Editörler : Pangaea
08 Temmuz 2010 21:34

devletin verdiği öğrenim kredisi hakkında....!

arkadaşlar bu krediyi ödemeyenler için icra geliyor mu!

bana öde diye yazı geldi verdikleri süre doldu...

bi kaç ay sigortalı çalıştım... VEYA ne zamana kadar sabrediyorlar,

ödemek istesek nasıl bi yapılandırma yapıyorlar...!

lütfen yardım.....!

sametizmir
Şef
08 Temmuz 2010 21:52

Hocam bi arkadaşım da ödeyemiyor.Devamlı faiz yüklüyorlar ama nereye kadar bilemiyorum.

medcezir71
Memur
22 Temmuz 2010 14:05

ben de o magdurdandım borc harc nulun odeyın hala faısını oduyorum ana para2600 tl ıdı 900 tl faız odedım 2500 falan kaldı off offfff

nasıl yani?
Şube Müdürü
22 Temmuz 2010 14:56

dilekçe gönderip 1 yıl erteletebiliyorsun. sonra yine ödemezsen devamlı faiz biniyor ben bu durumdayım en azından bi sınır var mı onu bilmiyorum. ama 3-4 yıldır devlet memuru olan arkadaşım var o da ödememiş bişey olmaz faiz geliyor sadece elime ne zaman para geçerse o zaman öderim kasmaya gerek yok felan diyor. o yüzden içim rahat biraz sen de o kadar düşünüp sıkıntıya sokma bence kendini.

*denizkiziyiz*
Daire Başkanı
22 Temmuz 2010 15:03

3 taksit ödedim.4.taksidimi ödeyemedim,bundan sonrada işe girmeden ödeyemem.bir aylık gecikme faizi 11.50 tl olmuş bile.Her ay böyle faiz uygulanırsa borcum iki katına çıkacak.Keşke almasaydım diyemiyorum,aldığımda çok işime yaramıştı.Ama faiz konusunda biraz daha esnek ve makul olabilirler!!

22 Temmuz 2010 15:06

Ay sus denizkızı sende bi şekilde bul çırp çal öde.Düzen bu şekildeyse bunu değiştiremezsin bende senin gibi öğrenim kurbanı olmuştum ama ne yaptım biliyor musunuz?Ninemin dolarını çalmıştım 1 taksidini ödemek için.Zaten ben almaaydım oğulları alacaktı çok iyi yaptım.Bidaha aynı yere koysa bidaha çalardım.Ama baktım ki aynı yere koymamış göğsüne saklamış meğer....

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi