Editörler : Pangaea
19 Ağustos 2011 15:55

Van merkez yada edremit ilçesi mi?yoksa urfa- mardin-kızıltepe mi?

Mersinde yaşıyorum. sizce van merkezde 1-2 ilköğretim okulu ya da van edremitte bir ilköğretim okulunu mu öne yazmalıyım. yoksa mardin merkez,kızıltepe; urfa siverekte bir okulumu öne yazmalıyım. bir fikir verirseniz arada kaldım çünkü.

branşım Türkçe. sıralamam 271. toplam kontenjan 443. şimdiden teşekkürler...

elföğrt65
Aday Memur
19 Ağustos 2011 15:58

hocam van merkezde edremitte çok güzel tavsiye ederim hem havaalanı var ki şehir şartlarıda çok iii

n@g@
Şef
19 Ağustos 2011 16:19

hocam; Van-Merkezdeki şu okullar hakkında bilginiz var mı ?

Türk Eczacılar Birliği İlköğretim okulu

Şehit Nurettin Türkmen İlköğretim okulu

Kavuncu Köyü Ali Çavuş İlköğretim okulu

Toki Kevenli İlköğretim Okulu

Zeve ilköğretim okulu

hocam özellikle Toki Kevenli ve Zeve hakkında internette hiçbir şey yok hatta çoğu sitenin okul listesinde de çıkmıyor yeni açılmış olabilir. bunlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim...

n@g@
Şef
19 Ağustos 2011 16:24

güncelle

elföğrt65
Aday Memur
19 Ağustos 2011 16:27

eczacılar birliği çok güzel tokiyi bilmiyorum ama zeve eğer bildiğim zeve ise güzel hocam toki edremittedir oda zaten vanın en güzel ilçesi

n@g@
Şef
19 Ağustos 2011 18:55

yardımlarınız için çok teşekkürler hocam :)

ozzyyzzo
Aday Memur
19 Ağustos 2011 20:21

ben de vanda çalışmıştım hocam. bence van merkezi ve edremiti tercih etmelisin. gerçekten güzel yerler. ayrıca edremit merkeze yakın zaten büyük ihtimal merkezde kalırsın okulun ulaşım şartlarınab ağlı olarak. toki kevenli dediğimiz yer edremit toki değil. kevenli köyü var onun hemen altında yer alıyor. van merkeze 10 15 dak uzaklıkta yani ulaşım çok kolay. eczacılar birliği çok güzel okul. zeve bildiğim kadarıyla merkeze yakın bir köy ama o konuda ben de emin değilim..

pnrrr84
Şef
19 Ağustos 2011 20:30

tabiki edremit ve van

muallimabi
Şube Müdürü
19 Ağustos 2011 20:41

tabikide vanmerkez ve edremit kesinlikle şüphesi bile yok

van gerçekten büyük bir şehir

edremit e gittiğimde de kendimi akdeniz sahillerinde sanmıştım:)

cizikturik
Memur
19 Ağustos 2011 21:03

edremit van merkeze 15 dakika. eğer köyü değilse yaz kesinlikle.köyü olsa bile gidiş geliş mesafesi kadarsa gene yaz.

Alperen3255
Yasaklı
19 Ağustos 2011 21:14

hocam bu saydığınız yerleri gezme fırsatım oldu hiç tereddütsüz van merkez-edremiti tercih edin diğerlerinden en az 3 kat daha güzel ve avantajlıdır.

Alperen3255
Yasaklı
19 Ağustos 2011 21:17

benim bildiğim zeve ilköğretim okulu merkezde yüzüncü yıl üniversitesinin biraz ilerisinde bi köyde. yani git gel yapılabilir. merkeze dolmuşla 20 dk.

yusufguzelc
Kapalı
20 Ağustos 2011 17:59

n@g@

türkçeci misin kaçıncı tercihin edremit ve kevenli

n@g@
Şef
20 Ağustos 2011 18:07

çok sağolun hocalarım peki van da ev kiraları ne kadar? yaşam şartları nasıl yani?kalacak yer sıkıntısı çeker miyim ?

yusufguzel hocam evet türkçeciyim ve ilk 10-12 tercihimden sonra van-mardin yazmayı düşünüyorum. inş. 26ya kalmam

gıda.mawi
Memur
20 Ağustos 2011 18:15

van ı ilk tercih yaptıgıma bunları okuyunca sevindim :)

n@g@
Şef
20 Ağustos 2011 18:23

gıda.mawi hocam sizin branşta mı Türkçe ? sıralamanızı söylerseniz biz de ölü tercih yapmamış oluruz :D ilk sıralara da vandan hangi okulu yazdığınızı da söylerseniz ölü tercih yapmamış oluruz.

gıda.mawi
Memur
20 Ağustos 2011 20:51

telaş yok ben ismimden de anlaşılacagı üzere gıda teknolojisi ögretmeniyim :) beni hesaba katmayın :D

sosyal-bilgiler65
Aday Memur
20 Ağustos 2011 21:12

Toki kevenli merkeze çok yakın bi köyde ama çok iyi bir yer merkeze 10dk ya servis var bende tercih verecem ama gelmez bana sana gelirse iyi zeve ona göre biraz daha uzak ama orasıda güzel edremit te vana çok yakın çok güzel bi ilçe gölün kıyısında.

imatçı
Aday Memur
20 Ağustos 2011 22:10

ya ben de aynı durumdayım çok sağol ya

vitemin
Memur
20 Ağustos 2011 22:14

arkadaşlar türk eczacılar birliği okulu için zorunlu hizmet yılı 5 yıl hizmet puanı 22 bu yüzden kararsızım. zorunlu hizmet yılı 4 yıldan fazla olanlar için iki kere düşünüyorum.

imatçı
Aday Memur
20 Ağustos 2011 22:18

merkez toki kevenli..vakıfbank, sempaş, şehit çetin aysen hangileri iyi ya bilgisi olan var mı

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi