Editörler : F16 Gökçen
«178179180181182183184185186187188189»

yessa
Memur
07 Mart 2012 21:52

"eheheh bu ve türev cevapları bekliyordum zaten. blah blah blah... sıkıldım cevap veremem. verilen cevaplar da irrasyonel zaten. herneyse..." bu aday nasıl uzman yardımcısı olmasın ki?. "türev" diyor sonra "irrasyonel" diyor, hadi bilemedin en kötü "blah" diyor.

şurda iki satır yaşanan tecrübelerden faydalanmak amacıyla alanında bulunan tek foruma okuma, bilgilenme amacıyla giriyorsun, sonra ipe sapa gelmez münakaşalar bıdı bıdılar çıkıveriyor insanın sürekli karşına.

rüyass
Kapalı
07 Mart 2012 22:23

arkadaşlar nick değiştirip yazmayın. ne demek istediğini de anlamadım zaten. benim yazdıklarımı tekrarlamışsın sadece. konu nedir ? cidden? saldırıya mı geçtin, yok sa kelimelerin anlamını mı çöcmeye çalıştın? konu nedir??????? :) belli ki sinirin bozulmuş. ama cidden gerek yok. sıkıldım. konu kapansın, her kim üzerine alınmış, canı sıkılmışsa, kusura bakmasın.o gün yazılan yorumlar çok komik gelmişti, kendimi tutamadım. ama cidden şimdi üzüldüm. lüzumsuz bir durum olmuş orda. tekrar kusura bakmayın.

gelelim önemli konulara;

sinerjetik;

geçen yıl uzman yard. olarak atanan arkadaşım, kendisinin 8-9 gün sonra arandığını söyledi. tahminimce envanter test için verilen sürenin bitiminde biz de aranmmaya başlayacağız.

hamayuba
Şef
07 Mart 2012 22:43

arkadaslar ilanda sınav gunu itibariyle 1 yıl tecilli olmak gerekiyodu benm tecilim o kadar degil sizce mulakatta sorun olurmu ?

maçabeyi
Aday Memur
07 Mart 2012 22:56

arkadaslr ben ev mülakatı olacagını sanmıyorum eger olsaydı sınav sonucunun ustunde belirtirlerdi ön mulakat diye cunku müfettislik sınavında belitmişler

07 Mart 2012 23:03

biran once su mulakat tarihlerini aciklasalar keske..

İşte budur
Memur
07 Mart 2012 23:07

emre88

ben güncel ekonomiyi aşağıdaki sayfadan takip ediyorum. bi de vakıfbank mülakat süreci hakkında bilgi vermişler sayfada... nete girince bakarsın aşağıdaki linkten

www.ekonomidunyam.blogspot.com

....

Puisi
Memur
07 Mart 2012 23:51

işte budur site senin galiba açıkca söyleyebilirsin:) güzel olmuş eline sağlık

08 Mart 2012 08:34

maçabeyi,

ben dün bir uzman yardımcısıyla görüştüm o da bir hafta içerisinde müfettişin arayıp geleceğini söyledi kesin bi hafta içinde mi gelir orasını bilemiyorum tabi..

endkerem
Memur
08 Mart 2012 12:31

.

08 Mart 2012 13:51

mrb arkadaşlar öncelikle kazanan arkadaşları tebrik ediyorum, geçen sene yaşadıklarımı hatırlattınız bana:) heyecanınızı çok iyi anlıyorum.

dil tazminatı ile ilgili sanırım bir sıkıntınız var, kpds ve toefl belgesi olmayanlar dil tazminatından yararlanamıyor.

hepinize bol şans.

rebrov
Aday Memur
08 Mart 2012 13:55

yessa ne güzel yazmışsın öyle:):)

sinerjetik
Şef
08 Mart 2012 14:55

kürkmantolumadonna

dil tazminatlarının brüt 400 ve 800 oldugunu biliyoruz ama net herkes başka soyluor kesin bilgin varmı bukonuda

ipticenko
Memur
08 Mart 2012 14:58

çok yakınlarda ev ziyareti tecrübesi yaşadım.Takım elbise giyilirse iyi olur ancak giymek istemiyorsanız da keten pantolon gömlek giyilirse karşındaki insana saygı açısından iyi olur.İçerik olarak evinize gelen müfettiş evraklarınızı alıyor genelde yaşantınızla ilgili sorular soruluyor.Ailenizle sohbet ediliyor.Öyle sıkıştırıcı bir ziyaret olmuyor ancak tabiki hal ve hareketlere dikkat edilmelidir.

08 Mart 2012 15:31

ipticenko

ne evrakından bahsediyorsun ben pek anlamadım o kısmı tam olarak ?

ipticenko
Memur
08 Mart 2012 15:38

diploma aslı resim kpds belgesi vs.

rüyass
Kapalı
08 Mart 2012 16:42

kürkmantolumadonna ( bu arada harika bir kitaptır bu).

forumun ilk sayfasından son sayfasına tamamen okuduğum için senin yazdıklarını da okumuş bulunuyorum. sizin heyecanınızı bende forumdan okuyarak hissetmiştim. tavsiyelerin neler? ev ziyareti ve mülakat için? benim kpds dil belgem var ( muaftım zaten), 90 üstü olunca mı 800 tl alınıyor? ipticento, evde takım kıyafet önerdiğinden emin misin? ben çok kararsız kaldım bu konuda. şayet daha uygunsa bende giyinmeyi düşünüyorum ama sanki takım elbise dışında yine klasik görünecek bir kıyafet giyinmek daha mı uygun olur?

rüyass
Kapalı
08 Mart 2012 16:56

arkadaşlar merak ettiğim diğer bir konuda, ikinci bir dil biliyorsak o dilden kpds puanı 70 üstüyse , onun içinde dil tazminatı alınıyor mu?

mension
Aday Memur
08 Mart 2012 17:07

Bankanın dil tazminatına hak kazanabilmek için kpds veya toefl belgesinin son bir yıl içinde alınmış olması gerekiyor mu? Ben dilden muaftım lakin puanın üzerinden nerdeyse 1,5 sene geçti.Bankanın dil tazminatı eğer son bir sene içindeki kpds veya toefl belgeleri için geçerliyse ona göre puanı güncellemek gerek.Kısmet olur da çalışmaya başlar ve dil tazminatına hak kazanırsak bu tazminat 5 sene için geçerli oluyor diye biliyorum.

mension
Aday Memur
08 Mart 2012 17:12

@rüyass 90 üstü ise net eline gececek tazminat 500 tl olacak brüt olarak 800 veriliyor ama eline gecen 500 . ikinci bir dil belgesine ek ödeme yapılıyor mu onu bilmiyorum.

rüyass
Kapalı
08 Mart 2012 17:50

ele geçen 500 ise, gayet iyi. hele ikinci dile dil tazminatı veriliyorsa, o süper. ama sanmıyorum ben. sanırım sadece bir dil için veriliyor tazminat.

Toplam 7549 mesaj
«178179180181182183184185186187188189»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi