAN ÇEVİK ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL
10 NAİF TEKİN ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL
11 ÇETİN GÖL ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL
12 SELÇUK TEKİN ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL
13 TEKİN DEMİRTAŞ ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL
14 ŞABAN DEMİRTAŞ ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK
15 SALİM KISMET ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK
16 SİNAN GEZDER ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK
17 ADNAN YAMAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK
18 MELİK ŞAHİN ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK
19 SAMİ KARACAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 MAHMUT CANKOCA ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-MERSİN ASİL
2 YUSUF HOPLAMAZ ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-MERSİN ASİL
3 TAYFUR VELİOĞLU ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-MERSİN ASİL
4 EYÜP SATAR ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-MERSİN YEDEK
5 KAMİL BİNER ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-MERSİN YEDEK
6 ÇAĞDAŞ EREN AVUKAT TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP ASİL
7 FATMA KARABAŞ AVUKAT TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP YEDEK
8 MEHMET EMİN DEMİR ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP ASİL
9 CELAL YAPICIOĞLU ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP ASİL
10 MESUT KAYA ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP ASİL
11 NEZİR BAL ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP YEDEK
12 İSMAİL ÇOBAN ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP YEDEK
13 NİHAT OBUDAN ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP YEDEK
14 MÜCAHİT BATMAZ ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY ASİL
15 RÜSTEM ACUN ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY ASİL
16 İSMAİL BOZKURT ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY ASİL
17 SERVET KÖMÜR ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY YEDEK
18 GÜRKAN ARSLAN ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY YEDEK
19 CELAL ŞEN ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY YEDEK
20 MAHMUT DİNDAR AVUKAT TOROSLAR EDAŞ-OSMANİYE ASİL
21 PINAR TANIR AVUKAT TOROSLAR EDAŞ-OSMANİYE YEDEK
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 AYŞE DEMİRKOL AVUKAT ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL
2 NESRİN KELLECİ AVUKAT ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL
3 HÜSEYİN FEHMİ GÜNAY AVUKAT ULUDAĞ EDAŞ-BURSA YEDEK
4 İSMAİL KARAGÜL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL
5 MEHMET ATASOY ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL
6 İZZET OKAN ŞEN ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL
7 RAMAZAN KABAL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL
8 ERKİN TEZEL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA YEDEK
9 ADEM ÖNAL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA YEDEK
10 RECEP ERBAŞ ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA YEDEK
11 TOLGAHAN ATABAY ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA YEDEK
12 BÜLENT ALTINEL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BALIKESİR ASİL
13 ALİ ERGİN ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BALIKESİR ASİL
14 VEYSEL DEMİR ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BALIKESİR ASİL
15 KAHRAMAN YAKAN ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BALIKESİR YEDEK
16 BÜLENT ÖTEL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BALIKESİR YEDEK
17 YUSUF KAYA ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL
18 HÜSEYİN KARAKOÇ ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL
19 KENAN ÜLGÜR ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL
20 MESUT DOĞAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL
21 TURAN DERNEK ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK
22 ZEKİ ERKAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK
23 SEZGİN CESUR ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK
24 HASAN YILMAZ ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK
25 AHMET BİRCAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK
26 İSA TÜFEKCİOGLU ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK
27 EMRE YALÇIN ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL
28 TUNCAY KAYA ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL
29 SERKAN KINA ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL
30 FATİH AKTAŞ ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK
31 BURHAN YILDIRIM ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK
32 İBRAHİM KESKİN KALKÜLATÖR ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA ASİL
33 DAVUT YILMAZ KALKÜLATÖR ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA ASİL
34 ERCAN DOĞAN KALKÜLATÖR ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA YEDEK
35 YILMAZ AVŞAR KALKÜLATÖR ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA YEDEK
36 SİNAN TEMUR ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA ASİL
37 SEDAT AKAR ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA ASİL
38 ZEYNİ DEMİR ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA YEDEK
39 HASAN YILDIZ ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA YEDEK
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 TOLGA SELAMET ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
2 FEYZULLAH ÇAMLAR ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
3 ŞENOL CAN ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
4 MEHMET AYMERGEN ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
5 TURHAN ÖZDEMİR ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
6 ABDÜLKADİR GÜNERİ ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
7 ADEM HARMANCI ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 SABRİ ÇİFTÇİ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
2 YAHYA AYDIN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
3 ŞİRVAN ÖZDEMİR ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
4 ZÜHTÜ YAĞCI ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
5 UFUK DOĞAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
6 VEYSİ KAYA ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
7 ÇAĞLAR YILDIRIM ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
8 İZZET BAŞARAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
9 ÜMİT ÖZMEN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
10 FUAT ERGİN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
11 GÜLTEKİN ERÇOĞUL ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
12 KADİR SAVAŞ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
13 AYDIN AKSU ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
14 OSMAN İMER ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
15 MEHMET AKİF ÖZTÜRK ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
16 YUNUS KURT ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
17 MEHMET KARAYILAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
18 TUNCER ALTUN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
19 ATİLLA YAŞAR ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
20 BİLAL YALÇIN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
21 ERDEM KOCABAŞ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
22 ONUR İBİŞ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
23 ÖMER KARSLI ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
24 İSMAİL DAĞDELEN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
25 HÜSEYİN KOÇYİĞİT ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
26 ORHAN DOĞAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
27 YUSUF AĞCA ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
28 ALİ GÜLER ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
29 MEHMET PETEK ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
30 AHMET ŞAHİN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
31 ÖMER ŞENOL ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
32 ABDULKADİR ALPER ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
33 İZZET KÖMÜRCÜ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
34 SELMAN TETİK ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
35 NEDRETTİN EREN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
36 MEHMET AKÇA ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
37 AHMET DEMİRTABAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
38 EMRE ÇELİKKANAT ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
39 İSMET ALTUN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
40 MUHSİN DEMİR ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
41 HACIBEKİR ÖZDEMİR ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
42 İBRAHİM YILDIZ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
43 DURSUN AVCI ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
44 MURAT SALMAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
45 HASAN ÇAMCI ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
46 MURAT KARA ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
47 MUHARREM YILDIZ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
48 AHMET KARA KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
49 MEHMET CEVAT ACAR KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
50 BEHÇET YILDIRIM KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
51 MURAT AKAR KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
52 ABDULLAH AKÇA KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
53 İBRAHİM HAKKI BUDAK KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
54 RESUL KAYAN KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
55 OĞUZ TUNÇ YANGIN KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
56 TANER TÜRKMEN KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
57 METİN ZENGİN KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 HASAN BASRİ ESEN ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS ASİL
2 ÖZER SEFER ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS ASİL
3 MEHMET METİ ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS ASİL
4 SADİ KÖMÜRLÜOĞLU ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS ASİL
5 RAFET EKİNCİ ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS YEDEK
6 MEHMET ORAN ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS YEDEK
7 HASAN BASRİ TİMOÇİN ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS YEDEK
8 MUSTAFA ÖNDER ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS YEDEK
9 OĞUZHAN KESKİNBALTA AVUKAT ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS ASİL
10 ÖZGÜN PINAR ÖZEN AVUKAT ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS YEDEK
11 ELİF KARAPINAR BALLI AVUKAT ÇAMLIBEL EDAŞ-YOZGAT ASİL
12 MÜNİRE YILDIZ AVUKAT ÇAMLIBEL EDAŞ-YOZGAT YEDEK
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 ŞENOL HAŞLAMA AVUKAT YEŞİLIRMAK EDAŞ-ORDU ASİL
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 ERKAN SARI AVUKAT GÖKSU EDAŞ-KAHRAMANMARAŞ ASİL
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 SAVAŞ TAN ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
2 MEHMET ADIGÜZEL ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
3 ERKAN AKKAYA ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
4 VOLKAN DİKER ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
5 RAMAZAN DEMİREL ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
6 İHSAN AKYÜZ ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
7 NİHAT GÜNCÜR ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
8 ALİ ERASLAN ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
9 OĞUZ GÖK ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
10 VAHDET KARABOĞA ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
11 İBRAHİM DANABAŞ ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
12 YÜKSEL BUDAK ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
13 TAMER TUGRAL ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
14 ADEM ERDAŞ ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
15 SERKAN ALTAY ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
16 SÜLEYMAN SÜER ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
17 HASAN ÜNVER ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
18 YILMAZ BOZKURT ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
19 KENAN KORUYUCU ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
20 HİMMET YALÇINKAYA ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
21 SELÇUK YAPICI ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
22 MEVLÜT NOHUT ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
23 BAHATTİN CESUR ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
24 TUNA SİVRİ ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
25 ŞÜKRÜ KARAKAYA ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
26 DENİZ ÖDEMİŞ ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
27 İBRAHİM HALİL FİDANCI ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
28 RAUF ASİL ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
29 HAKAN ESGİN ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
30 MUSTAFA OĞUZHAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
31 HASAN BAYRAKTAR ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
32 FERHAT TEMİZKAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
33 GÖKHAN DOĞAN KALKÜLATÖR GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
34 HALİL ERCAN KÖKSAL KALKÜLATÖR GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
35 MEHMET BATAL KALKÜLATÖR GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
36 ŞAHİN DALGIÇ KALKÜLATÖR GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
37 TUĞBA DOĞAN KALKÜLATÖR GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
38 MEHMET SAİT BATIHAN KALKÜLATÖR GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 SALİH KARAOĞLAN ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON ASİL
2 VAHDETTİN KÜMÜŞTAŞ ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON ASİL
3 FATİH ÇAKAN ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON ASİL
4 ENDER DEDE ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON ASİL
5 KEREM MUMCU ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON YEDEK
6 YUSUF DURUKALP ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON YEDEK
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 SELMAN ÇELİK ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA ASİL
2 MUSTAFA ŞENTÜRK ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA ASİL
3 YÜKSEL YILMAZ ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA ASİL
4 ÇELEBİ UZUN ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA YEDEK
5 MURAT AYDIN ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA YEDEK
6 YUSUF UÇAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA YEDEK
7 HİKMET ÜNAL ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA YEDEK
8 ERKAN EMLİK ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA YEDEK
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 BİLAL MEZGİTLİ HARİTA TEKNİKERİ TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
2 HÜSEYİN ÖZDEMİR HARİTA TEKNİKERİ TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
3 MAHMUT TURAN HARİTA TEKNİKERİ TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK
4 İLKER KILIÇ HARİTA TEKNİKERİ TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK
5 SİNAN ÖZKAN AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
6 METİN AKIN AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
7 SONER GÖNÜL AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
8 AHMET AMBARYAPAN AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
9 NECMİ YILMAZ AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
10 YALÇIN AY AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
11 ÖZKAN KIYMETLİ AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
12 ÖMER TEKEL AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK
13 ONUR GÜNDÜZ AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK
14 ABDÜLMÜTTALİP GÜVEN AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK
15 NEBİYE GÜLÇİN DENİZ AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK
16 SERHAT YALNIZ AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK
17 BAHADIR TETİK AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK
18 LALE ŞAİR AVUKAT TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
19 GÖKÇEN PEKCAN AVUKAT TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
20 ÖZDEŞ TANIŞ AVUKAT TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
21 ENVER BARIŞ ÖZER AVUKAT TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK
22 HÜSEYİN ÖKELEK EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-GÖLBAŞI EĞT.MR.MD ASİL
23 MEHMET KUŞÇU EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-GÖLBAŞI EĞT.MR.MD ASİL
24 HALİL İBRAHİM TOKGÖZ EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-GÖLBAŞI EĞT.MR.MD ASİL
25 MESUT ALBAYRAK EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-ERZİNCAN EĞT.MR.MD ASİL
26 SELMAN ÖZER EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-ERZİNCAN EĞT.MR.MD ASİL
27 MEHMET OKUYAN EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-ERZURUM EĞ.MR.MD. ASİL
28 MURAT YILDIRIM EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-ERZURUM EĞ.MR.MD. ASİL
29 KORHAN ERTUNÇ EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-İZMİR IŞIKLAR EĞ.MR.MD. ASİL
30 AHMET ÇIKRIK EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-İZMİR IŞIKLAR EĞ.MR.MD. ASİL
31 ONUR ESEN EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-İSTANBUL TUZLA EĞ.MR.M. ASİL
32 ÖZKAN TURNA EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-İSTANBUL TUZLA EĞ.MR.M. ASİL
33 EMRAH BAHALI EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-İSTANBUL TUZLA EĞ.MR.M. ASİL
34 HAKAN ÜNALAN EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
35 OSMAN AKTUĞ EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
36 ERSİN ERSOY EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
37 HANİFİ VURUCU EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
38 GÜRHAN AKKURT EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
39 ÖZKAN DUMAN EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
40 MEHMET BİLGİÇ EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
41 MEHMET HÜSEYİN GÜLER EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
42 İSA MİNTAŞ EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
43 REMZİ KARAMAN EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
44 DURSUN ALİ ÖZDEMİR EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
45 FAZIL KARTAL EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
ÖNEMLİ DUYURU 20.12.2008 tarihinde yapılan sınavı asil olarak kazanan adayların bu yıl içinde işe başlatılmaları gerektiğinden herhangi bir tebligat beklemeden en geç 30.12.2008 tarihine kadar göreve başlamak üzere işyerine şahsen müracaat edeceklerdir. Herhangi bir nedenle göreve başlamaktan vazgeçen adayın bu durumunu bir dilekçeyle 0312 215 0624 nolu faxa göndermeleri gerekmektedir. İşyerine müracaat ederken; 1- Nüfus cüzdanı 2- Diploma aslı 3- K.P.S.S. belgesi aslı 4- Öncelikliler için öncelik belgesi.
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 FIRAT AKAY ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL
2 FERHAT TAŞKESEN ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL
3 CUMHUR ÇİFTÇİ ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL
4 ÜNSAL KAPLAN ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL
5 ALİ FERHAT AKBAY ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL
6 SERKAN YILDIZ ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK
7 HALUK BİNGÖLLİ ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK
8 MUHAMMET MUSTAFA KOÇ ELEKTRİK TEKNİKERİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK
9 ADNAN ÇEVİK ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL
10 NAİF TEKİN ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL
11 ÇETİN GÖL ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL
12 SELÇUK TEKİN ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL
13 TEKİN DEMİRTAŞ ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN ASİL
14 ŞABAN DEMİRTAŞ ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK
15 SALİM KISMET ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK
16 SİNAN GEZDER ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK
17 ADNAN YAMAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK
18 MELİK ŞAHİN ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK
19 SAMİ KARACAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ VANGÖLÜ EDAŞ-VAN YEDEK
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 MAHMUT CANKOCA ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-MERSİN ASİL
2 YUSUF HOPLAMAZ ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-MERSİN ASİL
3 TAYFUR VELİOĞLU ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-MERSİN ASİL
4 EYÜP SATAR ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-MERSİN YEDEK
5 KAMİL BİNER ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-MERSİN YEDEK
6 ÇAĞDAŞ EREN AVUKAT TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP ASİL
7 FATMA KARABAŞ AVUKAT TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP YEDEK
8 MEHMET EMİN DEMİR ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP ASİL
9 CELAL YAPICIOĞLU ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP ASİL
10 MESUT KAYA ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP ASİL
11 NEZİR BAL ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP YEDEK
12 İSMAİL ÇOBAN ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP YEDEK
13 NİHAT OBUDAN ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-GAZİANTEP YEDEK
14 MÜCAHİT BATMAZ ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY ASİL
15 RÜSTEM ACUN ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY ASİL
16 İSMAİL BOZKURT ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY ASİL
17 SERVET KÖMÜR ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY YEDEK
18 GÜRKAN ARSLAN ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY YEDEK
19 CELAL ŞEN ELEKTRİK TEKNİKERİ TOROSLAR EDAŞ-HATAY YEDEK
20 MAHMUT DİNDAR AVUKAT TOROSLAR EDAŞ-OSMANİYE ASİL
21 PINAR TANIR AVUKAT TOROSLAR EDAŞ-OSMANİYE YEDEK
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 AYŞE DEMİRKOL AVUKAT ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL
2 NESRİN KELLECİ AVUKAT ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL
3 HÜSEYİN FEHMİ GÜNAY AVUKAT ULUDAĞ EDAŞ-BURSA YEDEK
4 İSMAİL KARAGÜL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL
5 MEHMET ATASOY ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL
6 İZZET OKAN ŞEN ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL
7 RAMAZAN KABAL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA ASİL
8 ERKİN TEZEL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA YEDEK
9 ADEM ÖNAL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA YEDEK
10 RECEP ERBAŞ ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA YEDEK
11 TOLGAHAN ATABAY ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BURSA YEDEK
12 BÜLENT ALTINEL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BALIKESİR ASİL
13 ALİ ERGİN ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BALIKESİR ASİL
14 VEYSEL DEMİR ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BALIKESİR ASİL
15 KAHRAMAN YAKAN ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BALIKESİR YEDEK
16 BÜLENT ÖTEL ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-BALIKESİR YEDEK
17 YUSUF KAYA ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL
18 HÜSEYİN KARAKOÇ ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL
19 KENAN ÜLGÜR ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL
20 MESUT DOĞAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL
21 TURAN DERNEK ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK
22 ZEKİ ERKAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK
23 SEZGİN CESUR ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK
24 HASAN YILMAZ ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK
25 AHMET BİRCAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK
26 İSA TÜFEKCİOGLU ELEKTRİK TEKNİSYENİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK
27 EMRE YALÇIN ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL
28 TUNCAY KAYA ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL
29 SERKAN KINA ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE ASİL
30 FATİH AKTAŞ ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK
31 BURHAN YILDIRIM ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-ÇANAKKALE YEDEK
32 İBRAHİM KESKİN KALKÜLATÖR ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA ASİL
33 DAVUT YILMAZ KALKÜLATÖR ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA ASİL
34 ERCAN DOĞAN KALKÜLATÖR ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA YEDEK
35 YILMAZ AVŞAR KALKÜLATÖR ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA YEDEK
36 SİNAN TEMUR ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA ASİL
37 SEDAT AKAR ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA ASİL
38 ZEYNİ DEMİR ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA YEDEK
39 HASAN YILDIZ ELEKTRİK TEKNİKERİ ULUDAĞ EDAŞ-YALOVA YEDEK
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 TOLGA SELAMET ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
2 FEYZULLAH ÇAMLAR ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
3 ŞENOL CAN ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
4 MEHMET AYMERGEN ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
5 TURHAN ÖZDEMİR ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
6 ABDÜLKADİR GÜNERİ ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
7 ADEM HARMANCI ELEKTRİK TEKNİKERİ TRAKYA EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 SABRİ ÇİFTÇİ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
2 YAHYA AYDIN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
3 ŞİRVAN ÖZDEMİR ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
4 ZÜHTÜ YAĞCI ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
5 UFUK DOĞAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
6 VEYSİ KAYA ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
7 ÇAĞLAR YILDIRIM ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
8 İZZET BAŞARAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
9 ÜMİT ÖZMEN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
10 FUAT ERGİN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
11 GÜLTEKİN ERÇOĞUL ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
12 KADİR SAVAŞ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
13 AYDIN AKSU ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
14 OSMAN İMER ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
15 MEHMET AKİF ÖZTÜRK ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
16 YUNUS KURT ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
17 MEHMET KARAYILAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
18 TUNCER ALTUN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
19 ATİLLA YAŞAR ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
20 BİLAL YALÇIN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
21 ERDEM KOCABAŞ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
22 ONUR İBİŞ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
23 ÖMER KARSLI ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
24 İSMAİL DAĞDELEN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
25 HÜSEYİN KOÇYİĞİT ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
26 ORHAN DOĞAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
27 YUSUF AĞCA ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
28 ALİ GÜLER ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
29 MEHMET PETEK ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
30 AHMET ŞAHİN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
31 ÖMER ŞENOL ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
32 ABDULKADİR ALPER ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
33 İZZET KÖMÜRCÜ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
34 SELMAN TETİK ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
35 NEDRETTİN EREN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
36 MEHMET AKÇA ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
37 AHMET DEMİRTABAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
38 EMRE ÇELİKKANAT ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
39 İSMET ALTUN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
40 MUHSİN DEMİR ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
41 HACIBEKİR ÖZDEMİR ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
42 İBRAHİM YILDIZ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
43 DURSUN AVCI ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
44 MURAT SALMAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
45 HASAN ÇAMCI ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
46 MURAT KARA ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
47 MUHARREM YILDIZ ELEKTRİK TEKNİSYENİ BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
48 AHMET KARA KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
49 MEHMET CEVAT ACAR KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
50 BEHÇET YILDIRIM KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
51 MURAT AKAR KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
52 ABDULLAH AKÇA KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. ASİL
53 İBRAHİM HAKKI BUDAK KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
54 RESUL KAYAN KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
55 OĞUZ TUNÇ YANGIN KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
56 TANER TÜRKMEN KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
57 METİN ZENGİN KALKÜLATÖR BOĞAZİÇİ EDAŞ GNL.MÜD. YEDEK
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 HASAN BASRİ ESEN ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS ASİL
2 ÖZER SEFER ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS ASİL
3 MEHMET METİ ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS ASİL
4 SADİ KÖMÜRLÜOĞLU ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS ASİL
5 RAFET EKİNCİ ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS YEDEK
6 MEHMET ORAN ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS YEDEK
7 HASAN BASRİ TİMOÇİN ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS YEDEK
8 MUSTAFA ÖNDER ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS YEDEK
9 OĞUZHAN KESKİNBALTA AVUKAT ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS ASİL
10 ÖZGÜN PINAR ÖZEN AVUKAT ÇAMLIBEL EDAŞ-SİVAS YEDEK
11 ELİF KARAPINAR BALLI AVUKAT ÇAMLIBEL EDAŞ-YOZGAT ASİL
12 MÜNİRE YILDIZ AVUKAT ÇAMLIBEL EDAŞ-YOZGAT YEDEK
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 ŞENOL HAŞLAMA AVUKAT YEŞİLIRMAK EDAŞ-ORDU ASİL
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 ERKAN SARI AVUKAT GÖKSU EDAŞ-KAHRAMANMARAŞ ASİL
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 SAVAŞ TAN ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
2 MEHMET ADIGÜZEL ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
3 ERKAN AKKAYA ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
4 VOLKAN DİKER ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
5 RAMAZAN DEMİREL ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
6 İHSAN AKYÜZ ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
7 NİHAT GÜNCÜR ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
8 ALİ ERASLAN ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
9 OĞUZ GÖK ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
10 VAHDET KARABOĞA ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
11 İBRAHİM DANABAŞ ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
12 YÜKSEL BUDAK ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
13 TAMER TUGRAL ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
14 ADEM ERDAŞ ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
15 SERKAN ALTAY ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
16 SÜLEYMAN SÜER ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
17 HASAN ÜNVER ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
18 YILMAZ BOZKURT ELEKTRİK TEKNİKERİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
19 KENAN KORUYUCU ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
20 HİMMET YALÇINKAYA ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
21 SELÇUK YAPICI ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
22 MEVLÜT NOHUT ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
23 BAHATTİN CESUR ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
24 TUNA SİVRİ ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
25 ŞÜKRÜ KARAKAYA ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
26 DENİZ ÖDEMİŞ ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
27 İBRAHİM HALİL FİDANCI ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
28 RAUF ASİL ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
29 HAKAN ESGİN ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
30 MUSTAFA OĞUZHAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
31 HASAN BAYRAKTAR ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
32 FERHAT TEMİZKAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
33 GÖKHAN DOĞAN KALKÜLATÖR GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
34 HALİL ERCAN KÖKSAL KALKÜLATÖR GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
35 MEHMET BATAL KALKÜLATÖR GEDİZ EDAŞ-İZMİR ASİL
36 ŞAHİN DALGIÇ KALKÜLATÖR GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
37 TUĞBA DOĞAN KALKÜLATÖR GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
38 MEHMET SAİT BATIHAN KALKÜLATÖR GEDİZ EDAŞ-İZMİR YEDEK
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 SALİH KARAOĞLAN ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON ASİL
2 VAHDETTİN KÜMÜŞTAŞ ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON ASİL
3 FATİH ÇAKAN ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON ASİL
4 ENDER DEDE ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON ASİL
5 KEREM MUMCU ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON YEDEK
6 YUSUF DURUKALP ELEKTRİK TEKNİKERİ ÇORUH EDAŞ-TRABZON YEDEK
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 SELMAN ÇELİK ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA ASİL
2 MUSTAFA ŞENTÜRK ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA ASİL
3 YÜKSEL YILMAZ ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA ASİL
4 ÇELEBİ UZUN ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA YEDEK
5 MURAT AYDIN ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA YEDEK
6 YUSUF UÇAN ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA YEDEK
7 HİKMET ÜNAL ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA YEDEK
8 ERKAN EMLİK ELEKTRİK TEKNİSYENİ OSMANGAZİ EDAŞ-KÜTAHYA YEDEK
20 ARALIK 2008 TARİHİNDE ŞİRKETİMİZİN ELEMAN İHTİYACININ KARŞILANMASINI TEMİNEN
YAPILAN SINAVI ASİL VE YEDEK OLARAK KAZANAN ADAYLARI GÖSTERİR LİSTE
SIRA ATANACAĞI
NO ADI VE SOYADI UNVANI BİRİM SONUÇ
1 BİLAL MEZGİTLİ HARİTA TEKNİKERİ TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
2 HÜSEYİN ÖZDEMİR HARİTA TEKNİKERİ TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
3 MAHMUT TURAN HARİTA TEKNİKERİ TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK
4 İLKER KILIÇ HARİTA TEKNİKERİ TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK
5 SİNAN ÖZKAN AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
6 METİN AKIN AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
7 SONER GÖNÜL AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
8 AHMET AMBARYAPAN AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
9 NECMİ YILMAZ AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
10 YALÇIN AY AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
11 ÖZKAN KIYMETLİ AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
12 ÖMER TEKEL AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK
13 ONUR GÜNDÜZ AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK
14 ABDÜLMÜTTALİP GÜVEN AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK
15 NEBİYE GÜLÇİN DENİZ AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK
16 SERHAT YALNIZ AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK
17 BAHADIR TETİK AŞÇI TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK
18 LALE ŞAİR AVUKAT TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
19 GÖKÇEN PEKCAN AVUKAT TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
20 ÖZDEŞ TANIŞ AVUKAT TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA ASİL
21 ENVER BARIŞ ÖZER AVUKAT TEDAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-ANKARA YEDEK
22 HÜSEYİN ÖKELEK EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-GÖLBAŞI EĞT.MR.MD ASİL
23 MEHMET KUŞÇU EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-GÖLBAŞI EĞT.MR.MD ASİL
24 HALİL İBRAHİM TOKGÖZ EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-GÖLBAŞI EĞT.MR.MD ASİL
25 MESUT ALBAYRAK EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-ERZİNCAN EĞT.MR.MD ASİL
26 SELMAN ÖZER EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-ERZİNCAN EĞT.MR.MD ASİL
27 MEHMET OKUYAN EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-ERZURUM EĞ.MR.MD. ASİL
28 MURAT YILDIRIM EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-ERZURUM EĞ.MR.MD. ASİL
29 KORHAN ERTUNÇ EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-İZMİR IŞIKLAR EĞ.MR.MD. ASİL
30 AHMET ÇIKRIK EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-İZMİR IŞIKLAR EĞ.MR.MD. ASİL
31 ONUR ESEN EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-İSTANBUL TUZLA EĞ.MR.M. ASİL
32 ÖZKAN TURNA EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-İSTANBUL TUZLA EĞ.MR.M. ASİL
33 EMRAH BAHALI EĞİTİM UZMANI PER.YÖN.DA.BŞ.-İSTANBUL TUZLA EĞ.MR.M. ASİL
34 HAKAN ÜNALAN EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
35 OSMAN AKTUĞ EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
36 ERSİN ERSOY EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
37 HANİFİ VURUCU EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
38 GÜRHAN AKKURT EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
39 ÖZKAN DUMAN EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
40 MEHMET BİLGİÇ EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
41 MEHMET HÜSEYİN GÜLER EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
42 İSA MİNTAŞ EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
43 REMZİ KARAMAN EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
44 DURSUN ALİ ÖZDEMİR EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK
45 FAZIL KARTAL EĞİTİM UZMANI PERF.YÖN.DAİ.BŞK. YEDEK