Editörler : "eskiyara"Pangaea

Kapalı
12 Ocak 2010 20:55

4.-5. sınıf beden ve müzik derslerinde yazılı notu girmek mecburi mi?

arkadşlar bu derslerle ilgili sınav tarihi ve notlarını girmek zorunda mıyız.verceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler.

yf_58
Memur
12 Ocak 2010 21:20

kimsee bilmiyor galiba.

Xwga
Genel Müdür
13 Ocak 2010 19:28

ben girmedim girmeyecemde

coshuva
Genel Müdür
15 Ocak 2010 21:27

ARKADAŞLAR TABİKİ GİRECEKSİNİZ. EN AZ İKİ SINAV ( YAZILI ). BİR DERS İÇİ PERFORMANS VE PERFORMANS NOTU GİRMELİSİNİZ.

BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ

katipcik87
Şef
15 Ocak 2010 21:40

ŞUANDA ADLİYELERDE ÇALIŞAN ADLİYE PERSONELLERİ ALDIKLARI PARANIN ÇOK ÜSTÜNDE BİR DEĞERİ HAKEDİYORLAR. ADALET BAKANLIĞINDAN İSTEĞİMİZ. ADLİYE ÇALIŞANLARINA, ÖZELLİKLE ZABIT KATİPLERİNE HAK ETTİĞİ ÜCRETİ VERMESİ.. ADALET BAKANLIĞI DUYUN SESİMİZİ...!!!! BU ÜLKEDE SADECE KOLLUK KUVVETLERİ SAĞLIKÇIKÇILAR VE EĞİTİMCİLER YOK...!!!!

söğretmen
Memur
16 Ocak 2010 07:59

fakat müzik öğretmeni yazılı yapmayablir uygulama sınavı yaparak sınav hanesine not girebilir. O bölümde yazılı sınav mı yoksa sınav mı yzaıyor? bu önemli eğer yazılı sınv yazıyorsa sözlü notu kısmına yazmalısınız. Sadece sınav yazıyorsa sorun yok ama beden eğitimi, resim ve müzik öğremenleri için lise ve ilköğretim e-okulda uygulamalı sınav sütunu açılmalı

bedeneğitimci1986
Aday Memur
16 Ocak 2010 09:14

beden eğitiminde sınav yapmak zoruda değilsiniz özellikle 4 ve 5. sınıfta neyin sınavını yapıyorsunuz dersler hep oyun hep etkinlik şeklinde oyunun mu sınavını yapacaksınız, saçmalamayın.Çocukların ders ve etkinliklere katılımı kılık kıyafet ders kurallarına umaları okuldaki sportif etkinkinliklere katılmalarına göre bir derecelendirme ölçeği hazırlayıp süreç değerlendirmesi yapmalısınız

kaybedenler800
Kapalı
16 Ocak 2010 09:29

Beden eğitim,müzik ve görsel sanatlar derslerinin ölçme değerlendirmesinin nasıl yapılacağına dair T.T.K aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

http://iogm.meb.gov.tr/files/mutalaa_dokuman.pdf

coshuva
Genel Müdür
16 Ocak 2010 10:53

bedeneğitimci1986 daha konuyu anlayamamışsın sen . sınav notu girilip girilmeyeceğinden bahsediyor. sınavın yapılıp yapılmayacağından değil. ilkönce konuya bi hakim olun ondan sonra cevap verin.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi