Editörler : Pangaea
«798081828384858687888990»

Volkan İZER
Kapalı
07 Eylül 2017 23:46

Yahu arkadaş onu al bunu al al al al al al al deyip duruyorsunuzda, değişen bir şey var mı?

Müfredatta ve kitap içeriklerinde hangi konular bu sene değişti dediğimizde cevap yok. Ramazan yetgin bu sene video çekmeyecek 2017 videolarını tekrar adını 2018 olarak değiştirip sunacak. Eee öyleyse müfredatta Tarih konusunda değişen bir olay yok demekki, konu ve içerik aynı.

Diğer derselede de kitapları karşılaştıran arkadaşlar yok mu ya hiç aranızda ?

Mesela Coğrayfa için Coğrafyanın doktirini veya engin eraydının konu kitabından birini alacağım, ama deişien yoksa içerikte 2017 kitabını alırım.

Türkçe için sağlam kaynak nedir?

Ha soru bankalarını tabiki 2018 alırım ama onun dışında kapak değişimine neden 2 katı para verelim, yazık günah değil mi?

2018kpsss
Şube Müdürü
07 Eylül 2017 23:55

Biri şu kitabı alındedi diye almak zorunda değilsiniz kitapçılara gidin bakın içlerine tarayın karşılaştırın işinize geleni alırsınız

2018kpsss
Şube Müdürü
07 Eylül 2017 23:58

Müfredat değişimi farklı bi durum kpss kitabı farklı bi durum meb tarih kitaplarını incelerseniz meb kitaplarında olan bir çok bilginin kpss kitaplarında olmadıgını görürsünüz

mahir6262
Kapalı
07 Eylül 2017 23:59

buna benzer bir hatayı ygs zamanı yapmıştım .konular bittikten sonra tekrar yapmayı planlıyordum ama sonra ben miydim bu konuları bitiren bu soruları çözen dedim;çün kü tekrar yapmayınca unutmamak mümkün değil.o yüzden haftalık ve aylık tekrarlar yapmak daha sağlıklı olur.haftanın 1 günü veya yarım gününü o hafta çalıştığınız konuları ayda 2 günde ay boyunca bitirdiğiniz konuları tekrar edip soru çözmek daha iyi sonuç verir bence.

dmlcem, 7 yıl önce

Acıkcası ben konulari bitirmedim henuz tarihte.konu bitiminde test yapiorum.tum konular bitince bastan tekrar yapayim diyorum ama ne kadar dogru bi yontem bilmiyorum.

dmlcem
Şef
08 Eylül 2017 00:01

evet çok mantıklı.bende düşününce dediğiniz gibi olacağını anladım aslında.teşekkür ederim.dediklerini iyi fikir.

mahir6262, 7 yıl önce

buna benzer bir hatayı ygs zamanı yapmıştım .konular bittikten sonra tekrar yapmayı planlıyordum ama sonra ben miydim bu konuları bitiren bu soruları çözen dedim;çün kü tekrar yapmayınca unutmamak mümkün değil.o yüzden haftalık ve aylık tekrarlar yapmak daha sağlıklı olur.haftanın 1 günü veya yarım gününü o hafta çalıştığınız konuları ayda 2 günde ay boyunca bitirdiğiniz konuları tekrar edip soru çözmek daha iyi sonuç verir bence.

eliz-m
Aday Memur
08 Eylül 2017 00:02

Coğrafyadan doktrini al engin Eraydın anlattığı herşeyi soru olarak kitaba yazmış yani videonun soru hali artı birşey katmiyor Bn fark olmadığini düşünerek ramazan yetginin 2017 basımı kitabını aldım hatta çoğu kitabım 2017 basimli

Volkan İZER, 7 yıl önce

Yahu arkadaş onu al bunu al al al al al al al deyip duruyorsunuzda, değişen bir şey var mı?

Müfredatta ve kitap içeriklerinde hangi konular bu sene değişti dediğimizde cevap yok. Ramazan yetgin bu sene video çekmeyecek 2017 videolarını tekrar adını 2018 olarak değiştirip sunacak. Eee öyleyse müfredatta Tarih konusunda değişen bir olay yok demekki, konu ve içerik aynı.

Diğer derselede de kitapları karşılaştıran arkadaşlar yok mu ya hiç aranızda ?

Mesela Coğrayfa için Coğrafyanın doktirini veya engin eraydının konu kitabından birini alacağım, ama deişien yoksa içerikte 2017 kitabını alırım.

Türkçe için sağlam kaynak nedir?

Ha soru bankalarını tabiki 2018 alırım ama onun dışında kapak değişimine neden 2 katı para verelim, yazık günah değil mi?

Volkan İZER
Kapalı
08 Eylül 2017 00:04

Keşke dediğiniz gibi olsa inanın. Fakat küçük bir ilçedeyim burada kırtasiyeden başka kitapçı yok :)

2018kpsss, 7 yıl önce

Biri şu kitabı alındedi diye almak zorunda değilsiniz kitapçılara gidin bakın içlerine tarayın karşılaştırın işinize geleni alırsınız

dmlcem
Şef
08 Eylül 2017 00:06

internetten alabilirsiniz.ama burada konuşulanlar cidden deneyimlenenler.ben mesela tarihin pusulasını 2017 aldım. 2018ine baktım aynı.dediğniz gibi yani.

Volkan İZER, 7 yıl önce

Keşke dediğiniz gibi olsa inanın. Fakat küçük bir ilçedeyim burada kırtasiyeden başka kitapçı yok :)

BilgMüh20
Aday Memur
08 Eylül 2017 00:12

Haklısın hocam bırakın küçük bir ilçeyi ilde bile bu kitapların gelmeyeni var Ankara'da filan yaşamıyosanız . İnternetten alıyoruz ve daha önce kullanan arkadaşların fikrini alıyoruz haliyle.

Volkan İZER, 7 yıl önce

Volkan İZER
Kapalı
08 Eylül 2017 00:22

Tamam bakın işte tarihte hemfikir olduk, teşekkür ederim. Tarih 2017 alınacak, darısı diğer konu kitaplarını inceleyen arkadaşlar sayesinde, kalan kitaplara :)

Volkan İZER
Kapalı
08 Eylül 2017 01:03

Buyurun coğrafyada da bizzat İsmail hoca yanıtlamış, konu anlatımı için böylece coğrafyayı da hallettik. Ayrıca dürüstlüğü için teşekkür ederim.

حرر اوري Hocam 2018 hazırlığı için sizin 2017 kitabiniz bende mevcut bu yeterli mı yoksa 2018 şart mi

BeğenDaha fazla ifade göster

· Yanıtla · Yönet

İsmail Adigüzel Konu anlatımlı yeterli. Ancak soru bankasının yeni baskısını edinmenizi öneririm.

Volkan İZER
Kapalı
08 Eylül 2017 01:16

Dur ya yanlış bakmışım gece gece gözler kapanıyor, o tarih içindi :)

veteriner0990
Aday Memur
08 Eylül 2017 01:30

Pegem soru bankasi alcaklar bende 2017 seti vardi 2018 cografyasina bakmistim sadece kapagi degismis sorular ayni diger derslerine bakmadim buyuk ihtimal onlarda aynidir bilginiz olsun

Volkan İZER, 7 yıl önce

Dur ya yanlış bakmışım gece gece gözler kapanıyor, o tarih içindi :)

08 Eylül 2017 03:20

Arkadaşlar yaptıkları şudur kitap yazanların.

2018 için istisna olmakla beraber 2017'deki sınavları bizler göremesekte bu insanlar soruları inceliyor Bakıyor yeni ne var onu kitaba ekliyor. Müfredat değişikliği olursa oradanda bir şeyler alıyor. Yani yaptıkları sınav takibi o yüzden de kitaplar her sene biraz daha büyüyor.

apo_gs1
Aday Memur
08 Eylül 2017 03:38

tşkler arkadaşım ilgin için ....

dmlcem, 7 yıl önce

Genel olarak benim hocam ve uzman kariyer iyidir.tarih icin tarihin pusulasi da iyidir.beyaz kalem yayinlari ben incelemedim ama iyi diyenler var.

kpssmagduru28
Aday Memur
08 Eylül 2017 09:10

Değerli vaktinizi ayırıp bunca bilgiyi tarafsız verdiğiniz için size kendi adıma çok ama çok teşekkür ederim .

neişolsa, 7 yıl önce

Herkese kolaylıklar dilerim

Hasbelkader başarılı olmuş biri olarak nacizane fikirlerimi belirtmek isterim

Şu surecte forumda dolaşan arkadaslar erken startını verdi yada verecek ,zaten kimse geriye dönük okumaz 50 kere yıl içinde sorulacak aynı sorular kısa kısa tavsiyelerde bulunayım sizlere. Vakti bol arkadaşlarım için hayrına yazıyorum

DERS ÇALIŞMA dershaneye giden de gitmeye n de video ders izlesin giden eksik olduğunu düşündüğü konuları gitmeyense defter ile not tutarak tüm videoları atlamadan izlesin.

Dershaneye giden arkadaşlar derste A4 e yazsın evde renkli kalemlerle (evet evet renk reknk homofobik olmayın beyler zafere giden yolda herşey mübah 😅) güzel defter tutsun (çift tekrar akılda kalıcı olur )

Bilmediğiniz soruları tartışabileceğiniz bi WhatsApp grubunuz olsun ama 5-6 tane aktif kullanıcı sayısı ideal foruma çevirip veryansıncılarla uğraşmayın konu dışı muhabbette 5 dkdan fazla döndürmeyin birbirine yavşıyacak flortleşecekler özelden konuşsun.tanidik insan varsa onlarla kurun grubu tanımadıklarınız moral bozacak şekilde atar tutar yok şu ders bu sene efsane zor olacak yok efendim 7 ay önce konuları bitirdim günde 3 deneme artı 500 so ru çözüyorum falan filan .

rivaldo4
Memur
08 Eylül 2017 10:22

Arkadaşlar önerisi olan yok mu, lütfen, çalıştığım için vaktim çok kısıtlı ona göre plan yapmam gerek.

rivaldo4, 7 yıl önce

Arkadaşlar istanbul kadıköy civarı özellikle tarih coğrafya konusunda uzmanlaşmış mümkünse mühendis yoksa normalde olabilir önereceğiniz kurs-dersane var mı? Cevap için teşekkürler.

Afiliherdem
Aday Memur
08 Eylül 2017 10:48

Arkadaşlar tarih ve coğrafyayı kollayarak çalışan var mi?

Afiliherdem
Aday Memur
08 Eylül 2017 10:50

Kodlayarak pardon!

Afiliherdem, 7 yıl önce

Arkadaşlar tarih ve coğrafyayı kollayarak çalışan var mi?

dgnn28
Kapalı
08 Eylül 2017 12:04

Merhaba arkadaşlar, geometride sorular hangi konulardan çıkıyor? Ya da şöyle sorayım tüm konularına çalışmak gerekir mi?

Toplam 5746 mesaj
«798081828384858687888990»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi