Editörler : F16 Gökçen
02 Nisan 2010 11:23

aöf sosyal hizmetler 2. sınıflara staj var mı????

öncelikle haftasonunda sınava giren tüm öğrencilere başarılar diliyorum. ben sosyal hizmet uzmanıyım hacettepe mezunuyum. aöf sosyal hizmetlerde okuyan öğrencilere bir sorum olacak 2. sınıfta staj yapma zorunluluğunuz var mı ? varsa nerelerde yapıyorsunuz, sizlere ne iş yaptırıyorlar??? sizlerinde sormak istediği alana yönelik sorular olursa cevaplamaya hazırım...

hanife01
Şube Müdürü
03 Nisan 2010 21:04

staj yok..teşekkrler.dileklernz için..staj olsada..kurumlarda il müdürlüklerinde olur.ama yok bu arada önlisanslara cok güzel bilgiler verdğiniz için teşekkrler diğer başlıkdaki yorumunuza istanen diyorum:))

harika_birgün
Aday Memur
05 Nisan 2010 19:08

acık ögretimde sosyal hizmetler bölümü iki yıllık sanırım degılmı arkadaslar peki hangı bölümden mezun olunmalı sosyal hızmetler acık ögretim için ...nasıl gırılır bılgısı olan arkadaslar yardımcı olabılırmı?

gül_38
Aday Memur
05 Ağustos 2010 16:22

Slm arkadaşlar bende bu sene öss tercihlerim arasında açıköğretim sosyal hizmetler yazdım sizce nasıl bir bölüm cevep yazarsanız sevinirim . birde saglık kurumalrı işletmeciligi var onun hakkındada yazarsanız sevinirim

hazelimm
Aday Memur
17 Ağustos 2010 16:08

bende acıkögretim sosyal hizmetler bölümü okuyorum 2. sınıfa gectim ama staj konusunda bir bilgim yok internetten sürekli takip ediyorum staj olmadıgını söylüyolar bu bölümü bitirip calışmaya baslayan birini bulsak daha saglıklı bilgi edinebiliriz belki ama oda yok malesef tanıdıgı olan varsa bize biraz bilgi verirse cok sevinirim

(tükenmez kalem)
Aday Memur
17 Ağustos 2010 23:38

staj yok bildiğim kadarıyla,dgs ile geçebileceğimiz bölümler hakkında bilgisi olan var mı?

ravza nur
Aday Memur
08 Temmuz 2011 22:16

arkadaşlar slm bende aöf 2 sınıf biticek büt lerden sonra inş size haberim var staj zorunluluğu getirilecek galiba ygs yerleştirme kılavuzunda yayınlanmış bir aya kadar belli olur iyi akşamlar

Nagehan Gül
Memur
09 Temmuz 2011 11:11

Ben 1. sınıfı bitirdim. staj zorunluluğu getirilirse 2011-2012 de 2. sınıfta okuyacakları etkiler mi?

mavro53
Aday Memur
01 Ekim 2012 19:31

ben aof sosyal hizmetler okumak istiyorum. su an staj zorunlulugu var mı acaba bilen bir arkadaşım cvp verebilir mi?

yyüce
Aday Memur
01 Ekim 2012 23:56

staj var malesef...harcıda 225 tl

kerem0627
Kapalı
18 Eylül 2014 10:25

canan selamlar iyisin umarım ;)

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler