Editörler : crops35
29 Mart 2013 10:47

faruk çelik açıkladı 2014 ocak ayında birdaha alım olacak

ben yerleştim arkadaşlar inşallah yerleşemeyen arkadaşlarımızda yerleşir engelliler sitesinde faruk çeliğin açıklamaları 2014 ocak ayında bir alım daha yapacağız dedi

EDELER46
Şef
29 Mart 2013 10:51

faruk çelik kamuda 15-16 bin engelli açığının olduğunu söyledi

EDELER46
Şef
29 Mart 2013 10:54

faruk çelik en çok açığın milli eğitim ve diyanette olduğunu belirtti

siirteyim
Şube Müdürü
29 Mart 2013 11:22

arkadaşım bunu biliyoruz aynı içeriği olan konu var zaten, lütfen gereksiz konu ve başlıklar açmayalım. editör arkadaşlardan bu başlığın silinmesini talep ediyorum.

radikal52
Daire Başkanı
29 Mart 2013 21:25

sıradaki alımların yeni sınavla olacağını düşünüyorum.bir sınavla 3 yıl alım yapılacağını düşünmüyorum. çünkü bu hem yeni adayların beuzun bekleyişine hemde sınavda olumsuzluklar yaşamış veya başarısız olmuş adaylara çok uzun bekleyiş ve ceza olacağını düşünüyorum

bvzxczxzcxzcx
Müsteşar Yardımcısı
29 Mart 2013 21:52

bende tam aksini düşünüyorum.yeni alım için yeni bir sınav yapılmıycağını hatta 2014'te sınav bile yapılamayabileceğini kanaati var bende.3. alımın sayısıda belli eder bunu.

radikal52, 11 yıl önce

sıradaki alımların yeni sınavla olacağını düşünüyorum.bir sınavla 3 yıl alım yapılacağını düşünmüyorum. çünkü bu hem yeni adayların beuzun bekleyişine hemde sınavda olumsuzluklar yaşamış veya başarısız olmuş adaylara çok uzun bekleyiş ve ceza olacağını düşünüyorum

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi