Editörler : Pangaea
26 Ağustos 2017 15:39

Ptt 2017/2 sorusturma sureci

Arkadaslar var mi gelisme ? Bayramdan snra tebligatlari dagitmaya baslarlar diye bi yor okudum face de ki grupta ama ne kadar dogrudur

vasıflıişsiz
Kapalı
26 Ağustos 2017 15:42

Evine polıs gelen oldu mu? Ya da sorusturması hakkında bilgi alan? Ben gecen gun aradım atandıgım yeri şubeler belli oldu mu diye. Soruşturmalarınız gelmedi daha dedi :(

Missço
Aday Memur
26 Ağustos 2017 15:49

Benim evime polis geldi 1 hfta filan oluyor

vasıflıişsiz, 7 yıl önce

Evine polıs gelen oldu mu? Ya da sorusturması hakkında bilgi alan? Ben gecen gun aradım atandıgım yeri şubeler belli oldu mu diye. Soruşturmalarınız gelmedi daha dedi :(

aliyar34
Memur
26 Ağustos 2017 17:17

Neler sordular, burda mı oturuyorsunuz die mi teyit ediyorlar?

Missço, 7 yıl önce

Benim evime polis geldi 1 hfta filan oluyor

sülyeli
Aday Memur
26 Ağustos 2017 17:39

ptt de ilk maaş çift maaş değilmiş galiba bieln var mı

Missço
Aday Memur
26 Ağustos 2017 18:36

Evet adresimi teyit ettiler sadece

aliyar34, 7 yıl önce

Neler sordular, burda mı oturuyorsunuz die mi teyit ediyorlar?

aliyar34
Memur
27 Ağustos 2017 12:40

Nereye kazandınız? İkametiniz kazandığınız ildemi.. Büyükşehirlere ya gidilmiyor ya da geç gidiliyor die biliyorum..

Missço, 7 yıl önce

Evet adresimi teyit ettiler sadece

Missço
Aday Memur
27 Ağustos 2017 13:33

Çanakkaleyi kazandm ikametim de burda bir kaç arkadaşm daha var onalrın da soruşturması olmuş burası için

aliyar34, 7 yıl önce

Nereye kazandınız? İkametiniz kazandığınız ildemi.. Büyükşehirlere ya gidilmiyor ya da geç gidiliyor die biliyorum..

aliyar34
Memur
28 Ağustos 2017 18:39

++

Missço, 7 yıl önce

Çanakkaleyi kazandm ikametim de burda bir kaç arkadaşm daha var onalrın da soruşturması olmuş burası için

Missço
Aday Memur
29 Ağustos 2017 01:25

.

Missço
Aday Memur
03 Eylül 2017 17:54

+

aliyar34
Memur
05 Eylül 2017 15:56

evrak teslimi yaparken sorduğumuzda soruşturması tamamlananlardan 10 'arlı 20 şerli grup halinde eğitime alıp başlatacağız dediler.. bugün aradım ik yı genel müdürlükten yazı geldi herkesin sonucu bittiğinde aynı anda başlanacak denilmiş.. bu da tabiki süreyi dahada uzatacağa benziyor..

ankara için bu yazdıklarım.. 339 kişi alınacaktı..

vasıflıişsiz
Kapalı
06 Eylül 2017 18:03

Genel müdürlükten derken yazı geldıyse her şehir için gecerlidir bu durum o zaman :( yine mi bekleyeceğiz yani?

aliyar34, 7 yıl önce

evrak teslimi yaparken sorduğumuzda soruşturması tamamlananlardan 10 'arlı 20 şerli grup halinde eğitime alıp başlatacağız dediler.. bugün aradım ik yı genel müdürlükten yazı geldi herkesin sonucu bittiğinde aynı anda başlanacak denilmiş.. bu da tabiki süreyi dahada uzatacağa benziyor..

ankara için bu yazdıklarım.. 339 kişi alınacaktı..

Muamma92
Aday Memur
11 Eylül 2017 13:54

Merhaba, ben şehir dışından ankara basmudurlugunu kazandim. Tebligat gelmesini beklemek disinda herhangi bir sey yapmamiz gerekiyor mu?

Missço
Aday Memur
13 Eylül 2017 17:01

Beklicwz arkadaşım işimiz bu ne yazıkki :(

Muamma92, 7 yıl önce

Merhaba, ben şehir dışından ankara basmudurlugunu kazandim. Tebligat gelmesini beklemek disinda herhangi bir sey yapmamiz gerekiyor mu?

Missço
Aday Memur
13 Eylül 2017 17:02

Facede edirne den çağrılan bi dağıtıcı gördüm ama varmı başka gelişme duyan

vasıflıişsiz
Kapalı
14 Eylül 2017 10:37

Ben bugun aradım atandıgım yeri sorusturman geldı ama genel mud ten onay beklıyoruz dedıler. Herkesin sorusturmasının gelmesini de bekleyebılırler dedı:( yani henüz bi netlik yok yine :(

Missço, 7 yıl önce

Facede edirne den çağrılan bi dağıtıcı gördüm ama varmı başka gelişme duyan

aliyar34
Memur
18 Eylül 2017 10:15

Nereye atandınız ? Başka gelişme olan yok galiba.. Ankara için birşey duyan eden varmı ?

vasıflıişsiz, 7 yıl önce

Ben bugun aradım atandıgım yeri sorusturman geldı ama genel mud ten onay beklıyoruz dedıler. Herkesin sorusturmasının gelmesini de bekleyebılırler dedı:( yani henüz bi netlik yok yine :(

vasıflıişsiz
Kapalı
18 Eylül 2017 11:57

Eskişehir

aliyar34, 7 yıl önce

Nereye atandınız ? Başka gelişme olan yok galiba.. Ankara için birşey duyan eden varmı ?

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi