Editörler : F16 Gökçen
10 Ekim 2006 17:07

Garanti Bankası Gişe Asistanlığı
Son Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız...

yarın sınava çağrıldım ve ne tür sorular çıkacağını bilmişyorum yanlızca işbankasının sınavına katılmıştım sorular arasında benzerlik olurmu yoksa herbanka kendine göremi sınav yapıyor garanti bankası gişe asistanlık sınavına giren varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkürler...

* * *

"Ö.S. Forumu İlkeleri!" Tıklayınız.

Mülakata Hazırlık Uygulamaları - Güncel Bilgiler - Online Etüd Salonu

Banka Mülakatlarına Hazırlık Arşivi: Döküman Havuzu

meccemm
Aday Memur
10 Ekim 2006 18:14

hangi şehir için giriosun sınava..başarılar..işbankın sınavı gbi diil..brz daha hesaplama ağırlıklı bu sınav,ama dikkatli olursan yaparsın..

legislature11
Aday Memur
10 Ekim 2006 22:37

neredn başvuru yaptınız bizzat bankanın sitesinden mi?

arbiem
Şef
10 Ekim 2006 23:15

sınava istanbuldan giriyorum kariyerim.net ten başvuru yapmıştım

arbiem
Şef
11 Ekim 2006 17:06

sınavım bitti arkadaşlar..hayırlısı bakalım sonuçlaraı bekleyelim

statiss
Memur
12 Ekim 2006 22:39

eee arbiem artık bu sınav hakkındaki yorumlarınızıda bekleriz:))

arbiem
Şef
12 Ekim 2006 22:54

arkadaşlar bu sınav çok basit süreniz 30 dk. üç böşlümden oluşan sınavınız var ilk sınav çarpım toblosu bölme çarpma ne kadar çok yaparsanız şansıznı okadar katlanır ama doğru yapmak kaydıyla burada tamamen zamanla yarıştığınızı bilmeniz lazım sınavı yapan danışman kronometre tutuyor vakit dolduğunda topluyor kitapçıkları..ikinci sınav parasal işlemler buda çok basit ama biraz problemleri iyi düşünmek lazım örnek vereyim...

mehmet bey bankamıza gelerek 5,750 ytl istemektedir bu tutardan 15 tanesini 100 adetini 1 ytl lik istiyor bu durumda mehmet beye nasıl para verirsiniz ve orda işlem yapıyosunuz şıklardan yola çıkarak bir ü.üncü sınavsa sayıların birbirlerine benzerliği örnek vereyim hemen

*56,023,526 - 56023536

-bu sayının aynıysa aynı şıkkını farklıysa farklı şıkkı işartliyosun bu sorudan bi örnek daha

*17,500$ -17,500

farkındaysanız burda aynı değil dolar verilmemiş o yüzden çok dikkatli ve çok hızlı olmanız lazım bunu yaparken yanıltıcı sayılar çok verilmiş 80 adet ten oluşuyor bu sorular ve 6 dk. zamanıınız var ben 55 tanesini falan yetiştirebildim..bakalım hayırlısı umarım tatmin edici bi açıklama olmuştur ...başarılar

statiss
Memur
12 Ekim 2006 22:57

aaa ben böle bi sınavına girmiştim garantinin. çek giriş asistanlığıydı. gerçekten çok basitti ve yarım saat içinde açıklıyolar. teşekürler arbiem

arbiem
Şef
13 Ekim 2006 00:04

rica ederim ama bizim sonuçlar açıklanmadı daha...

entegre78
Yasaklı
17 Ekim 2006 01:56

bende girmiştim sınava sınavı geçtim mülakata çağırdılar, orda kaldık :), yanlız en sinir şey neydi biliyor musunuz, kadın "popstar Türkiye için yaralımıdır, zaralı mıdır ne düşünüyorsunuz kendi aranızda tartışın dedi" hönk dedim bir an ne alaka, saçma sapan işler yani, beni daha sonra çağrımadılar sanırım herkes takım elbiseli idi ben takım elbiseli gelmediğim için çekici gelmedim sanırım :)

snsnc
Aday Memur
17 Ekim 2006 17:00

maaşı ne kadar?

naz'ım
Kapalı
17 Ekim 2006 18:16

Yazılı sınav gerçekten kolay ama mülakatta torpil şart ! Geçen seferki toplu mülakat sorusuna gelince,

" Eğer bir haber muhabiri olsaydınız ve yanan bir insan görseydiniz ne yapardınız?"

A ) Görevimi yapardım

B ) Yardım ederdim

Ama ne yazıkki iki cevapta başarısız kabul edildi ve 4 yıllık lisans mezunu arkadaşlar yerine 2 yıllık meslek yüksek okulu mezunu bir arkadaşımız başarılı oldu.

Ve işin garibi bu arkadaşımız mülakat esnasında konuya dahil olmak yerine tavanı seyrediyordu........

arbiem
Şef
17 Ekim 2006 18:59

bu sınav sonucu kaç günde açıklanıyor acaba olumsuzda olsa sonuç bildiriliyormu acaba.

naz'ım
Kapalı
17 Ekim 2006 19:39

Eğer yazılı sınavı geçtiyseniz 10 gün içerisinde tlf ile aranıp mülakata davet ediliyorsunuz.

Geçen sefer yazılı sınav Ankara Hukuk Fakültesinde, mülakat ise Ulustaki Garanti Bankasında yapıldı.

Toplu mülakat sabah yaplıyor, eğer başarılı olursanız öğleden sonrada tekli mülakata katılıyorsunuz.

arbiem
Şef
17 Ekim 2006 23:08

teşekkürler nazım benim yaklaşık bi hafta olacak ama ne arayan var ne soran merak ettim olumsuzda olsa arıyorlarmı diye..

statiss
Memur
17 Ekim 2006 23:53

olumsuzsa aramıyolar arbiem. ama sınavı adeccoda olduysan sana telefon numarasını verebilirim bende arayıp öğrenmiştim akbankın sonucunu

statiss
Memur
17 Ekim 2006 23:55

ne akbankı ya garanti:)) salaklaştım iyice

arbiem
Şef
18 Ekim 2006 12:44

çok iyi olur statiss bi zahmet verebilirsen numratı..bi arayalım bakalım ne diyorlar.

statiss
Memur
18 Ekim 2006 17:34

0212 296 19 61 adecco harbiye şubesi burası. ben burdan öğrendim sonucumu. umarım iyi bi cevap alırsın arbiem

arbiem
Şef
18 Ekim 2006 17:37

teşekkürler statiss iyi dileklerin için..malum zor iş bankalara girmek ama genede umutsuz olmamak lazım

roseberry
Aday Memur
05 Kasım 2006 18:02

Garantibank bu aralar izmirde gişe için mülakatlara başladı arkadaşlar, bilginize!

Toplam 31151 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi