Editörler : Pangaea

06 Mart 2006 18:24

Türkiye'nin Okuma Yazma Oranı En Yüksek İli TUNCELİ

Türkiyenin okuma yazma oranı en yüksek ili TUNCELİ olduğu halde neden yıllardır ısrarla Tunceli'ye üniversite yapılmıyo.oralardaki insanların eğitim öğretim hakkı yok mu.

Şahender
Daire Başkanı
06 Mart 2006 18:25

Bravooooo

reiss_20
Şube Müdürü
06 Mart 2006 18:44

oldu.. her önüne gelen yere üniversite aç.. ondan sonra okulu bitir üniversiteli işsiz olarak memurlar nete yorum yaz.. ya böyle sığ şeylerle gündem yapmaya çalışıyorsunuz.. sanki çok umrunda senin tunceliye üniversite açılması.. yeni üniversite açılacağına var olan okulların içi doldurulsun.. böyle kısır tartışmalarla biryere varamazsın dostum

pegasusre
Şube Müdürü
07 Mart 2006 01:53

tabi tabi hatta bizim sokağa da ünv açılın ya hakikaten burada da okur yazar oranı çok?neden bizim sokağımızın ünv si yok?bende isyan edicem hatta yarın mahalleliyi ayağa kaldırıcam...

arkadaşım lafım tunceli ye değil...bunca işsiz ünv mezunu varken ne oluyoruz ya?mezunlarına ekmek verdiler mi ki?görmüyor musun adam coğrafya öğrt ama amelelik yapıyo yazın kışın ücretli öğrt,kızın biri kazanamıyo kpss yi atanamıyo ve intihar ediyo bi de not yazıyor ailesine layık olamadım size diye daha neler var?

sadece ünv açmakla sorun bitiyosa açsınlar ya her adım başı ohhhh süperrr

elsa_
Aday Memur
07 Mart 2006 01:53

elsa_
Aday Memur
07 Mart 2006 02:12

kocali
Memur
07 Mart 2006 08:14

Dediğin gibi bu sadece bir oran.Tuncelinin nufusu kaç ki zaten.Ha bide şu oranı da söylede kaçmış öğrenelim.Allah Allah derdine bak şunun.Üniversiteymiş peh...

prof.1400
Şef
11 Mart 2006 15:57

Bencede tunceliye üniversite açılmalı

beyazıt19
Yasaklı
11 Mart 2006 16:24

YA TUNCELİSİ DELİ MÖİ DEVLET ORAYA YAPACAK ÜNİVERSİTE BENİM VERGİMLE GEÇİNEN Bİ YIĞIN İNSAN BANA NE VERİYO HEM TUNCELİ DENİLEN İLİN NÜFUSU EN SAYIMDA 30 BİNDİ NE VAR DA NE YAPACAKSINIZ KÜRT ENSTÜTÜSÜ MÜ KURACAKSINIZ ORDA HEY HEY UYAN BEN AKLIMI YEMEDİM HALEN KARŞIYIM ARKADAŞ KZRŞIYIM OLMAZ OLMAYACAKTA.GEREKEN YERLERE ATARIZ TOPLU MESAJLAR ÖNCÜYÜM BU KONUDA

beyazıt19
Yasaklı
11 Mart 2006 16:26

AKLIMDAN GEÇENLERİ AH BİR BİLSENİZ BENCE tunceli GÜZELİM TÜRKİYEM HARİTASINDAN....

vecize60
Kapalı
11 Mart 2006 16:28

salama ufak atta civcivler yesin

honaz2000
Aday Memur
11 Mart 2006 18:52

thefeti
Yasaklı
11 Mart 2006 19:01

Üniversite devlet personeli yetiştirmek için açılmaz. Muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak için açılır. Eğitim fakültelerine gelince: "İlk açıldıklarında öğretmen açığı göz önünde bulundurularak kontenjan belirlenmiş. Daha sonraları ise kontenjanlar siyasi ranta dönüşmüştür. Üniversite açılmasını destekliyorum ama eğitim fakültesi açılmasını desteklemiyorum.

basarılar_herkese
Aday Memur
30 Haziran 2006 14:04

herkese basarılar

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi