Editörler : Pangaea

nilbios
Müsteşar Yardımcısı
22 Mart 2014 20:13

tebrikler hocam super bencede..109 netiniz vardi sanirm masallah:)

zelzelex, 10 yıl önce

mesaj bana da geldi dogru 25458 kisi girmis kpss3:93.963 drc:23 yaziyor su ana kadar aldigim en yuksek puan oldu bu insallah sinavda da boyle puanlar alabiliriz.

zelzelex
Daire Başkanı
22 Mart 2014 20:16

evet saolun biraz sansli oldugun zaman sorular biraz daha bildigin gibi gelirse boyle oluyor normalde 85-90 arasi oluyordu puanlarim hep bu cok iyi geldi insallah size daha iyilerini yapmak nasip olur.

nilbios, 10 yıl önce

tebrikler hocam super bencede..109 netiniz vardi sanirm masallah:)

nilbios
Müsteşar Yardımcısı
22 Mart 2014 20:21

ins hocam bakalm tg 6 nasil gecicek bu sinav cok kolaydi ben danaligimdan yapamadm eve bi geldm bakmadigim sorurlar ne kolaymis halbuki..artk onyargimi kaldirdm bakalm..umarm yukselir netlerimiz daha da..

zelzelex, 10 yıl önce

evet saolun biraz sansli oldugun zaman sorular biraz daha bildigin gibi gelirse boyle oluyor normalde 85-90 arasi oluyordu puanlarim hep bu cok iyi geldi insallah size daha iyilerini yapmak nasip olur.

zamazingo06
Yasaklı
22 Mart 2014 20:22

nerede girebiliriz bu sınava arkadaşlr

zelzelex
Daire Başkanı
22 Mart 2014 20:24

insallah bir de ben sana bir şey sormak istiyorum tekirdağ da mi yasiyorsun yani sınavlara orda mi giriyorsun benim arkadasim var sinava kadar yanimda kal diyor ama ben orda ihtiyac pegem yediiklim vs. dershanelerin sinavlarina disardan girebilirmiyim bir bilgin var mi?

nilbios, 10 yıl önce

ins hocam bakalm tg 6 nasil gecicek bu sinav cok kolaydi ben danaligimdan yapamadm eve bi geldm bakmadigim sorurlar ne kolaymis halbuki..artk onyargimi kaldirdm bakalm..umarm yukselir netlerimiz daha da..

zelzelex
Daire Başkanı
22 Mart 2014 20:25

nerede yasiyorsaniz orda en yakin ihtiyac akademiye gidin onlar size yardimci olurlar kayit ederler sizi de sinavlara.

zamazingo06, 10 yıl önce

nerede girebiliriz bu sınava arkadaşlr

nilbios
Müsteşar Yardımcısı
22 Mart 2014 20:33

ben zaten disardan giriorm hocam evimin karsisinda dersane..ucretini yatirip kayit oluorm pronblem olmaz yani girebilirsiniz

zelzelex, 10 yıl önce

insallah bir de ben sana bir şey sormak istiyorum tekirdağ da mi yasiyorsun yani sınavlara orda mi giriyorsun benim arkadasim var sinava kadar yanimda kal diyor ama ben orda ihtiyac pegem yediiklim vs. dershanelerin sinavlarina disardan girebilirmiyim bir bilgin var mi?

nilbios
Müsteşar Yardımcısı
22 Mart 2014 20:35

evt tekirdagdaym dersanede ergene vadisi sitelerinin caprazinda kalio..bak evide tarif ettirdn bana kolay yerde yani:)

zelzelex
Daire Başkanı
22 Mart 2014 20:46

:) saolun o sanirim merkezde oturuyorum demisti bir tane alisveris merkezi soylemisti sanirim ismi tekiraydi orda oturuyor. Bu dedigim yer yakın mı dersanelere acaba?

nilbios, 10 yıl önce

evt tekirdagdaym dersanede ergene vadisi sitelerinin caprazinda kalio..bak evide tarif ettirdn bana kolay yerde yani:)

zamazingo06
Yasaklı
22 Mart 2014 20:59

izmirde yaşıyorum. her hangi saatte gitsem girebilirmiyim. sınav ücreti ne kadar

zelzelex, 10 yıl önce

nerede yasiyorsaniz orda en yakin ihtiyac akademiye gidin onlar size yardimci olurlar kayit ederler sizi de sinavlara.

nilbios
Müsteşar Yardımcısı
22 Mart 2014 21:02

hocam tekira ve benm girdigm sube arasjnda bjraz mesafe var..yarm saat surer arabayla..

zelzelex, 10 yıl önce

:) saolun o sanirim merkezde oturuyorum demisti bir tane alisveris merkezi soylemisti sanirim ismi tekiraydi orda oturuyor. Bu dedigim yer yakın mı dersanelere acaba?

zelzelex
Daire Başkanı
22 Mart 2014 21:10

arabayla yarim saat surer :) uzakmis sadece sizi girdiginiz yerde mi var sinav merkezi kpss icin dedigim yerin etrafinda kpss ile ilgili herhangi bir kurum yok mu

nilbios, 10 yıl önce

hocam tekira ve benm girdigm sube arasjnda bjraz mesafe var..yarm saat surer arabayla..

zelzelex
Daire Başkanı
22 Mart 2014 21:13

tabiki siz internetten ihtiyac in subelerinden size en yakın olaninin numarasini alin arayin onlar sizi kayit etikten sonra sinav su gun su saatte diye mesaj atiyorlar zaten.

zamazingo06, 10 yıl önce

izmirde yaşıyorum. her hangi saatte gitsem girebilirmiyim. sınav ücreti ne kadar

22 Mart 2014 21:16

hangi siteden bakıyorsunuz ihtiyacin sitesinden sorgulama yapınca sonuc cikmiyor

zelzelex
Daire Başkanı
22 Mart 2014 21:20

siteden bakamiyorsunuz zaten onlar size mesaj yolluyor sonuclari ve sinav zamanlarini siz kayitli degilseniz yollamamislardir

06.cevre.muh, 10 yıl önce

hangi siteden bakıyorsunuz ihtiyacin sitesinden sorgulama yapınca sonuc cikmiyor

nilbios
Müsteşar Yardımcısı
22 Mart 2014 21:21

hocam.ben istdan yeni geldm buraya hic gitmedik tekiraya etrafinda ne var ne yok bilmiorm yani..sitesinden baktiginda ihtiyac icin konusuorm sadece burda subesini goruorm..illaki vardir diger dersaneler ama nerde kimbilir

zelzelex, 10 yıl önce

arabayla yarim saat surer :) uzakmis sadece sizi girdiginiz yerde mi var sinav merkezi kpss icin dedigim yerin etrafinda kpss ile ilgili herhangi bir kurum yok mu

zelzelex
Daire Başkanı
22 Mart 2014 21:25

anladim saolun

nilbios, 10 yıl önce

hocam.ben istdan yeni geldm buraya hic gitmedik tekiraya etrafinda ne var ne yok bilmiorm yani..sitesinden baktiginda ihtiyac icin konusuorm sadece burda subesini goruorm..illaki vardir diger dersaneler ama nerde kimbilir

d0gii
Memur
24 Mart 2014 14:19

Arkadaşlar İzmir'de ihtiyaç akademi var mı acaba ?Sitesinde görünmüyor.

ismail maksen
Aday Memur
24 Mart 2014 15:55

İzmir'de ihtiyacın türkiye geneli denemesini yapan yer var mıdır?

hmtcnn
Aday Memur
24 Mart 2014 18:07

Arkadaşlar tg5 açıklandı mı?

Toplam 149 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi