Editörler : "eskiyara"Pangaea
09 Ocak 2013 13:37

eş durumu konusunda müsteşarın son açıklaması OLUMSUZ

Öğretmen ilk Atama ve Özür Ataması Şubat 2013 de var mı?
2012-2013 eğitim-öğretim yılının 1. döneminin son günlerine yaklaştığımız bu günlerde, yarı yıl tatiliyle birlikte ilk atama ve özür ataması bekleyen öğretmenler tarafından akıllara ilk gelen soru 2. dönem başlamadan Şubat 2013 de Öğretmen ilk Atama ve Özür Ataması Yapılacak mı? Geçtiğimiz yıllarda yapılan bu tür atamalar yapılırken, Milli Eğitimin değişen atama politikası ile yapılmayacağı duyurulmuştu.
2 1Binlerce öğretmeni ilgilendiren bunu konuyu sendika temsilcileri son olarak Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Zübeyir Yılmaz’a yönelttiler. Maalesef Müsteşar yardımcısından gelen bu cevap konuya son noktayı koydu. Yılmaz, gündemlerinde şubat ayında ne ilk atama nede özür grubu atamaların olmadığını, atamaların temmuz-ağustos

boyle bı haber okudum biri bana bunun şaka oldugunu söylesın...yada eski bir haber oldugunu falan ..

77selam
Aday Memur
09 Ocak 2013 13:42

işlerine gelince kanun tanımazlar yine işlerine gelince kanuna sığınırlar.

A-L-F-A
Aday Memur
09 Ocak 2013 13:47

Bu açıklama yüzünden canınızı sıkmaya gerek yok daha dün bakanın kendisi de olmayacağını söyledi.Ayrica bu açıklama yeni değil hocam.adamlarin yapmayacağız deyipte yaptıkları ortadadır,konuya Başbakan'da müdahil olmuştur.Sevindirici haberler yakındır sen bu haberlerle canını sıkma hocam.Bu atama OLACAKKKKKKKK!!!

77selam
Aday Memur
09 Ocak 2013 13:52

dün kanunu 652 khk takmayanlar bugün kanuna 652 khk sığınıyorlar.

canesim
Genel Müdür
09 Ocak 2013 13:53

hocm o haber en az 10 günlük bir haber buna canınızı sıkmayın

77selam
Aday Memur
09 Ocak 2013 13:57

peki bakanın bugün meclisteki konuşmasına ne diyeceksiniz.

Erinç35
Kapalı
09 Ocak 2013 13:59

Benim anlamadığım bu kadar inat ve katı olmaları.İmkan var ise olur.Ha illa yaz yapacam diyorsan İl-İlçe emri uygulanacak de rahatlayalım.Geçen yıl olmadı hadi şansını seneye dene seneye olmadı ondan sonraki sene...böyle saçma bir süreç yada belirsizliğe kim dayanır

forgetit29
Memur
09 Ocak 2013 14:01

eski haber

papri1111
Aday Memur
09 Ocak 2013 14:12

bu haber yenı degıl kı bıraz arastırıpta yazsak nasıl olur

gonulcelen06
Aday Memur
10 Ocak 2013 10:28

hocam okadar kesın konusuyosunuz kı...ben bole dusunemıyorum...umıtlenırsek ve gıdemessek ne olacak...sayın basbakan ayın 17 sınde uzgunum olmayacak derse bıze ne olacak...

A-L-F-A, 11 yıl önce

Bu açıklama yüzünden canınızı sıkmaya gerek yok daha dün bakanın kendisi de olmayacağını söyledi.Ayrica bu açıklama yeni değil hocam.adamlarin yapmayacağız deyipte yaptıkları ortadadır,konuya Başbakan'da müdahil olmuştur.Sevindirici haberler yakındır sen bu haberlerle canını sıkma hocam.Bu atama OLACAKKKKKKKK!!!

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi