Editörler : Pangaea
18 Ağustos 2006 23:18

Jeoloji mühendisleri platformu

Son Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız...

Jeoloji Mühendisleri İmza Kampanyasına Katılmak İçin Tıklayınız...

olivin
Aday Memur
19 Ağustos 2006 22:23

TPAO neden hiç jeoloji mühendisi almıyor bir bilginiz var mı. Yoksa daha sonra mı alacak? Zaten jeoloji mühendisi alan kaç kurum varki biri daha gitti!!!

dextarat
Memur
20 Ağustos 2006 13:43

Arkadaşım formdan duyduğum kadarile tpao alackları personelin hepsini yayınlamamış.sanırım yakın zamanda tekrar bir alım yapabilirmiş ve orda jeoloji-jeofizik kadrosu olur diyorlar ne kadar dpğru bilemiyorum tabi.

saygılar

olivin
Aday Memur
21 Ağustos 2006 09:28

teşekkür ederim umarım doğrudur.

ozgurcihann
Aday Memur
21 Ağustos 2006 13:12

Arkadaşlar bildiğiniz gibi osmanpepe.com.tr adresinde birkaç branşın kpss sıralaması verilmiş. Sitede ayrıca hangi bölümün sıralamasını istiyorsanız bile ulaşın deniyor. Tek yapmanız gereken ziyaretçi defterine not bırakmak. Bence şansımızı denemeliyiz. Sadece 1 mesaj gerekiyor. Kolay gelsin

dextarat
Memur
21 Ağustos 2006 16:20

evet arkadaşlar sıralama umarım diğer branşlar içinde olur.tabi boş durmayalım o siteden mesaj atalım...

axmet1
Kapalı
22 Ağustos 2006 11:52

herkesi o sıteden bakana mesaj atmaya cağırıyorum

dextarat
Memur
22 Ağustos 2006 11:55

Arkadaşlar ahmet arkadşımızın dediği gibi siteden msj atmaya devam edelim.bu ara form daki diğer jeoloji müh.leri arkadaşlarıda bu platforma davet ediyorzz.sadece okuyp geçmeyelim arkadaşlar.fikirleirnizi düşüncelerinizi bekliyoruz

dextarat
Memur
22 Ağustos 2006 12:01

sevgili arkadaşlar tarım bakanlığı da alacakları personelin niteliklerini yazdı.Acaba jeoloji mühendisi alacak kurum veya kurumlar daha neyi bekliyorlar...

cursedmavii
Aday Memur
22 Ağustos 2006 21:07

arkadaslar bi baskı kurabılrsek bı bırlık olursak daha ıyı sonuçlar alabılırız.arkadasın dedıği gibi site uzerınden maıl atalım saygılar .

cmzgr
Kapalı
22 Ağustos 2006 23:56

arkadaslar doguda bi okul 50 öğrencili tek öğretmenli susuz elektriksiz kışın yolları acılmayan soguktan korunmak için pencereleri naylonlarla kaplanan bi okul...

ve de insana güç veren öğrencileri...

www.esenokul.edu.tr.tc

askerlikşartı
Kapalı
23 Ağustos 2006 12:31

arkadaşlar İNŞALLAH kadrolar ve nitelikleri bence en geç bu cuma belli olacak öss de belli oldu Mta nın 2. yerleştirmede alacağını tahmin ediyorum bence tpao dahil 100 e yakın kişi alınacak hayırlısı

axmet1
Kapalı
23 Ağustos 2006 13:17

kpss/1 klavuzunda , kpss/2 sınav sonucu acıklandıktan sonra kadroların duyurulacağı bıldırıldı ama kurumlar açıklama yaparsa onu bılmem.

dextarat
Memur
23 Ağustos 2006 19:52

Arkadaşlar :dsi deki bazı mühendislerle görüştüm onlarda bu sene için jeoloji mühendisi ihtiyacaı olduğunu sölediler ayrıca enerji bakanlığının da ihtiyacı olduğunun duyumlarını aldım..Mta konusunu bilemem 2004 kpss ile baya bir alım yaptılardı.Ama ben asıl bu sene için de belediyelerden bir alım yapmasını bekliyorum.Tpao bir ihtimal alım yapabilir...yinede ilğili kurumlar açıklama yaparak soru işaretlerimize yanıt verebililer...

atac
Aday Memur
24 Ağustos 2006 19:20

arkadaşlar enerji bakanlığına bilgi edinmeden kaç tane jeoloji mühendisi alacaklarını sordum.cevabı aşağıda:

ÖSYM tarafından yapılacak sınav sonuçlarına göre anılan kurum tarafından yapılacak olan yerleştirmelerde 2006 yılı içerisinde Bakanlığımız merkez teşkilatına 9 adet jeoloji mühendisi alımı planlanmıştır.

Bilgilerinizi rica ederiz.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı

Bilgi Edinme Birimi

atac
Aday Memur
24 Ağustos 2006 19:22

acaba arkadaşlar bunun içerisinde taşralar yoktur deilmi?

askerlikşartı
Kapalı
24 Ağustos 2006 20:00

merhaba atac Devlet personel başkanlığının açıktan atama ve nakil sayılarında;

Enerji ve tabii kaynaklar bakanlığı toplam 50 kişi görünüyordu 50 de 9 jeolog fena değil

''Bakanlığımız merkez teşkilatına 9 adet jeoloji mühendisi'' demiş buradan taşraya jeolog almayacağı da çıkabilir, ayrıca taşraya alım olcağı da çıkabilir. çok sağol.

dextarat
Memur
24 Ağustos 2006 21:56

Arkadaşlar enerji bakanlığı jeoloji müh alımı için arkadasın dediği doğrudur.

edindiğim sağlam kaynaklara göre de bakanlığın en az 30 tane jeoloji mühendisi ihtiyacaı olduğu ve bunu 1 sene öncesine kadar ilgili yere ilettiği ancak alımın kpss den sonra olacağını sölemişlerdi.bizzat orda çalışan bir mühendisten (ona ilgili yerin müdürü tarafından söleniyor) bilğiyi edindim..insallah iyi bir alım olur ve biz jeoloji mühendisleri olarak atamalarımız olmuş olur.Tekrardan tüm jeoloji müh.arkadaşlara başarılar..

axmet1
Kapalı
25 Ağustos 2006 08:17

Atac arkadasımıza tesekkur edıyorum.

axmet1
Kapalı
25 Ağustos 2006 09:06

enerji ve tabii kaynaklar bakanlığına 9 adet jeoloji muhendisi alınacak derken ; bu 9 mühendis Yalnızca Bakanlığamı yoksa bakanlığa bağlı DSİ falan gibi kuruluşlar da dahilmi bu 9 rakamı içine?

dextarat
Memur
25 Ağustos 2006 12:16

ahmetx kardeş:bu 9 rakamı sadece enerji bakanlığı içindir. dsi felan için değil..

Toplam 33718 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi