Editörler : crops35

Kapalı
09 Mart 2009 16:13

Milli Eğitim Bakanlığı özel güvenlikçi alımı

yaklaşık 40 bin özel güvenlikçi alınacak ama ne zaman belli degik gecen hafta me. email cektim ne zaman olacak dedim onlarda çalışmalar devem ediyor diyor bitince açıklayacaklarmış. AMA ŞİRKETLERE VERECEKMİŞLER O ZAMAN BİR İŞE YARAMAZ ŞİRKETLER KENDİ ADAMLARINI ALIR GÜCLERİ YETİYORSA 40 BİN KİŞİYİ KPSS PUAN İLE ÖSYMDEN ATANMA ŞEKLİNDE YAPILSIN SONRA YİNE ŞİRKETLERE BAĞLANSIN AMA HAKSIZLILIK YAPILMASIN ARKADAŞLAR SİZLERDE MEB. EMAİL CEKİN ATANMA ŞEKLİNDE OLSUN DİYE YARDIMINIZA BEKLİYORUM

truva82
Memur
10 Mart 2009 02:17

kardeş ne alaka sınavdan sonra taşerona geçmek..olursa sınavla olsun tam memur yetkisi verilsin ama lise düzeyindekilere zaten ilk öğretim okumuş arkadaşlar okul güvenliğini yapamazlar,walla bu iş zor gözüküyo özele verseler bi dert vermeyipte memur olarak yerlleştirmeye çalışsalar okadar kişi bulabileceklermi

truva82
Memur
17 Mart 2009 01:24

arkadaşlar taşeron bu işi başaramaz 100/100 emininm mutlak

sınav yaparak yerleştirmek zorundalar iç anadolu bölgesinde

kaç tane güvenlik şirketi var..var olanlarda iyi adam bulabileceklermi bulsalar bile kaç tane bulabilirler..mutlaka

ösym nin devreye girmesi gerek yoksa baş edemezler

kodal79
Yasaklı
17 Mart 2009 06:16

AMA NE ZMAN ALACAKLAR YA.BIKTIK ARTIK.

elzem08
Kapalı
17 Mart 2009 12:06

alımlar seçimden sonra olacak..sağlam kaynaktan..yani bi nevi seçim yatırımı,ve tabiki torpil..bu alımlar yüzünden o kadar yoğun talep varki.hem insanı korumak için üniversite okumak gerekmez dimi..

kodal79
Yasaklı
18 Mart 2009 08:12

slm elzem

sağlam kaynaktan aldığına göre.alım kadrolumu yoksa taşeron mu olacak.

elzem08
Kapalı
19 Mart 2009 13:23

kodal79... alım taşeron olcak..bende o alımı bekliyom..seçimden önceydi alımlar,sonra değiştirdiler.şimdiden iş sözünü alın bence,sonradan çok geç oluyo...o kadar kişi iş umuduyla güvenlik kursuna yazıldı,ama girecekler bellidir şimdiden.yazık bu insanlara

truva82
Memur
20 Mart 2009 22:47

elzem08 arkadaşım kim alıyomuş anlamadım böle bir projeyi hiçbir güvenlik şirketi yürütemez..meb lığına bağlı kaç devlet okulu var farkındamısınız arkadaşlar bu iş çocuk oyuncagı değil,varsa öle bişey açıkca konusun..devlet okullarına ilk okul mezunu köyden gelmiş güvenlikci koyacak değiller ya,emniyet çoğu kişiye broşür dağıtır gibi güvenlik sertifikası dağıttı,devlet bankalarının güvenlikleri ziraat bankası iş bankası vs buralara girmek için emniyetin vermiş oldugu güvenlik kimliği yetmemekte..aynı şekildede devlet okullarına devlet bankalarındaki giriş şartları konulur,kesin bir bilgi olmadan konusmayalım,taseron kan emicilerin ekmeğine yağ sürmüş olursunuz..

truva82
Memur
20 Mart 2009 22:58

bu sitenin adı memurlar net olarak geçiyo,taseronda yıllarca calışmış biri olarak sivrisineklerin ne kadar haksızca devletin kaynaklarını o pis hortumlarıyla cekerek erittiklerinin farkında olan biriyim..

truva82
Memur
03 Nisan 2009 18:32

arkadaşlar çalışmalar yapılıyo güvenlik alımları için yüklenmemiz gerek bu aralar gerçek olanı bakanlarda biliyo

ama yinede bir hatırlatma yapmakta fayda var diye bakıyorum olaya.

tahminim sınav la alacaklar umarım öledir içimden bir ses

kadroyu verecekler diyoo inşallah öylede olur.

[email protected] maillerinizi sıklıkla gönderin.

sakligozyasi
Yasaklı
03 Nisan 2009 19:32

http://forum.memurlar.net/topic.aspx?id=642228

ARKADAŞLAR GÜVENLİK İŞİ ÇORBA OLDU.BENİM AÇTIĞIM ŞU BAŞLIKTA DEVAM EDELİM BEN DETAYLICA BİLGİ VERDİM.HERKES BAŞKA BAŞLIĞA YAZIYOR GELİN ÜSTTEKİ BAŞLIKTAN DEVAM EDELİM...

sevinçli
Genel Müdür
25 Aralık 2009 22:17

bende bu konuyla ilgili haberleri uzun zamandan beri takip ediyorum ve ilk okuduğumdaysa meb in bu alımları kpss ile yapacağını tahmin ederekten çok sevinmiştim, ama sizlerinde yorumlarını okuduktan sonra yine düş kırıklığına uğradım.. umarım sınav yoluyla alımlar yapılır ki en doğrusu budur bence..yani okullara alınacak bir ögg nin en başta kendisinin eğitimli olması gerek en azından lise mezunu olmalı..zaten önüne gelen ögg olabiliyor bari bu alanda biraz daha imtiyazlı olunsun.. ben meb e bu konuyla ilgili mail attım, umarım benim ve sizlerinde atacağınız mailler dikkate alınırda karşımıza hüsran dolu tablolar çıkmaz.. Şimdilik herkese bol şans diliyorum ne yapalım arkanızı dayayacak bir dayınız yoksa elimizde kalan tek şey bol bol dua edip şans dilemek sadece....

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi