Editörler : Pangaea
11 Ağustos 2017 17:11

Adana kpss kursu arayışım

Samsun 19 mayıs üniversitesinden yeni mezun oldum.Adana ya ailevi nedenlerle geldim kursları araştırıyorum tanıdığım arkadaşlar Efor ile Turkuaz ı önerdiler.Bende muratı düşünüyordum.Ankara da murat çok iyiymiş ama Adanada nasıl bilmem.Araştırıp kararımı verecegim.

fatmakaram
Aday Memur
11 Ağustos 2017 17:20

Murat eğitim dersleri tek tek bitirio. yani bir ay sürekli matematik görüyorsun sonra başka derse geçiyorun.aynı anda farklı dersler yok.Bu durum bende sorun yaratmamıştı ama bir çok arkadaşım bunu sıkıntı yaptı. bende de öabt yoktu.tek sorun kalabalık oluşu.

denizderinlik
Aday Memur
11 Ağustos 2017 17:41

Çakmak caddesindeki Erkan dersanesindeydim.Okul öncesi öabt için Turkuaza gittim P121 puamın P10 puanımdan 4 fazla gibi.Öabt fena degil standart sapmanın üzerine çıktım.ama P10 da takıldım.sıralamaları bekliyorum.her şeyi hayırlısı

Mersinçeko
Aday Memur
11 Ağustos 2017 21:48

Murati öneririm. Duzeni ve sistemi diger dershaneler gibi degil farkli. Ama gayet guzel bir sistem bence.

ahmetkurtt
Aday Memur
13 Ağustos 2017 16:27

Eğitim bilimlerinde eforun hocaları iyidir. özelikle mehmet karakuş ile ercüment hocalar. iş gy-gk ve öabt ise turkuaz derim. geçen yıl efora gittim başaramadım bu yıl turkuaza gittim istediğim puanı aldım.turkuazda muazzam ilgi var.disiplinli bir yer arıyorsan turkuazada mülakata girecek puanı çok rahar alırsın.bu çok net.Zaten fazla da alternatifin de yok

Hakan Yılgör
Aday Memur
13 Ağustos 2017 16:45

BENCE ERKAN TÜM ÖABT AÇIYOR HAFTALIK 5 SAAT EĞİTİMİ VAR KADROLU HOCALARI OLUYOR DEVAMLI KURUMDA

Ogrtmnhnmm
Memur
15 Ağustos 2017 00:05

İller Bankası erkan gy-gk eğitimden memnundum ama alanda hiç memnun kalmadım haftada bir gün 4 saat aynı dersi anlattılar üç-dört haftada bitirdiler bir dersi. Sonra başka bir ders ben yarım bıraktım alanda. Gına gelmişti... Kadro yu çok övdüler muratı hiç duymadım iyi olarak. Alanda biraz şansına kalmış ama kadro ve erkan ı öneriyorum ilk aşama için

adanali kiz
Aday Memur
15 Ağustos 2017 11:51

ıller bankası erkan bende gıttım egıtım hocaları ıyıydı alanda berbat adam konuları bıtırmeden bırak

sinemakdenizz
Aday Memur
15 Ağustos 2017 15:35

Kuzenlerin gitti ve atandı.Hem yıl içinde hemde tercih zamanlarında çok yardımcı olmuşlar. Ben de Turkuaz'a yazıldım. Bu yıl 3 .sınıfken öabt derslerine bir kaç kez misafir girdim.Fen bilgisinde hocalar gerçekten muhteşemler.Bir yıl bir yıl kaybedecek 1 dakikam bile yok.atanmak zorundayım.

bülbülünsesi
Aday Memur
17 Ağustos 2017 10:57

Işın kpss ye gittim öABT de malamat olduk.sakın ha

ogretmeniche
Aday Memur
18 Ağustos 2017 00:46

Efor kpss nin hocaları iki yıl önce ayrılıp ezberbozan kpss diye bir dersane açtılar.egitim hocaları çok iyi diyor gidenler.kardeşimı de oraya gönderdim çok memnun kaldı.

damlasafkan
Aday Memur
18 Ağustos 2017 17:03

Benim tercihim turkuaz akademi . Bizim aileden 3 kişi atandı. Biri hemşire biri mühendis öbürüsü okul öncesi öğr.

denizgökmavisi
Aday Memur
20 Ağustos 2017 12:52

erkannnn

senecem
Aday Memur
20 Ağustos 2017 14:26

Öğretmen olarak atanmak istiyorsanız gideceginiz kpss kursu Turkuaz dır İnanılmaz soru çözümü yaptık emin olun Mehmet ve Baki hoca tüm eğitim bilimleri sorularını yakaladı. Sınavdan önce sınıfta tek tek çözdük ALANINIZ VARSA TURKUAZ

Ali Kartalgöz
Aday Memur
22 Ağustos 2017 12:33

Mhb. 15 yıllık matematik öğretmeni olarak Kpss dershanelerinin hemen hemen hepsinde çalıştım.

Birçok kurum öğrenci yaşında ki öğretmenleri hoca diye derse sokuyor. ( ucuz )

Soru çözemiyorlar öğrencilere bu soru hatalı hatalı hatalı diyye gönderiyorlar.

Bunlardan uzak durun derim. En sistemli çalışanlar ve hoca kalitesi en iyiler Efor ve Turkuaz. (çünkü bunlar hocalara iyi para verir.) Kimse benim babamın oğlu değil. 2 yıl turkuazda çalıştım adamlar her öğrenciye birebir ilgileniyorlar.

Egitim hocaları hem turkuaz da hem eforda derslere giriyordu. Gy-gk de tarihte turan hoca anayasada murat şahinkaya coğrafyada ramazan hoca hala oradalar öğrenciyi sürükler bunlar.

%40 Efor %60 Turkuaz.Görüştüğünüz yerlere hocaları sorun.Tufaya düşmeyin.

Ayşe Nur Kaya
Aday Memur
23 Ağustos 2017 15:07

sizlere nacizane tavsiyem sadece dershanenizin kaynaklarıyla sınırlamayın kendinizi

sinan kurtulmuş
Aday Memur
23 Ağustos 2017 15:24

arkadaşlar..ben geçen yıl murata gittim ders saatleri az bunu

söylediğimizde etüdler var deniyor ama nedense etüd saatleri bize uymayan

saatler oluyor ve çok kalabalık.konular özellikle matematik ve tarih yetişmedi

hocalara soru soramıyorsunuz çünkü sürekli derse girdiklerinden boş zamanları

yok vatandaşlık kitabı yanlışlarla doluydu.

turner12
Aday Memur
23 Ağustos 2017 16:41

Murat

FATOŞ GÜRLEK
Aday Memur
24 Ağustos 2017 17:03

Ben bu gün kursları araştırdım sonra sıcak havaya aldırış etmeden yüz yüze görüşmeye gittiğim kurslar oldu.Erkanda esnaf ağzı ile konuşan arkadaş hiç güven vermedi.Altınleerdeki bayan sorduğum sorulara cevap veremedi.insan Öabt nin deteylarını bilmez mi hiç.habire indirim yapalım yazıl diye tutturdular.Murata gittim. sanki dersanenin yerini satıyor.hem kısa sürede dersleri bitiriyor hemde fahiş fiyat söyledi . IAklımda Turkuaz ya da Efor var.geçen yıl turkuaza giden arkadaşarım çok memnunlardı.efor da iyiymiş .yarın da onlarla görüşeceğim.

Telefonun ucu
Aday Memur
25 Ağustos 2017 13:42

Bicicide bici yerken Erkan radyo çalıyordu.Kpss de şu kadar birinci çıkardık gibi laf salataları dinledik.Yalanın sonu yok ki. Osur osur ipe diz. Ayrıcanada Kpss de Adana birincileri çıkarmış mış.Ösym Türkiye bazında sıralama verir. İl bazında sıralama vermez ki.

kadirsumer
Aday Memur
25 Ağustos 2017 17:46

P10 puanın çok iyi olacak sonra Öabt den standart sapmayı geçmen gerekiyor ki puanını koruysabilesin.Yoksa puan düşüyor. önemli olan P10 u yüksek tutup Öabt ile o puanı koruyabilmek.

Toplam 69 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi