Editörler : crops35

glitter0
Aday Memur
09 Mart 2017 13:38

Hayırlısı olsun hepimiz için inşallah arkadaşlar şimdi desaatler geçmiyor

jananm, 7 yıl önce

Selam arkadaşlar, ben de az evvel; 11.40'ta aradım. Öğleden sonra açıklıyoruz dedi. Yani bugün öğleden sonra web sayfalarında açıklanacak imiş verilen bilgiye göre.

Herkese başarılar ve hayırlar :)

elomiu
Aday Memur
09 Mart 2017 14:01

açıklandı hadi bakalım

flyist44
Aday Memur
09 Mart 2017 14:24

sükurker olsun kazananlardan biri de ben olmusum diger arkadaslar ıcınde hakkında hayırlısı olsun sımdı sozlesmelı memur mu olucaz nedır bılen varsa aydılantabılrımı rica etsem

09 Mart 2017 15:21

Hayırlı olsun kardeşim :)

flyist44, 7 yıl önce

sükurker olsun kazananlardan biri de ben olmusum diger arkadaslar ıcınde hakkında hayırlısı olsun sımdı sozlesmelı memur mu olucaz nedır bılen varsa aydılantabılrımı rica etsem

Oskari
Aday Memur
09 Mart 2017 15:52

Bende kazananlardanım şükürler olsun herkesin hakkında hayırlısı olsun arkadaşlar :)

09 Mart 2017 17:28

Ben 1. Yedek olmuşum

09 Mart 2017 19:03

Başarılı olan diğer arkadaşlarada hayırlı olsun.

Giriş sınavında başarılı olarak atanmaya hak kazanan adayların atanmalarına ilişkin işlemler 676 sayılı Kanun Hükmünde Kararname gereği; ?Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak? hükmüne göre yürütülecektir.

Bu işlem Tse'de ortalama ne kadar sürüyor bilgisi olan var mı?

mboran01
Aday Memur
09 Mart 2017 22:57

Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun. Allah güle güle yedirmek nasip etsin. ama bütün soruları gayet güzel bi şekilde cevaplamama üsttüne üstlük 20 dakika kadar içerde konuşmamıza rağmen mülakat listesinde sıralamada sonuncu olan arkadaşın asil olarak kazanması bana pek bi manider geldi. neyse herkese hayurlı olsun allah büyük

09 Mart 2017 23:24

Burada bana itaf etmişsin anladığım kadarı ile, ama seni en iyi ben anlayabilirim.

0,03 puan ile kaybetme evrelerden geçmiş biri olarak söylüyorum.

http://hizliresim.com/ZZJ3XV

mboran01, 7 yıl önce

Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun. Allah güle güle yedirmek nasip etsin. ama bütün soruları gayet güzel bi şekilde cevaplamama üsttüne üstlük 20 dakika kadar içerde konuşmamıza rağmen mülakat listesinde sıralamada sonuncu olan arkadaşın asil olarak kazanması bana pek bi manider geldi. neyse herkese hayurlı olsun allah büyük

mboran01
Aday Memur
09 Mart 2017 23:55

kardeş ilk mesajımdada söyledim hayırlı uğurlu olsun seni tanımam etmem seninlede kişisel hiçbir problemim yok benim lafım sisteme madem alım yapılıyor bunca insanın emek verdiği bir yarışta mülakat gibi emeklerin karşılığının hiçe sayılması durumu var ozaman bu sınavı hiç yapmasınlar bizlerde en iyi puanı çekmek için çabalamayalım

MuhammetBilici, 7 yıl önce

Burada bana itaf etmişsin anladığım kadarı ile, ama seni en iyi ben anlayabilirim.

0,03 puan ile kaybetme evrelerden geçmiş biri olarak söylüyorum.

http://hizliresim.com/ZZJ3XV

virtualsystem
Aday Memur
10 Mart 2017 00:24

Mülakat gene amacına ulaştı. MÜLAKAT amaç branşda merkeziden gidemeyenin agzına sıçmak zaten atıyorum bi bölümden 4 merkezi atamada 100 kişi alıyorlarsa açıktan kaçtane alınmışsa 100 den sonrasınn yani 101 102 103 .... ws onların emeklerını hayatlarını karartmak. Mahkeme-i Kübrada var unutmamak lazım. Hakkımı bu sistemden alamam belki ama ahımı ahımızı alırlar umarım. emek verip hakkedenlere hayırlı olsun şimdi hoş helal olsun.

10 Mart 2017 07:57

Aynen katılıyorum size. Arkadamdaki arkadaş asil oldu ben yedek üstelik çok iyi geçmişti mulakatim. Hakkımız yendi ise helal etmiyorum hakkımı.

virtualsystem, 7 yıl önce

Mülakat gene amacına ulaştı. MÜLAKAT amaç branşda merkeziden gidemeyenin agzına sıçmak zaten atıyorum bi bölümden 4 merkezi atamada 100 kişi alıyorlarsa açıktan kaçtane alınmışsa 100 den sonrasınn yani 101 102 103 .... ws onların emeklerını hayatlarını karartmak. Mahkeme-i Kübrada var unutmamak lazım. Hakkımı bu sistemden alamam belki ama ahımı ahımızı alırlar umarım. emek verip hakkedenlere hayırlı olsun şimdi hoş helal olsun.

birmemurolsam
Aday Memur
09 Eylül 2017 17:48

Arkadaşlar mülakatta ne gibi sorular soruluyor. Memur kadrosuna başvuracağım. Daha önce tecrübesi olan arkadaşlar lütfen yol gösterin.

muhasebeci1986
Aday Memur
14 Eylül 2017 08:22

Mulakata giren arkadaslar yardimci olurmusunuz ne gibi sorular sordular ?

birmemurolsam
Aday Memur
14 Eylül 2017 23:40

güncel

hedef 88
Aday Memur
11 Ekim 2017 17:22

+++

Sahib.Kıran
Aday Memur
12 Ekim 2017 11:17

Bir tane alanınızla bir tane de TSE ile ilgili soru soruyorlar rastgele çektirdikleri zarfın içinde. Gerisi de genel kültür, kişiliğinizi anlama üzerine sorular. Rahat olmanız fayda sağlar, heyecan yapmayın.

Hatice Sevgi
Yasaklı
12 Ekim 2017 14:26

açıkladımı tse ben göremiyorum yardımcı olurmusunuz

Sahib.Kıran, 7 yıl önce

Bir tane alanınızla bir tane de TSE ile ilgili soru soruyorlar rastgele çektirdikleri zarfın içinde. Gerisi de genel kültür, kişiliğinizi anlama üzerine sorular. Rahat olmanız fayda sağlar, heyecan yapmayın.

Sahib.Kıran
Aday Memur
13 Ekim 2017 11:07

Mülakat listesi TSE'nin kendi sitesinde duyurular kısmında ilan edilir. Bunun dışındaki bilgileri ancak mülakat tecrübesi olanlardan öğrenebilirsiniz.

Toplam 119 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi